پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

آموزش آرایش دودی برای چشم های قهوه ای

آموزش آرایش دودی برای چشم های قهوه ای

آموزش آرایش دودی برای چشم های قهوه ای 

سایه هاي دودی برای چشم هاي قهوه اي برترین انتخاب میباشند تا بانو ها را به بحبوحه جذابیت و زیبایی برسانند. امروز این نوع آرایش را به شما تعلیم می‌دهیم. شما هم دوست دارید آرایش تیره دودی داشته باشید,

 

اما نگران این هستید که به درستی اینکار را انجام ندهید و در نهایت آرایشی نامرتب و خیلی سیاه داشته باشید. احتمالا اینکار در ابتدا سخت به نظر برسد اما نگران نباشید ما به شما مرحله به مرحله می‌گوییم چگونه آرایش دودی جذاب را روی پلک هایتان اعمال کنید.

 

۱ » رنگ چشمانتان را بشناسید.
گذشته از این که بخواهید آرایش دودی را شروع کنید باید ابتدا رنگ و حالت چشمانتان را بشناسید. برای بانو هایي که چشمان قهوه اي دارند, سایه هاي گرم تر مثل برنزی, هلویی, آبی, سبز و بنفش برترین انتخاب میباشند.

 

برای کسانی که چشمان آبی دارند رنگ هاي طلایی, برنزی, زرد بژ, هلویی و مسی جذاب میباشند. رنگ هاي بنفش و صورتی نیز برای چشمان سبز مناسب میباشند. اگر چشمان عسلی دارید رنگ صورتی چرک, خاکستری, قهوه اي و بنفش تیره نیز انتخاب هاي خوبی میباشند. حال میخواهید بدانید با چه رنگها و روشی آرایش تیره دودی برای چشمان قهوه اي داشته باشید؟ ما در این مقاله به شما میگوییم.

 

۲ » چشمانتان را با کانسیلر حاضر کنید.
با بهره گیری از یک کانسیلر روی پلک و بالای خط مژه هایتان را بکشید.

 

۳ » خط چشم گربه اي بکشید.
با بهره گیری از یک خط چشم مشکی یا بنفش, بالای مژه ها و پایین چشمتان را خط چشم گربه اي بکشید. توجه کنید که خط را طولانی تر از ابروهایتان نکشید.

 

۴ » روی خط مژه هایتان را تیره کنید.
با همان مداد چشم این بار خطی روی خط مژه ها بکشید تا پرتر دیده شوند.

 

۵ » سایه خاکستری بزنید.
اکنون نوبت به قسمت اصلی آرایش دودی هست, یعنی سایه زدن می‌رسد. یک سایه خاکستری انتخاب کنید و با بهره گیری از یک براش از گوشه داخلی چشمتان به گوشه خارجی چشم این سایه را بکشید. سپس یک سایه تیره تر از یک رنگ دیگر انتخاب کنید و روی سایه خاکستری بکشید. بگذارید کمی از رنگ خاکستری نمایان باشد تا آرایش چشمتان حالت تیره روشن بگیرد.

 

۶ » آرایشتان را کمی محو کنید.
در این مرحله ما می‌خواهیم کاری کنیم که خط چشمی که کشیده اید کمی محو شود و یک خط نمایان نباشد. با اینکار آرایش تان یکدست تر میشود. بنابراین با بهره گیری از یک براش پر مو به آرامی روی خط چشمتان بکشید تا کمی اکران شده و در آرایش محو شود.

 

۷ » آرایش خود را تکمیل کنید.
تمام مراحل اصلی را انجام داده اید , اکنون برای تکمیل این آرایش چشم فقط کافیست که ریمل بزنید. به یاد داشته باشید زمانیکه می‌خواهید آرایش دودی داشته باشید باید ریمل بیشتری بزنید.

 

 

Loading...
عکس های لو رفته دختران بی حجاب در آرایشگاه زنانه
عکس های لو رفته دختران بی حجاب در آرایشگاه زنانه
مشاهده بیشتر