پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)

اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)

اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)

بازیگران و ستاره های ایرانی که در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته اند را می توانید در زیر مشاهده کنید و جالب ترین عکس های آنان را ببینید. 

 

دلنوشته خواندنی یغما گلرویی ترانه سرای نامی کشورمان به یاد فابیو، گربه خانگی شان که پس از 15 سال پرسه در خاطرات شیرینشان، آن ها را ترک کرده است. قطعاً این اتفاق یکی از سخت ترین و تلخ ترین لحظاتی است که میتواند برای صاحبین حیوانات خانگی رقم بخورد، علی الخصوص در مورد سگ و گربه که عمر طولانی تری دارند و دلبستگی و وابستگی عاطفی بوجود می آورند.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)شیرین کاریِ ناشیانه هادی ساعی در اعتراض به آلودگی هوا. خب زبان بسته را از اسطبل بیرون نیاورید تا مجبور به این کار هم نباشد!
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)مهراوه شریفی نیا با این عکس آتلیه ای از لذت پیاده روی در پاییز دل انگیز گفته است. مثل این می ماند که عکس از خود در حال رانندگی بگذاری و از لذت های غواصی در سواحل مرجانی جزیره کیش بنویسی. 
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)مهراب با طنازی بالفطره ی خود انتقادی شیوا و خواندنی از مسئولینِ مربوط به آلودگی هوای این چند روز کرد. هیچ امیدی جز باد و باران برای رهایی از این اتمسفرِ پر از سرب و گوگرد نداریم.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)عکسی از جشن تولد آقا زانکو چاوشی در کنار پدر و مادر عزیزش و همچنین گلاره عباسی و همسر محترمش.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)سوال روز: این سلفی توسط دوربین اشکان ثبت شده یا رضا؟ دلیل بیاورید.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)سلفی رضا شفیعی جم و دوست عزیزش به صرف پیتزا. نوش جان.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)سلفی قدیمی تازه منتشر شده از حمید خان فرخ نژاد در کنار شهاب جان حسینی، پسرش فربد و دوست عزیزشان در سفری که چند ماه پیش به آمریکا داشتند. 
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)این هم حرکت قدرتی محراب فاطمی، تقدیم به ما! محراب در این مدت پیشرفت چشمگیری داشته است و از بلند کردنِ اسکلت فولکس قورباغه ای به بلند کردن این شاسی بلند رسیده است. 
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)در عکس ها فقط به خوب افتادنِ خود اهمیت ندهیم، بچه ها هم دِل دارند بابک جان!

اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)سام قریبیان در حال نشان دادن جایزه ای که پدرش در ازای بچه خوب بودن برای او خریده است. آرزوی سلامتی داریم برای استاد فرامرز قریبیان که چند روز پیش تولدشان بود. 
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)امیرحسین مدرس در مراسم غباررویی مرقد مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع).
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)سلفی مهدی طارمی و دوستانش که به صورت MP3 در یک ماشین جا شده اند. 
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)ترلان پروانه هم وارد دنیای مادلینگ شده است. اتفاقی که با توجه به روند پیشرفتی که ترلان داشت چندان دور از انتظار نبود.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)بالاخره یک پوستر درست حسابی از فیلم “سلام بمبئی” دیدیم! پوستری که مزین به عکس دلبرانه بنیامین و همسرش شایلی محمودی است. عکسی که محسن بیگلری آن را گرفته است.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)سلفی سیامک عباسی در کنار یاس، دو خواننده کاردرست و محبوب که وجه اشتراکشان شروع زیرزمینی هردوی آن هاست. یکی موفق شد به روی زمین بیاید ولی دیگری موانع زیادی برای این صعود دارد. البته خیلی هم نیاز به آن ندارد، چون قلب مردم برایش خیلی مهمتر از برج میلاد و سالن نمایشگاه است که خودش خوب میداند که در این جایگاه با ارزش حضور دارد.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)یوسف تیموری یکی از میلیون ها هموطن عاشقی است که این روز ها به عشق امام حسین (ع) راهی دیار دوست و صحرای کربلا شده است. امیدواریم یوسف به تمامی نیات و حاجاتش برسد.

اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)محسن افشانی و ارسلان قاسمی هم از چهره های عزیزی هستند که خود را به سرزمین نینوا رسانده اند. این سلفی هم با یکی از حرمین مطهر است.

اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)محسن و ارسلان فکر همه چی را کرده اند و با تعبیه این پلاک ها خیالشان از همه بابت جمع است!
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)علی مسعودی، داریوش سلیمی و یکی از دوستان به همراه یک توله شیر این عکس یادگاری را گرفته اند. 
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)مهدی رحمتی با این پست پیروزی روز گذشته استقلال در جام حذفی را به منصور خان پورحیدری تقدیم کرد. روحش شاد و یادش گرامی. 
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)پخش شدن ویدئویی از رفتار زشت و تاسف برانگیز مأمور شهرداری فومن با یک زن دستفروش و سیلی زدن به آن مادر، خیلی سریع واکنش های تند مردم و همچنین چهره ها را به دنبال داشت. مأمور محترم! در معذور بودن شما شکی نیست ولی حق نداری زورِ بازوان بی عارِ خود را خرج یک خانم بکنی.

 

آن هم مادری که نان آور خانه است و جرمی جز فروختن محصول باغچه اش ندارد. احتمالاً خودت زیاد سیلی و سرکوفت خورده ای که کوهِ عقده و سرکوفتی و به این راحتی روی بانوان دست بلند میکنی. در مورد تو، دلِ آدم به حالِ واژه ی “تاسف” می سوزد.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)همین که سپند نگفته “سرماخوردگی خر است” پیشرفت بزرگ و قابل توجهی به حساب می آید.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)حضور اشکان خطیبی در کمپین “حضور در کتابخانه ها” که به مناسبت روز جهانی کتابخوانی برگزار شده بود.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)محسن فروزان و همسرش در حال تبلیغ کسب و کار جدیدشان.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)علیرضا عصار عکسی از ایام جوانی خود در جزیره کیش به اشتراک گذاشت.

اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)سلفی سهراب پاکزاد در کنار طرفدارانِ دبیرستانی اش.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)همایون خان شجریان در حال گشت و گذار در استرالیا. همایون و گروه اش بخاطر برگزاری کنسرت به این کشور زیبا رفته اند.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)مهران رنجبر از عدم حضور خود و تعدادی از همکارانش در سری جدید دورهمی خبر داد. امیدواریم سروش جمشیدی جزو این افراد نباشد.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)پارسا پیروزفر به تماشای نمایش “می سی سی پی نشسته میمیرد” رفته بود که در پایان ویشکا آسایش این عکس یادگاری را در کنار او گرفت. 
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)سلفی خواهرانه هدی زین العابدین که اخیراً در غم مادرشان سوگوار شده اند. آرزوی صبر داریم برای هدی و خواهر عزیزش. 
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)حبیب رضایی و رضا کیانیان هم در کمپین روز جهانی کتابخوانی حضور پیدا کردند. امیدواریم این اقدامات تبلیغی و تشویقی در سرانه کتابخوانی مردم تاثیرگذار باشد.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)عکس زیبای مهدی صبایی در کنار مادر عزیزش. آرزوی سلامتی داریم برای همه مادر های دلسوز و فداکار.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)میترا حجار و سعید خان پورصمیمی در نمایی از فیلم سینمایی “نرگس مست” ساخته جلال الدین دُری که دارد خود را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده میکند.

اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)امیر جعفری، شقایق فراهانی و کاوه آهنگر در نمایی از فیلمِ در دست ساختِ “آزادی به قید شرط”.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)آرش نوذری و پدر عزیزش در یک قاب صمیمی. خداوند پدر و پسر را برای هم نگه دارد.

اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)خوشا به سعادت محمد سلوکی، بهرام عظیمی و سایر هموطنانی که در این ساعات عزیز در بین الحرمین هستند.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)سلفی های عجیب و بدون شرح فریبرز عرب نیا همچنان ادامه دارد!
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)خاطره بازی فریدون آسرایی با این عکس قدیمی از دوران دانشجویی اش در فیلیپین.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)مهدی سلطانی سروستانی با این عکس تولد دختر نازنینش روژا را تبریک گفت. تبریک به مهدی عزیز و خانواده محترمش.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)زیباترین عکس در کنار زیباترین موجود عالم در زیباترین جاده ی دنیا. خوشا به حال داریوش فرضیایی.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)عکس یادگاری اعضای تیم اسکواش بانوان هنرمند در حاشیه تمرین روز گذشته خود در باشگاه انقلاب. با حضور مارال فرجاد، مارال بنی آدم، پانته آ پناهی ها، لیندا کیانی، شبنم فرشادجو، شیوا ابراهیمی، سپیده علایی و هانیه توسلی.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)عکس خندان سیامک انصاری و امیرحسین صدیق در حاشیه برنامه “کتاب باز” در شبکه نسیم.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)عکس پاییزی زیبا از مهدی ماهانی، شهرام اسدزاده، سارا خوئینی ها و شاهد احمدلو در پشت صحنه کار جدید عزیزان که اطلاعاتی از جزئیات آن در دسترس نیست.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)پست اعتراضی حمید صفمت و رفیق اش به آلودگیِ هوا. البته حمید میتوانست این ماست را نزند، چون خودش به صورت پرتابل از نعمت ماسک طبیعی بهره مند است!
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)کوروش تهامی باز هم یک گریم متفاوت دیگر از خودش رو کرد.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)بانو افسر اسدی، تهمینه میلانی و استاد جمشید آریا در پشت صحنه فیلم جدید خانم میلانی، یعنی “مَلی و راه های نرفته اش”.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)فیلمبرداری سریال “معمای شاه” به ماه های پایانی خود نزدیک شده است و از نظر زمان تاریخی به اواخر دوره ستمشاهی و سال های تدارک انقلاب اسلامی نزدیک شده است. عکس زیر هم مربوط به گریم جالب هنرمندِ تئاتر حسین باقریان در گریم نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از انقلابیون تاثیرگذار و یاران اصلی امام خمینی (ره) است.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)مهسا جاور برای خلق این عکس هنری، خاکی شدن لباسش را به جان خریده است.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)بانو مرضیه برومند در کمپین روز کتابخوانی.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)و این هم الهام خانم حمیدی در این کمپین پسندیده.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)پیشنهاد النازشاکردوست برای مقابله با آلودگی هوا. گویا الناز خانم خیلی به قوانین رایج کشورشان مسلط نیستند.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)سلفی علیرضا حقیقی دروازه بان خوشتیپ تیم ملی کشورمان در حال گشت و گذار در ترکیه.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)سلفیِ بانمک و “افتر شکلات”ِ امیرمهدی ژوله و گندم نازنین اش.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)این هم خاطره بازی ارژنگ امیرفضلی با عکسی که مربوط به گودبای پارتی یکی از رفقای قدیمی اش به مقصد خدمت سربازی است. زنده یاد داوود اسدی هم در تصویر حضور دارد. روحش شاد.

اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)سامیار، پسر دوست داشتنی شیلا خداداد وارد سومین بهار زندگی اش شده است. تبریک این روز به شیلا و خانواده محترمش.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)کالیفرنیا گردیِ فرزاد فرزین همچنان ادامه دارد و کماکان منتظریم ببینیم کنسرتی چیزی در کنار این سفر برگزار خواهد شد یا خیر، این مسافرت صرفاً تفریحی بوده است! 
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)سلفی محمدرضا گلزار در کنار خانم یاسمن اشراقی از نوادگان محترم حضرت امام (ره).
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)حسین ماهینی این عکس زیبا را از دختر تازه مولودِ خود به اشتراک گذاشت. امیدواریم قدمش سرشار از خیر و برکت باشد.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)مجید خان مظفری در حال غذا دادن به کبوترهای اطراف یک کافه در استانبول.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)با این عکس قدیمی و جالب از داریوش ارجمند در کنار مرحوم دکتر علی شریعتی مطلب امروز را به پایان میبریم. باز هم اربعین حسینی را خدمت همه هموطنان عزیز تسلیت عرض می کنیم. اگر قابل دانستید ما را نیز از دعاهای خیر خود بی نصیب نگذارید.
اخبار داغ چهره ها و بازیگران معروف ایران (155)

 

مطالب مرتبط :

آخرین اخبار هنرمندان و بازیگران ایرانی (154)

اخبار امروز بازيگران و چهره های مشهور ایرانی (153)

اخبار ستاره ها و چهره های مشهور ایرانی (152)

اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایرانی (151)

اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)

اخبار ستاره ها و هنرمندان معروف ایران (149)

 

 

Loading...

مطالب جنجالی سایت

دختر زیبا که بدون اندام تناسلی به دنیا آمد +عکس
دختر زیبا که بدون اندام تناسلی به دنیا آمد +عکس
مشاهده بیشتر