"> آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)

پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)

شما می توانید در این مطلب گزیده آخرین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی را مشاهده کنید که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند. 

 

شروع می کنیم با این عکس از آقای خوشتیپِ موسیقی، بنیامین جان بهادری. عکسی مربوط به نقش آفرینی اش در فیلم “سلام بمبئی” که به احتمال زیاد رکورد فروش در تاریخ سینما را خواهد شکست.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)پس از مصاحبه جنجالی و شجاعانه مسعود شجاعی و احضار و توبیخ وی توسط مسئولین ذیربط، موج حمایتی قابل توجهی در دفاع از مسعود و صحبت هایش به راه افتاده است. دقیقا همان هایی که با هر لو دادن توپ هفت جد مسعود را جلوی چشمش می آوردند حالا حامی این قهرمان شجاع شده اند

 

و کمپین ها و هشتگ ها در دفاع از او به راه انداخته اند. ما نیز با یک ظرف تخمه ژاپنی در حال تماشای این بازی جدید هستیم. پست حمایتی وحید هاشمیان از مسعودِ عزیز.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)مهراب قاسمخانی همینجوری الکی یهویی از او یاد کرد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)مهدی مهدوی کیا هم اعلام کرد که در کنار مسعود است. 
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)و این هم پست حمایتی علی کریمی.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)و تشکر توئیتری مهناز افشار از مسعود شجاعی. 
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)کلامتان صحیح سحر خانم، ولی اگر بخواهیم با یک لبخند اینچنینی بحث را تمام کنیم، به احتمال زیاد متهم به اسکل کردن و دست انداختن طرف مقابل می شویم و این اصلا خوب نیست!شما خودتان اگر کسی وسط بحث جدی ناگهان چنین خنده ای بکند، واکنشتان چیست؟
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)مهدی رحمتی سوار بر اسبی که اخیراً در یک بشکه قیر حمام کرده است و متاسفانه یکی از پاهایش را از دست داده است.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)تا خبر حالِ نامساعد ولی الله شیراندامی رسانه ای شد، دوستان یاد او افتادند و به عیادتش رفتند. رفتاری کاملاً آشنا و ریشه دار در بین ایرانیان.

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)ممنون از فلامک جنیدی که مراعات حال مخاطبین را کرد و دوربین را از این بیشتر به صورتش نزدیک نکرد!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)چه درخواست های سختی داری الهه جان! قبلاً سقف خواسته ها پاستیل و لواشک بود، ولی حالا…!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)خلوت پدر و پسری مهرداد نظری و پسر نازنینش در یک کافه.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)این هم از گردش و ورزش پدر و پسری پویا امینی و آقا ایلیا.آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)دورهمی قهرمان ها و گولاخ ها در جشن تولد احسان لشگری عزیز. تبریک به قهرمان ارزنده کشورمان.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)طناز طباطبایی، فردای روزِ نامزدی اش. همانطور که میدانید یک قانون و رسم نانوشته بین دختران ایرانی وجود دارد که به محض این که متاهل شدند و به عقد کسی درآمدند، می روند موهای خود را زرد می کنند. دلیل کارشان را هم هیچگاه هچکسی نفهمید!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)آرام آرام داریم به فاجعه ی اینستاگرامیِ پیش رو، یعنی کریسمس نزدیک میشویم! خود را باید حسابی آماده کنیم تا خدایی نکرده زیر سُم گوزن های عزیزان نمانیم! 
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)امروز سالروز درگذشت زنده یاد منوچهر نوذری است، یکی از چهره های همیشه ماندگار تلویزیون و رادیو و دنیای طنز. روحشان همیشه شاد و قرین آرامش باشد. ایرج نوذری با این پست یاد پدر را در یازدهمین سال نبودنش زنده کرد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)علیرضا طلیسچی، یکی از چند خواننده تازه مجاز شده ی کشورمان که بالاخره رنگ سالن نمایشگاه را به خود دید و توانست برای هوادارانشان کنسرت برگزار کند. در کنار اشوان، فریمن، عماد طالبزاده و خیلی های دیگر که در روزهای آینده کنسرتشان برگزار خواهد شد، انشاالله! عکس یادگاری سوگل طهماسبی در کنار علیرضا طلیسچی عزیز و خوش صدا.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)روزبه نعمت اللهی هم که در حال و هوای خودش خوش و راحت است و کاری به کنسرت و این حرف ها ندارد، ما نیز مزاحمش نمی شویم!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)به به حلقه رو! آقا مبارکه.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)این یک دورِ ریز را هم به افتخار سیما خضر آبادی میرویم، انشالا که به سلامتی!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)مهدی رجب زاده، فوتبالیست کهنه کار و توانمند کشورمان و یکی از همیشه خوب های لیگ برتر در کنار خانواده عزیزش.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)عکس یادگاری کمال خان تبریزی و عوامل سریال “سرزمین کهن” که بیصبرانه منتظر پخش آن هستیم.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)خشایار جان اگر فکر کردی با این کپشن دست پیش میگیری و ما به بلبرینیگی که به جای انگشتر دستت کرده ای گیر نمی دهیم، سخت در اشتباهی! 
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)امیر نوری در حال بازگشت از مشهد. در کپشن هم اندکی نمک ریخته که مثلا طنازی خود در سیاست را نشان دهد.

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)خاطره بازی خداداد عزیزی با این عکس ناب از تیم ملی امید سال های دور. رضا شاهرودی، میرشاد ماجدی و افشین پیروانی در عکس قابل تشخیص هستند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)فریدون محرابی، نیما رئیسی، احسان کرمی، منصور ضابطیان، شاهین شرافتی و سایر عزیزان در استودیوی برنامه رادیو هفت. منصور ضایطیان اخیرا در مصاحبه ای گفته بود که دیگر در تلویزیون برنامه نخواهد ساخت. امیدوارم این حرف در حد ناز و طاقچه بالا باشد و عملی نگردد، چون واقعا حیف است.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)ویدا جوان، امیرمحمد زند و یکی از همکاران در روزهای آخر فیلمبرداری سریال “ماه و پلنگ” که ما همچنان مثل سابق در انتظار اضافه شدن پلنگ های عزیز به سریال هستیم!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)گریم متفاوت مهتاب خانم کرامتی در فیلم سینمای “ماجان” ساخته رحمان سیفی آزاد که دارد برای اکران در جشنواره آماده می شود.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)عکس ساحلیِ خوشتیپ ترین عقاب دنیا و همسر عزیزش. آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)زوج هنرمند در پشت صحنه یک تئاتر. اصغر خان همت و بانو افسر اسدی که امیدواریم همیشه سلامت باشند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)عکس زیبای عباس جدیدی از روزهایی که یک ملت، همانند مادر عزیزش به او افتخار می کردند. ولی متاسفانه دائماً یکسان نباشد حال دوران، غم خوردی هم خوردی! 
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)عزیزان هالووین تمام شد و ته دیگش را هم خوردند، در حال حاضر باید به نابودی درختان کاجِ کشور اهتمام بورزید.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)– اسم هر کی رو که گفتم بیاد برگه امتحان پرورشی ترمش رو ببره. 
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)پگاه آهنگرانی در جشنواره فیلم مستند «حقیقت» در اکران مستندی که خودش ساخته است. مستندِ “مردان ارباب جمشید” که روایت زندگی تعدادی پیرمرد عشقِ سینماست که هیچگاه به عشقشان نرسیدند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)کامبیز دیرباز و مهدی سلطانی در نمایی از سریال “لبخند رخساره” ساخته بهرنگ توفیقی. 
کامبیز جان یعنی قبل از این سال ها مهدی سلطانی را دوست نداشتی؟!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)این اولین عکس از مهران احمدی نیست که در جریان سفر اروپایی اش گرفته و در آن دارد با مجسمه ها صحبت می کند. مهران جان به تغذیه ات دقت کن. هر چیزی که گذاشتند جلویت را همینجوری بدون تحقیق سر نکش! خلاصه نگرانت هستیم!

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)درجه سوژگی عکس های اندیشه فولادوند به حدی رسیده که دیگر از دست ما کاری ساخته نیست و توانایی عرض اندام در مقابلش را نداریم!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)واکنش هواداران اندیشه فولادوند هنگام دیدن این عکس
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)مخلصیم عباس جان. البته هوای دبی هم در این دلگرمی بی تاثیر نبوده است!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)از چهار کیلومتریِ عکس مشخص است که در این لحظه از جلسه نقد و بررسی فیلم “سیانور”، حامد کمیلی دارد از هانیه توسلی تعریف میکند و هانیه هم با چهره ای سرشار از “نظر لطفتونه” ناظر ماجراست.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)محله گل و بلبل؟ نادر جان منظورت پارک دانشجو است یا باغ فردوس؟! جایی دیگری را سراغ نداریم که “گل” و بلبل را در کنار هم داشته باشد! البته ناگفته نماند هر جایی که گل باشد، لحظاتی بعد پر از بلبل، کلاغ، هواپیما، سفینه فضایی و سایر اشیاء پرنده میشود!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)عکس زیبا و عشقولانه بانو فاطمه معتمدآریا در کنار همسر عزیزش احمد حامد در حاشیه یک گالری.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)متاسفانه عکس های برفیِ سارا منجزی خیلی دیر تر از آنچه باید به دستش رسیده است.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)عکسی دیده نشده از حضور سروش جمشیدی و محمد نادری در فیلم مشهور “دار و دسته نیویورکی ها”.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)مارتین اسکورسیزی پس از دیدن این عکس.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)خاطره حاتمی و زاویه ای جدید و امتحان نشده! آفرین به این خلاقیت!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)علی لهراسبی و عماد طالبزاده هم در کنسرت علیرضا طلیسچی حضور داشتند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)عکس کریسمسی مریم امیرجلالی در کنار دختر عزیزش. البته این عکس در فرنگ گرفته شده و جای هیچ گیر دادنی نیست!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)وقتی یک زوج تهرانی پس از چهار ساعت معطلی و آدرس پرسیدن در تبریز هنوز نتوانسته اند به مقصدِ خود برسند. 
پ.ن: من اُزوم تَبریزلیَم.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)مهران مدیری و سگِ خال خالی و گران قیمت اش. مهران جان چنین سگی را در باغ هم با کلی غل و زنجیر نگه میدارند، آنگاه شما داخل منزل همینجوری وِل نگهداری میکنی؟! 
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)با این عکس آتلیه ای از ژیلا صادقی و همسر محترمش مطلب امروز را هم به پایان می بریم. تا فردا خداوند یار و نگهدارتان.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)

 

مطالب مرتبط :

جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (164)

اخبار جدید بازیگران و هنرمندان سرشناس ایران (163)

اخبار داغ چهره ها و بازیگران در اینستاگرام (162)

جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (161)

خبرهای داغ جدید از هنرمندان و بازیگران (160)

اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایرانی (159)