پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

آیا دوران چاپ کارت ویزیت به پایان رسیده است؟

آیا دوران چاپ کارت ویزیت به پایان رسیده است؟

آیا دوران چاپ کارت ویزیت به پایان رسیده است؟ 

در زمان هاي قبل همۀ ما برای نشان دادن کسب و کار خود به دیگران و دادن عدد تماس از کارت ویزیت بهره گیری می‌کردیم. احتمالاً کارت هاي ویزیت دیگر برای نسل جوان کارآفرین جذابیتی نداشته باشند و قدیمی و منسوخ به نظر برسند. با این حال داشتن کارت ویزیت هنوز هم ضروری به نظر می‌رسد.

 

زیرا این کارت ها, روشی راحت و سریع برای این هست که به دیگران اجازه دهید با شما رابطه برقرار کنند و از سوی دیگر, شخصی تر و دوست داشتنی تر از تبادل اطلاعات به شیوه دیجیتالی میباشند.بنابراین به نظر میرسد که کارت هاي ویزیت فعلاً قرار نیست از عرصه کسب و کار خارج شوند و هر متخصص و کارآفرینی باید کارت ویزیت داشته باشد. در این مطلب به دلایلی میپردازیم که چرا باید سفارش کارت ویزیت شکیلی را در برنامه کاری تان قرار دهید.

 

زمانی که شخصی را در همایش یا جلسه اي دیدار میکنید, کارت ویزیت خود را به او بدهید؛ این کار به طرف مقابل کمک می‌کند تا اسم شما را به همراه چهره تان در ذهن خود ثبت کندهمچنین, زمانی که کارت ویزیت خود را به افراد میدهید, درواقع به انها علتی میدهید تا با شما تماس بگیرند و فراموشتان نکنند. به این شکل, آن ها میتوانند یا با شما تماس تلفنی برقرار کنند, یا اي‌میل بزنند یا دست کم شما را در شبکه هاي مجازی مثل لینکدین دنبال کنند.

 

کارت ویزیت شما را حرفه اي تر نشان میدهد.

داشتن کارت ویزیت خیلی حرفه اي تر از نوشتن اطلاعات تماس روی تکه اي کاغذ هست. زیرا نشان می‌دهد که شما وقت گذاشته اید و اطلاعات مورد نیاز برای برقراری رابطه را به شکلی خوشگل و حرفه اي چاپ کرده‌اید. اضافه بر این, به همایشی فکر کنید که در آن همۀ دارند کارت هاي ویزیتشان را رد و بدل می‌کنند و شما کارت ویزیتی ندارید! بدبختانه این موضوع به شکل خیلی بدی شما را از دیگران متمایز می‌کند.

 

کارت ویزیت روشی فوق العاده برای نشان دادن برند شخصی هست.

چه کارآفرین باشید, چه برای شخص دیگری کار کنید, به هر حال می‌توانید کارت ویزیت شخصی خود را داشته باشید و برند خودتان را در کارتتان به نمایش بگذارید. هم‌چنین, اگر میخواهید کارت ویزیت منحصر به فردی داشته باشید که با بقیه کارت ها فرق داشته باشد و در ذهن مخاطب ماندگار شود, می‌توانید از کارت هاي آهن ربایی یا فلزی با برش هاي خاص و متنوع بهره گیری کنید.

 

کارت ویزیتتان را به برترین ابزار بازاریابی تبدیل کنید.

اگر نگاهی به روی میز یا کشویتان بیندازید, می‌بینید که ده ها کارت ویزیت در رنگ ها و شکلهای متفاوت از افراد گوناگون گرفته اید. اما آیا از همۀ آن ها بهره گیری کرده‌اید؟ یا کم کم زمان فراموش شده اند؟ از این جا میتوان این نکته را آموخت که بهتر هست کارت ویزیت هدفمندی را برای خود طراحی کنید تا بتوانید در آن واحد از لحاظ بازاریابی نیز آن را به کار بگیرید.

 

توضیح دهید که چه چیزهایی را میتوانید به مخاطب ارائه کنید. اضافه بر این که اطلاعات تماس خود را روی کارت ویزیتتان مینویسید, باید مطمئن شوید که مردم را نیز از کاری که انجام می‌دهید, باخبر میکنید. احتمالا اسم شرکت یا برندتان توضیحاتی را به مشتری انتقال می‌دهد, اما اگر اینجور نیست, در چند کلمه به طور مختصر خود را معرفی کنید: «مواد خوراکی تازه, تحویل رایگان!», «تکنسین هاي حرفه اي در خانه» یا «برگزاری مهمانی هایي باشکوه با بودجه دلخواهتان».

 

قرار دادن فراخوان «Call to Action» را در کارت ویزیت فراموش نکنید. کاری کنید که کارت ویزیتتان فقط یک تکه کاغذ نباشد: «یک جلسه ویزیت رایگان را به ارزش 50 دلار فقط با ارائه این کارت», «تندخوانی را یاد بگیرید و 87 ساعت وقت اضافه در سال داشته باشید.»

 

کارت ویزیتتان را هدفمند کنید. این کارت کوچکی که اطلاعات تماستان را روی آن نوشته اید, فقط برای ارائه اطلاعات تماس نیست, بلکه می‌توانید با طراحی چندگانه آن, باعث اکثر دیده شدنش نیز بشوید. کارت ویزیتتان را به شکل نشانگر کتاب, برگه یادداشت یا مگنت یخچال طراحی کنید.

 

مردم را به بحران بکشید. نکته جالبی روی کارت ویزیتتان بنویسید و مردم را حیرت زده کنید. بعنوان مثال بنویسید: «احتمال زنده ماندن شما از سقوط هواپیما اکثر از احتمال جان تندرست به در بردن از تبلیغات پاپ آپ هست!» کاری کنید وقتی کارتتان را به مدیران یا کارآفرینان دیگر میدهید, از مشاهده و خواندن آن لذت ببرند و به این شکل, در ذهن شان ماندگار شوید.

 

از سازمان خیریه مورد تاییدتان پشتیبانی کنید. این روزها مسائل اجتماعی به دغدغه خیلی از افراد جامعه تبدیل شده هست. اجازه دهید اطرافیانتان دغدغه اجتماعی شما را بشناسند و در صورت تمایل در حل آن کمک کنند. از کارت ویزیتتان بعنوان ابزاری برای ایجاد تفاوت در زندگی بهره گیری کنید. افرادی که کارت ویزیتتان را میبینند, شناخت بهتری هم نسبت به شما و روحیاتتان پیدا خواهندکرد.

 

 

Loading...
فروش دختران زیبا و جوان در بازار بلغارستان (عکس)
فروش دختران زیبا و جوان در بازار بلغارستان (عکس)
مشاهده بیشتر