پارس ناز پورتال

تبلیغات

اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)

اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)

اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)

شما می توانید گزیده عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است را در مجموعه زیر مشاهده کنید. 

 

هومن حاجی عبداللهی و خانواده عزیزش در اولین دیدار و برخورد جانانِ عزیز با دریا. هومن جان کمی بیشتر برای خانواده و تفریح و مسافرت وقت بگذار. خوبیت ندارد دریا همین بغل باشد و بچه تا چهار سالگی رنگ آن را ندیده باشد.ما آخر سر نفهمیدیم جانان اسمی دخترانه است یا پسرانه! از هر جنسیت تعدادی با این نام در بین فرزندانِ چهره ها وجود دارد!
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)آرمین جان از من به شما وصیت، هیچگاه در اینگونه عکس ها در بین عزیزان و وسط تصویر قرار نگیر! چون اولین چیزی که با دیدن تصویر برای مخاطب تداعی میشود گلدسته ها و گنبدِ مسجد است!
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)پیمان خان معادی در حال بازدید از نمایشگاه آثار کامبیز درم بخش، کاریکاتوریست خوش نام و کاردرست مطبوعات کشورمان.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)عکسی از هرمزگان گردیِ خواهران توسلی که چند روزی است اینستاگرام و استوری را با عکس های مسافرتشان به تسخیر خود در آورده اند.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)کوروش سلیمانی در حال بازی با دختر فسقلی اش مهرآفرین خانم. کوروش جان مراقب باش حین بازی ناگهان اوج نگیری! مورد داشتیم پدرِ محترم چنان غرق بازی شده که بچه را از مدار زمین خارج کرده است و بچه دیگر بازنگشته است!
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)مهناز خانم افشار بالاخره رضایت دادند و این عکس از دور، آن هم به صورت سه رخ از چهره لیانا خانم را به اشتراک گذاشتند. در کنار کپشنی پر از دلتنگی. مهناز جان میتوانی حال و احوالشان را از رفیق “تازه بیرون آمده شده اش” جویا شوی. البته اگر در باشگاه و سالن فوتسال و مرکز تتو کاری نباشد!
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)علیرضا نیکبخت واحدی و آقا توتو که قرار بود شیر نر باشد، ولی در میانه های راه تصمیمش برگشت و تبدیل به سگ شد.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)مهدی طارمی باید الگوی سایر جوانان باشد و همه با دیدن او به این اصل امیدوار شوند که میتوان در کنار موفقیت در یک رشته ورزشی، تحصیلات را هم در حد عالی ادامه داد و یک پزشکِ خوب شد. بله مهدی طارمی علاوه بر سرویس کردنِ هواداران در زمین بازی با موقعیت طلبی اش، دهان دوستانش را هم در کلینیک سرویس میکند!
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)سلفی حمید گودرزی و علی ضیا در حال پرواز به سوی شیراز برای حضور در برنامه خوشا شیراز.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)سلفی پوریا پورسرخ در کنار سپند امیرسلیمانی، امید حاجیلی و علی اوجی که این روز ها در کنار هم درگیر یک پروژه هستند که اطلاعات زیادی از آن به بیرون درز نکرده است و تمام این سلفی ها فاقد اطلاعاتی درباره این پروژه است. هر چه که هست، امیدواریم سینمایی نباشد و در سوپرمارکت ها و پخش خانگی خلاصه شود! سینما حرمت دارد و تحمل یک شوکِ دیگر را ندارد!
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)سلفی خلاقانه سهراب پورناظری و همایون شجریان در هواپیمایی به لوکیشنِ روتردامِ هلند. خوش بگذرد سهراب جان. استفاده مرتب از آب داغ در بین تفریحاتتان را فراموش نکنید تا خدایی نکرده صدایتان نگیرد.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)سیروان پسر بامرامی است و همیشه کمک حال دوستان و رفقایش بوده و هست. در اینجا هم به همراه یکی از بچه ها عازم خانه یکی از دوستان برای کمک در اثاث کشی هستند.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)تشکر ویژه ی استاد تتلو از عباس جدیدی بابت تلاش هایی که برای امیر جان در دوران محبوس بودنش انجام داده است. در کنار هدیه ای که از جناب جدیدی دریافت کرده است. بله. برای حفظ امنیت جانی و شغلیِ خود، بدون بیان هیچ افاضه ای، میرویم سراغ عکسِ بعد!
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)رضا کیانیان و رویا نونهالی به تیم سریال “شهرزاد 2” اضافه شده اند تا پازل ستاره های این سریال جذاب تر از قبل شود. از گریم عزیزان هم که تابلوست نقش هردوشان منفی است.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)سلفیِ ملیکا خانم زارعی و دخترِ نخودی اش مانلی خانم در حال خارجگردی. عکسی که صرفا برای رفع دلتنگیِ مریلا زارعی گرفته شده است. خب ملیکا جان از طریق تلگرام برایش میفرستادی، چرا الکی سرورهای اینستاگرام را درگیر میکنی؟!
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)جلوی نام حجت اشرف زاده را در لیست عکس های کودکی، تیک می زنیم. فقط اقبال واحدی مانده و جهانگیر الماسی که امیدواریم هر چه زودتر عضو اینستاگرام شوند و برای تکمیل این فهرست اقدام کنند.

اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)عکسی که شاهرخ استخری از قندِ بابا گرفته است. مردی که دختر نداشته باشد، هیچوقت “بابا” نمی شود.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)– سحر جون یا صداشو کم کن یا چیزی گوش بده که منم دوست دارم!
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)آرش جان بیزحمت تگ می کردی که آرش ها را با هم قاطی نکنیم!
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)از راست: نلسون ماندلا، دالایی لاما، رضا عطاران و آتاتورک. چهار شخصیت تاثیر گذار در تاریخ معاصر.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)اگر جودی آبوت، حنا دختری در مزرعه و پرنسس فیونا پس از غروب آفتاب را با هم ترکیب کنیم، می شود گریم سحر قریشی در فیلم “آس و پاس”.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)متاسفانه امید ابراهیمی بازیکن با اخلاق تیم ملی فوتبال کشورمان در غم از دست دادن پدرش سوگوار شده است. امیدواریم پیام تسلیت و همدردی ما تسلی بخش امید در این روزهای سخت باشد. پست تسلیت کریم انصاری فرد را به نمایندگی از ده ها پست تسلیت فوتبالی ها و غیر فوتبالی ها برای امید، انتخاب کرده ایم.

اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)سلفی هومن سیدی و حمیدرضا آذرنگ که پس از 6 سال این فرصت نصیبشان شده که در یک مکان خلوت و دنج در کنار هم باشند و این سلفی را بگیرند.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)نوید محمدزاده به بالاترین حدِ خوشی و ارضاءِ روحی در استرالیا رسید و توانست این سلفی را در لوکیشنِ مورد علاقه اش در سیدنی بگیرد. این مسافرت از این به بعد دیگر مفهومی برای نوید نخواهد داشت.

اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)عکس های آنا نعمتی در جشنواره فیلم رم، تازه تازه دارد به دستش میرسد.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)این هم اولین سلفیِ گندم کوچولوی بانمک و خوردنی.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)با این عکسِ سرشار از پاکدستی و روح خدمتگزاری که در یکی از تپه های فلات ایران گرفته شده است، حال و هوای مطلب را عوض کرده و میرویم سراغ عکس بعد.

اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)عکسِ دسته جمعیِ عزیزان، به نام اسکواش و ورزشِ بانوان، به کامِ کافه ها و رستوران های تهران.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)سلفی مریم کاویانی و برادرزاده عزیزش مارینا خانم. (کاغذ را برمیدارد و نام مارینا را به لیست پیشنهادِ اسم برای فرزند دختر خاله اش اضافه میکند.)
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)سحر دولتشاهی در حال تمرین یک نمایشنامه خوانی به اسم “مو”. از مرحله اسامی افراد برای پروژه های هنری گذر کرده ایم و به مرحله اسم اجزای بدن رسیده ایم. با این اوصاف به زودی شاهد یک تئاتر به نام “انگشتِ شست پای چپ” خواهیم بود.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)همه خوبا!

احسان کرمی، هدایت هاشمی، محمد بحرانی، حسن معجونی، رویا میرعلمی، امیرعلی نبویان و همسر عزیزش در پشت صحنه یک کار جدید که به قطع یقین یک تئاتر است.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)نمایی جالب از فیلم سینمایی “نهنگ عنبر 2 – سلکشن رویا” با حضور ویشکا آسایش، مهناز افشار و حسام نوای صفوی با گریم های نابِ دهه شصتی که یکی از خصیصه های جذابِ این کار است.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)امیر جان جعفری پس از مدت ها بیخیال ریش و سبیل و هرگونه موی زائد و غیرزائد دیگری روی صورتش شده است و در اینجا در کنار مادر عزیزش و آئین خان این عکس را گرفته است.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)یادی کنیم از زنده یاد استاد داود رشیدی با این عکس قدیمی از جوانی های استاد به همراه لیلیِ کوچک. روحشان در آرامش ابدی.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)جمشید خان آریا و میلاد کی‌مرام در نمایی از فیلم جدید تهمینه میلانی؛ “مِلی و راه های نرفته اش”. برای استاد هاشمپور، میلاد جان و همچنین مِلی خانم در این پروژه آرزوی موفقیت میکنیم.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)دورهمی آخر هفته عزیزان در یک رستوران. با حضور نگین صدق گویا، آهو خردمند، نگار فروزنده و بزگمردِ عرصه زُلیّت*، سیامک جان انصاری.

* زُلیّت: زل زدن به دوربین.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)عکسی از ماهچهره خلیلی و همسر عزیزش، مملو از حس شادیِ بی دلیل!
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)هر چقدر هم خوب باشد به کودک درون شما نمیرسد نادر جان!

آیا میدانستید نادر سلیمانی یک اسباب بازی فروشی معروف در شمال تهران دارد و مدرن ترین اسباب بازی های کنترلی را میتوانید در فروشگاه او پیدا کنید؟
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)ممنون از نوید عبداللهی عزیز پسر بزرگ ناصریا که همواره یاد پدر محبوبش را زنده می کند. ناصر زنده است تا موسیقی پاپ زنده است.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)دیروز تولد 55 سالگی بانو سیمین معتمد آریا، گوهر ناب هنر بازیگری و یکی از مهربان ترین و خوش قلب ترین هنرمندانِ کشورمان بود. این روز را هزاران بار به ایشان، هواداران ایشان، علاقه مندان به سینما و جامعه هنری کشور تبریک عرض میکنم. امیدواریم همیشه سلامت و سرزنده باشند.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)عکس متفاوت احمد مهرانفر در کنار کارگران ساختمانی عزیز. عکسی که فکر کنم مربوط به آخرین سریِ “پایتخت” است.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)شاید باورتان نشود، ولی فیلمبرداری “معمای شاه” هنوز تمام نشده است! معمایی عجیب که خانم مارپل، هرکول پو آرو، شرلوک هولمز و طاهره خانمِ چنگال بدست در کنار یگدیگر هم نمیتوانند آن را حل کنند! شما از خسرو معتضد و رضا ورزی چه انتظاری دارید؟!ارسلان قاسمی، امیریل ارجمند و سایر عزیزان سر صحنه فیلمبداری “معمای شاه”.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)در این روز ها بیشتر از روزهای قبل از خود مراقبت کنید، علی الخصوص تهرانی های عزیز که به جای هوا دارند از یک مخزنِ پر از آلودگی و ویروس های عجیب و غریب تنفس میکنند و یک قدم تا بیمار شدن و از کار و زندگی افتادن فاصله دارند. آرزوی سلامتی داریم برای خاله نسرین مقانلو که گرفتار یکی از عجایبُ الویروس های شهر شده است.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)– بزن کناااررر (داد میزند)

+ چی شد؟؟؟!!! چی دیدی؟!!!! (همراه با صدای کشیده شدنِ خط ترمز و بوقِ ممتد و فحش آلود سایر ماشین های جاده)

– عکس خودم رو بیلبورد! میخوام عکس بگیرم باهاش!
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)نجم الدین خانِ شریعتی هستند، درمان قطعی فشار خون، تپش قلب و سایر نا آرامی های عصبی. لامصب از زاناکس هم قوی تر عمل می کند!
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)جناب همای به جای ژست گرفتن مقابل دوربین پاشو و به درد سگِ بیچاره برس، حال و هوایش اصلاً عادی بنظر نمیرسد! نیاز به کمی چمن و خاک دارد!
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)هستی مهدوی با شرکت “آسانسور گسترانِ غرب” قرار دارد و هفته ای 4 سلفی آسانسوری باید تحویلشان بدهد.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)واقعاً نمیدانم چه اصراری است کسانی که به عیادت جناب پورحیدری میروند حتما باید با ایشان و حال نامساعدشان عکس بگیرند و از آن بدتر، حتما و حتما باید آن را در صفحه عمومی خود به اشتراک بگذارند. فرزند و همسر جناب پورحیدری بارها گفته اند که پدر راضی نیست این عکس ها با این حال از ایشان دست به دست شود،

 

ولی خب این موضوع و همچنین غرور و عزت نفس یک پیشکسوت در مقابل تعداد لایک های صفحه ی یک “مثلاً چهره فرهنگی” پشیزی اهمیت ندارد.
اخبار داغ هنرمندان و عکسهای جدید بازیگران (139)

 

برترین ها