پارس ناز پورتال

تبلیغات

آموزش بلاک کردن پیج های مزاحم در کروم

آموزش بلاک کردن پیج های مزاحم در کروم

آموزش بلاک کردن پیج های مزاحم در کروم

در مرورگر گوگل کروم باید جلوی پیج های مزاحم را گرفت تا وب گردی راحت و آسوده ای داشته باشیم. ما این کار را به شما آموزش می دهیم. در بیشتر گوشی های اندروید مرورگر کروم از پیش نصب شده است و یکی از سریع ترین، پایدارترین و مفیدترین مرورگرهاست. اما یک مسئله بسیار آزاردهنده

 

در کروم وجود دارد هنگامی که صفحه ای را بارگذاری کرده اید و روی لینکی در صفحه می زنید چندین پیج برای شما باز می شود و صفحه اصلی که می‌خواهید از دسترس شما خارج میشود.بیشتر مرورگرها چنین مشکلی را دارند. اما کروم راه حلی برای پیش گیری از این مشکل در اختیار ما گذاشته است.بنابراین اگر از پیج های مزاحمی که به خودی خود باز می شوند به ستوه آمده اید کاری که می‌گویم انجام دهید.

 

گام اول: تنظیمات Scroll Anchoring را پیدا کنید

برای شروع chrome://flags را در قسمت آدرس مرورگر تایپ کنید و گزینش Go یا Enter روی صفحه کلید را بزنید. سپس روی گزینش سه نقطه بالای صفحه بزنید و Find in page را گزینش کنید. سپس عبارت Scroll Anchoring را در فیلد وارد کنید تا تنظیماتی که به دنبالش هستید را برایتان به رنگ نارنجی نشان دهد.

آموزش بلاک کردن پیج های مزاحم در کروم

گام دوم: Scroll Anchoring را فعال کنید

در اینجا روی منوی کشویی زیر Scroll Anchoring ضربه بزنید و از میان گزینه ها گزینه Enabled را گزینش کنید. پس از فعال سازی، گزینش Relaunch Now در پایین صفحه را بزنید تا عملیات را به اتمام برسانید.

آموزش بلاک کردن پیج های مزاحم در کروم

با انجام دادن این کار دیگر صفحه مورد نظرتان از دسترس خارج نمی‌شود حتی اگر صفحات زیادی در پیش زمینه باز شده باشند.