پارس ناز پورتال

تبلیغات

آزرا 2018 فراتر از حد انتظار ظاهر شد

آزرا 2018 فراتر از حد انتظار ظاهر شد

آزرا 2018 فراتر از حد انتظار ظاهر شد 

خودرو هیوندا آزرا در تمام دنیا محبوب است و طرفداران خود را دارد. همه مدل های این برند پرفروش بوده اند. مدل 2018 آزرا هم توانسته عالی عمل کند. هیوندای موتور (Hyundai Motor)، تاسیس شده در سال 1967، به همراه کیا موتور (Kia Motor) از زیرمجموعه‌های هیوندای موتور گروپ به‌شمار رفته و در حال حاضر پس از شرکت‌های جنرال موتورز (General Motors)،

 

گروه فولکس واگن (Volkswagen Group) و همچنین تویوتا (Toyota)، به‌عنوان چهارمین خودروساز بزرگ جهان شناخته می‌شود. محصولات این خودرو در سراسر دنیا مخصوصا ایران محبوبیت فوق‌العاده‌ای داشته و همانطور که از رده آن مشخص است، بازار بسیاری از خودروسازان اروپایی و آمریکایی را در کشورهای مختلف قبضه کرده است.

 

از جمله محصولات محبوب و پر فروش این کمپانی، مدل آزرا بود که بعد از معرفی دو نسخه از این مدل، اکنون نوبت به رونمایی از هیوندای آزرا 2018 (2018 Hyundai Azera) به عنوان سومین نسل از این خودرو رسیده است.

 

رونمایی از هیوندای آزرا 2018 ؛ زیبا همانند همیشه

بعد از معرفی هیوندای آزرا 2018 به عنوان نسل جدید این مدل محبوب، از ماه جاری میلادی (نوامبر) این خودرو راه خود را به بازار داخلی کره پیدا خواهد کرد تا رفته رفته و با گذر زمان، در سراسر دنیا نیز به دست علاقه‌مندان برسد. حدود یک هفته پیش کمپانی سازنده تصاویری را از هیوندای آزرا 2018 منتشر کرد

 

که بیش از همه چیز، ظاهر خوشتیپ و جذاب آن چشم نوازی کرده و این نوید را می‌داد که کاربران بدون توجه به محتویات قدرتمند زیر کاپوت، مجذوب این نسخه شده و برای خرید آن صف خواهند کشید. در نگاه اول پنجره مشبک این خودرو، که برای اولین بار در مدل هاچ‌بک هیوندای آی‌30 (Hyundai i30) شاهد آن بودیم، جلب توجه می‌کند،

آزرا 2018 فراتر از حد انتظار ظاهر شد

در رونمایی از هیوندای آزرا 2018 علاوه بر بدنه اصلی و نمای بیرونی خودرو، نمایش درون اتاقک آن جلب توجه می‌کند؛ استفاده از چرم نشان از لوکس بودن خودرو داشته و آن را برازنده افراد شیک پسند نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد که زیربنای خودرو از محصول جدید کیا موتورز یعنی کادزنا (Cadenza) الهام گرفته شده باشد.

 

هنوز تصاویر زیادی از قسمت داخلی خودرو منتشر نشده و اطلاعات زیادی نیز در مورد دیگر مشخصات مکانیکی آن در دسترس نیست، اما با در نظر گرفتن تنها عدد موجود، یعنی توان 293 اسب بخاری خودرو، می‌توان انتظار فروش بالای این خودرو را داشت.

آزرا 2018 فراتر از حد انتظار ظاهر شد

 به گزارش پارس ناز زمان رونمایی از هیوندای آزرا 2018 در دیگر کشورها مخصوصا ایالات متحده آمریکا هنوز در هاله‌ای از ابهام است، اما با در نظر گرفتن عدد 2018 می‌توان انتظار داشت که معرفی جهانی آن در بهترین حالت تا نیمه‌های سال 2017 میلادی (حدود نه ماه دیگر) به طول خواهد انجامید.

 

هر چند مشتریان قادر به خرید و سوار شدن این خودرو تا زمان گفته شده نیستند، اما بعید نیست تا آن را در نمایشگاه‌های مختلف خودرو همانند نمایشگاه پیش روی لس‌آنجلس شاهد باشیم. گفتنی است با رونمایی از هیوندای آزرا 2018 و در نظر گرفتن قیمت مدل‌های پیشین و بازار روز،

 

قیمت آن در حدود 34 الی 35 هزار دلار تخمین زده می‌شود. البته، بهتر است تا برای فهمیدن ارزش ریالی آن دست به دامن وب سایت‌های مرجع قیمت دلار و سپس ماشین حساب نشوید، چون قیمت ریالی بسیار بیشتر از حاصل جمع و ضرب شما خواهد بود!

 

 

این مرد هیچ رابطه جنسی با خانمش نداشت همسرش آلت تناسلی او را برید
این مرد هیچ رابطه جنسی با خانمش نداشت همسرش آلت تناسلی او را برید
مشاهده بیشتر