پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

آموزش درست کردن پنیر زیره خوشمزه و عالی

مجموعه : آموزش آشپزی
آموزش درست کردن پنیر زیره خوشمزه و عالی

آموزش درست کردن پنیر زیره خوشمزه و عالی 

شما می‌توانید پنیر زیره خوشمزه را در منزل درست کنید و از طعم بینظیر آن نهایت لذت را ببرید،زیره برای سلامتی فواید بسیار دارد. 

 

طرز تهیه پنیر زیره يک پنير خانگی خوشمزه و آسان :

من از دو و نيم كيلو شير معادل سيزده ليوان شير بهره گیری كردم شير پر چرب باشد بهتر هست. شير را می گذاريم روی حرارت متوسط و نيم ساعتی می گذاريم جوش بخورد بعد از اين زمان پنج قاشق غذاخوری پر ماست را به شير در حال جوش خوردن اضافه می كنيم و می گذاريم تا چند دقيقه روی گاز بماند تا شير به رنگ سبز كمرنگ در بياید و شير حالت بريدگی پيدا كند بعد توری پارچه اي را روی آبكش پهن كنيد.

 

و پنير را صاف كنيد مقداری از آب پنير را برداريد بقيه را دور بريزيد بعد پنير را يک جا جمع كنيد و پارچه توری را چند دور پيچ بدهيد تا پنير شكل خودش را از دست ندهد و يک جا جمع شود و بعد يک چيز سنگين را روی آن بگذاريد به مدت نيم تا يک ساعت تا آب هاي اضافی پنير خارج شود و سفت شود برای من نيم ساعت بيشتر طول نكشيد،

 

 اگر دوست داريد مانند من زيره به پنير اضافه كنيد زمانی كه آبكش كرديد مقداری زيره را به مواد اضافه كنيد، بعد از اينكه پنير سفت شد برش زدم و پنيرها را در آب پنيری كه برداشته بودم و خنک شده بود و كمی هم به آن نمک زده بودم گذاشتم، داخل خود پنير نمک نریزید فقط در آب پنیر نمک بریزید.

 

 

Loading...
رابطه جنسی با اسب و سگ توسط دختران غربی (عکس)
رابطه جنسی با اسب و سگ توسط دختران غربی (عکس)
مشاهده بیشتر