پارس ناز پورتال

تبلیغات

اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)

اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)

اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)

بازیگران و ستاره های ایرانی که در فضای مجازی اینستاگرام فعالیت دارند همیشه برای طرفداران عکس به اشتراک می گذارند و ما هم جالب ترین این تصاویر را به نمایش می گذاریم. 

 

شروع میکنیم با این پست احسان علیخانی که در آن با قیافه ای حق به جانب و خسته، از هواداران خواسته نظرات منطقی و قابل اجرای خود را درباره برنامه سه ستاره امسال بیان کنند.

 

احسان جان داری اشتباه درخواست میکنی! نظرات منطقی و قابل اجرا را باید جای دیگری غیر از اینستاگرام بیابی. در ضمن انتظارِ دومت هم بیجاست! اینستاگرام جای نشر و اشاعه شایعه است، وگرنه خب چه کاری بود، مردم همان تلویزیون را می دیدند و وارد فضای مجازی نمی شدند!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)ترانه علیدوستی با این پست آخرین زورِ خود را برای شکستن رکورد فروش امسال توسط فیلم فروشنده را زد و امیدوار است در این ده روز رکورد سالوادور شکسته شود.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)سلفیِ “حواسم هست، ولی دارم رانندگی میکنم”ِ زهره فکور صبور و خواهر زاده اش در حال رفتن به یک جایی. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)سلفی مهرداد صدیقیان در کنار یکی از پلنگ های اسمی و خفنِ تهران. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)سلفی کلافه طورِ هستی مهدوی، در حالی که دارد ویتامین D مورد نیاز بدنش را تامین میکند. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)این هم سلفیِ آقا رضا عطاران و نیکی خانم کریمی، دو تا از خوبای روزگار در یک کافه ی عادی*. 
* به کافه هایی اطلاق میشود که نوشیدنی را در لیوان سرو می کنند.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)با یک تبریک خشک و خالی به استقبال تولد علی میرویم که به پرسپولیسی بودن متهم نشویم! مبارک است علی جان. :*
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)یک نفر برود و با دو عدد چَک افسری فریبرز عرب نیا را از نقشی که سال ها در آن فرو رفته بیرون بیاورد! ترسمان بیشتر از این است که یک موقع قیام نکند!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)سوال روز: چند عدد کدو تنبل در تصویر قابل شمارش است؟ چند عدد کدوی زرنگ؟! 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)سلفی معصومه کریمی در کنار بهار ارجمند و پریوش خانم نظریه در یک جایی که معلوم نیست کجاست و البته آنقدر ها هم مهم نیست که کجاست! 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)سلفی مریم معصومی و شهرزاد کمالزاده، در تایید اهمیت زاویه طلایی صورتِ دختران.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)بهداد جان سلیمی و خانواده عزیزش در حاشیه یک میهمانی. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)عکسی مربوط به جشن تولد باشکوهی که در پایان اجرای تئاتر “می سی سی پی نشسته میمیرد” در شب گذشته، برای ویشکا آسایش گرفته شد. تبریک به ویشکای عزیز. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)وقتی از یک مرکز تخصصی دوخت لباس عروسی و نامزدی، درخواست دوختِ مانتو میکنی. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)خوشحالی باران کوثری از قابلیت جدید اینستاگرام که با آن میتوانی فلکه ی کامنت در زیر پست ها را ببندی و جلوی نظر گذاشتنِ مردم را بگیری. قابلیتی که بعید میدانم خیلی از آن استقبال شود، چون “فحش خون” یک چیزی دقیقاً مثل “قند خون” است و نباید از یک حدی پایین تر بیاید! 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)حمید فرخ نژاد، طناز طباطبایی و علی قربانزده در نمایی از فیلمِ جدید مصطفی احمدی به نام “بی حساب” که در حال آماده شدن برای جشنواره فیلم فجر است. در این سکانس هم حمید فرخ نژاد خودرویی را که از یک شرکت لیزینگی خریداری کرده بود، تحویل گرفته است.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)سلفی سعید جان روستایی و رفیقِ جنوبی اش آقا یاسر در جزیره زیبای کیش. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)“غلط کردم”ِ اینستاگرامی بنیامین از “عزیزش” بابت اتفاقی که هیچ کسی از جزئیات آن خبر ندارد، ولی خب حدسیات همه شما عزیزان کاملاً محترم است!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)امیر جعفری و دو تن از همکاران در پشت صحنه کار جدید ایشان، یعنی فیلم سینمایی “آزاد به قید شرط”.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)سیروان هم که بک سرِ کش تنبان اش در اروپاست و به محض رها شدن از وطن، سر از رود سن و راین در می آورد. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)گلاره عباسی عکسی از حضور خود در استودیو برنامه “رادیو هفت” به اشتراک گذاشت. در کنار محمد جان صوفی و منصور خان ضابطیان.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)خبر های خوب درباره چهره های عزیز پایانی ندارد و خوشبختانه امروز حامل این خبر هستیم که امیر کربلایی زاده پس از ماه ها تلاش شبانه روزی گشت کوهستانِ محیطبانی استان قزوین، بالاخره پیدا شد. حال امیر خوب است، فقط وقتی ماشین ریش تراش میبیند شروع میکند به جیغ کشیدن که امیدواریم به زودی به حالت طبیعی بازگردد. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)عکس زیبا و خوش حس و حالِ پوریا فیاضی و جانان اش. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)حنجره سالار عقیلی توسط یکی از شرکت های بیمه کشور، بیمه شده و من بعد سالار دیگر نگران پاره شدن حنجره اش نخواهد بود، چون خسارتش را بیمه میدهد. فقط سالار جان مراقب باش چون شکستگی و آب خوردگی شامل گارانتی و بیمه نمیشود. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)میلاد میداوودی در حال گوش دادن به ترانه های برادر اقبالی و گردش در اینستاگرام بود که ناگهان به این عکس برخورد کرد و خروجی اش شد این پستی که میبینید. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)جدید ترین عکس از لوسِ مامان. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)تو دلیا؟! مگر “تودلی” نام یک غذای خوشمزه از مشتقات گوسفند و بره نبود؟! اشتباه میکنم؟! آرمین جان یعنی ما هوادارانت برّه تودلی هستیم؟ (و ناگهان زیرِ میز میزند و داد و بیداد میکند) 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)زهیر یاری و پسر عمویش سروش در کافه ی پسر عمو جان. سروش، پسر بزرگِ حسین یاری بازیگر خوب سینما و تلویزیون است. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)یک قانون نانوشته بین چهره های عزیز وجود دارد که به محض ورود به یک شهر خارجی، پس از دوش گرفتن و تعویض لباس، خود را به نزدیک ترین میدانِ شهر میرسانند و یک عکسِ اینطوری مثل احسان میگیرند و با ذکر لوکیشنِ دقیق آن را آپلود میکنند تا خیال هواداران و خانواده از صحیح و سالم رسیدن این عزیز به مقصدش، مطمئن شود.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)مهدی مهدوی کیا اینگونه تولد رفیق و هم بازی خود در تیم ملی و پرسپولیس را تبریک گفت. تبریک مجدد به آقای جادوگر. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)میبینید بی سوژگی با آدم چه میکند؟! 
فرج الله گلسفیدی و عباس محبوب در قاب یک سلفی.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)زهره خانم حمیدی، فریبا کوثری عزیز و هدیه جانِ تهرانی در حال بازگشت از یک مسافرتِ دوستانه. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)مژگاه جان یعنی واقعاً انقدر از کمبود عکس در کنار پدر و برادر عزیزت رنج میبری که مجبور به گذاشتن این عکسِ بد و دستکاری شده شدی؟!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)پویا جان دقیقا کجای تهران چنین طبیعت و منظره ای دارد؟! ای کاش کمی دقیق تر لوکیشن میزدی. شاید جایی را میشناسی که ما نمیشناسیم و پاتوق جدیدمان جور میشد. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)سلفی میلاد کی مرام و اندیشه فولادوند در حال تلاش برای پایان دادن به مراحل فنی فیلم “اینجا امن نیست”. مزاحم تلاششان برای پایان دادن به مراحل فنی فیلم، نمیشویم. امیدواریم در این تلاش که برای پایان دادن به مراحل فنی فیلمشان است، به نتیجه برسد. آرزوی موفقیت داریم برای همه هنرمندانی که در حال تلاش برای پایان دادن به مراحل فنی فیلم هایشان هستند. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)عکس زیبای مرتضی پورعلی گنجی در کنار خانواده عزیزش در حال گشت و گذار. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)– تورو خدا ببین کی رو برداشتن گذاشتن نقش اول! بلد نیست دو کلمه مثل آدم حرف بزنه! 
+ باشه حالا! آروم تر، میشنوه ناراحت میشه!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)بهرنگ علوی در کنار مادرِ لمینیت ایران زمین. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)بله، این هم مسخره بازی جدید عزیزان است! مسخره تر از این عینک، تلاش مریم کاویانی برای نوشتن یک جمله تاثیر گذار و متناسب با عینک عجیبش است. عینکی که بیشتر بنظر میرسد حاصل اشتباه یکی از کارگران عینک سازی است تا نبوغ یک طراحِ مُد. 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)– کجایی الآن؟ 
+ تو آسانسور عزیزم.
– چی؟؟!!!! تو آسانسور؟!! با کی؟!!!
+ بخدا با هیچکس! تنهام!
– آره جونِ خودت! ثابت کن ببینم!
+ چشم الآن عکس میفرستیم ببینی تنهام.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)سلفی حامد کیملی در کنار مردم خونگرم اصفهان در حاشیه اکران سیانور در این شهر. معلوم نیست کی قرار است بالاخره نسل این هایی که به محض دیدن دوربین علامت V نشان میدهند، منقرض شود… باور کنید پس از جنگ جهانی دوم این حرکت کاربردش را از دست داده، کِی قرار است با این قضیه کنار بیایید؟! 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)شهروز ابراهیمی و مادر عزیزش در یک آتلیه ای که کاملاً مشخص است تازه کار است و خیلی از ابزار های سایر آتلیه ها را ندارد! 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)محسن جان اگر به فکر سلامتی خودت و آسایش سایر شهروندان نیستی، حداقل به فکر پول و هزینه ای باش که برای این لباس ها خرج کرده ای. شلوارت جِر بخورد چه کسی پاسخگو است؟! 
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)با این سلامِ فانتزی از ترلان پروانه که حاصل یک اپلیکیشنِ جدید است، با شما عزیزان خداحافظی می کنیم. به امید فرارسیدن روزهای پُر سوژه، خداوند یار و نگهدارتان!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران زن و مرد ایرانی (146)

 

برترین ها