پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

حرف هایی که آقایان هیچوقت به همسرشان نمی گویند

حرف هایی که آقایان هیچوقت به همسرشان نمی گویند

حرف هایی که آقایان هیچوقت به همسرشان نمی گویند 

آقایان با دقت به شخصیت خاصی که دارند،مطمئنا احساسات مشترکی دارند که نمی‌خواهند آن را با خانم ها در بین بگذارند. همه ي میگن خانوما خیلی پیچیده هستن اما آقایون چی؟ آقایون هم اسرار و پیچیدگی هایي دارن که یک خانوم نمیتونه هیچوقت حدسشون رو بزنه. یکی از پیچیدگی هاشون اینه که هرگز به برخی چیزها اقرار نمیکنن مانند موارد زیر:

 

بلد نیستم این کارو انجام بدم

برای آقایون خیلی مهمه که در نگاه خانومشون یک مرد حقیقی دیده بشن. به دلیل همینه که هر کاری انجام میدن حتی اگه بدونن توی اون کار ممکنه پیروز نشن. اون ها نیاز دارن که در مقابل همسرشون قوی و باهوش باشن حتی اگه بلد نباشن که سشوار رو چجوری باید درست کنن.

 

وقتی سوال هاي سخت میپرسی نظری ندارم
خانم ها علاقه خیلی زیادی به پرسیدن سوال هایي مانند “آیا من چاق هستم؟” دارن و این سوال رو وقتی قیافه مظلوم و ناراحت به خودشون میگیرن میپرسن. نمیشه توضیح داد که مردها چقدر از جواب دادن به این سوال ها بدشون میاد. اون ها متوجه میشن که این لباس خانوم رو چاق نشون میده اما باز هم شروع به تعریف و تمجید میکنن چون نمیخوان با سوالات خانوم مواجه بشن.

 

تواناییش رو ندارم
یکی از ویژگی هاي مردها که همۀ میدونیم اینه که همۀ وقت} رقابت میکنن. اونا خودشون رو با دوستانشون مقایسه میکنن و دوست ندارن اشتباهاتشون رو بپذیرن. یه مرد هیچوقت حاضر نمیشه در مقابل خانومی اعتراف کنه که توانایی انجام دادن کاری رو نداره.

 

حسودیم میشه
اکثر مردا دوست ندارن تو برخی موارد احساسشون رو بیان کنن. مثلا وقتی همسرشون با یک آقا صحبت کنه از درون حس حسادت اذیتشون میکنه ولی هیچوقت به این احساسشون اعتراف نمیکنن.

 

ما رفتار شما رو به دقت موشکافی می کنیم
اگه یک مرد شما رو به رستوران دعوت کرد توی رفتارتون مراقب باشید چون به دقت موشکافی میشید. وقتی لبخند میزنه و لطیفه تعریف میکنه یعنی جذبتون شده.

 

ما تعریف و تمجید رو دوست داریم
یه باور سنتی میگه که همه ي وقت مردها باید تعریف و تمجید کنن. اما اونا هم دوست دارن که ازشون تعریف بشه. اون ها هم به اندازه ما خانوم ها کلمات محبت آمیز رو دوست دارن و همین کلمات میتونه خیلی چیزها رو توی زندگی تغییر بده. اونا هم دوست دارن بدونن آیا لباسی که پوشیدن مناسب هست یا نه.

 

ما به برخی چیزهای دخترونه علاقه داریم
درسته آقایون هم مانند خانوما دوست دارن ناخونای مرتب و دستای لطیفی داشته باشن. حتی گاهی اوقات دوست دارن برنامه هاي تلویزیونی دخترونه تماشا کنن.

 

من میترسم
 به گزارش پارس ناز یکی از خصوصیات مردا اینه که هیچوقت از ترساشون نمیگن. اما هر شخصی تو زندگیش فوبیا داره. مردها هیچوقت نمیگن که از تاریکی یا از سوسک میترسن چون نمیخوان ضعفشون رو نشون بدن.

 

من احساساتم رو مخفی می کنم
یک فیلم رمانتیک که اشک هر دختری رو درمیاره مطمئنا روی مردها هم تاثیرات خودش رو میزاره. اما تنها تفاوتشون با خانوما اینه که هنگام تماشای فیلم احساسشون رو مخفی میکنن. در حالیکه ادعا میکنن که این فیلم خیلی احمقانه ست.این‌ها یک سری از مواردی بود که مردها ابراز کردنشون رو دوست ندارن و این در درک اینکه مردها هم به اندازه زن ها قلبشون نیاز به عشق و محبت داره کافی هست.

 

 

عکس های زیباترین و جوان ترین مادربزرگ جهان ژاکلینا بریدو
عکس های زیباترین و جوان ترین مادربزرگ جهان ژاکلینا بریدو
مشاهده بیشتر