پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)

اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)

اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)

تصاویری ببینید از بازیگران و ستاره های ایرانی در شبکه های اجتماعی که برای طرفداران و هواداران به اشتراک گذاشته شده است. 

 

با سلفی سحر قریشی و همکارانش در پشت صحنه فیلمی جدید به نام “نیوکاسل” که در کاخ گلستان در حال ساخت است، مطلب امروز را شروع میکنیم. فیلمی که موضوع آن نمیتواند چیزی جز این دو مورد باشد: 1) بیماری عجیبی که کفتر ها و سایر پرندگان میگیرند و دنده عقب راه میروند، 2)

 

تیم فوتبال نیوکاسل یونایتد انگلستان در لیگ دسته دوم این کشور که با توجه به لوکیشن فیلمبرداری مورد اول محتمل تر است! با حضور نسرین مقانلو، حمید گودرزی و سایر عزیزان.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)مصطفی زمانی، سحر دولتشاهی، طناز طباطبایی و ستاره پسیانی به منظور حمایت از سینمای مستقل و فیلمسازان جوان به صورت افتخاری در یک فیلم کوتاه ساخته یک کارگردان جوان بازی کرده اند که گویا شرکت تجاری پخش آن، فیلم را از دو طرف گرفته و کشیده است تا فیلم کوتاه تبدیل به فیلم بلند شود!

 

در ثانی آن را با یک فیلمِ دیگر در حدِ “الو الو من جوجو ام” مخلوط کرده تا دی وی دی های فروش اش خالی نماند و بتواند 5000 تومان را حلال کند! اتفاقی که مصطفی، سحر و همه ستاره های این فیلم را شاکی کرده است. حرص نخور مصطفی جان، تجربه شد که دیگر کارِ خیر و حمایتی در این سینما نکنی!
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)تو خوشتیپی ولی جوراب نداری، آهای فرهاد مجیدی!

تو تک ستاره ی پوشاکِ مایی، آهای فرهاد مجیدی!

تو عینک میزنی تو هر فضایی، آهای فرهاد مجیدی!

تو سلفی میگیری تو هر مکانی، آهای فرهاد مجیدی!
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)وقتی که تیمِ مورد علاقه ات در یک فینال حیثیتی بازی را باخته است و در همان لحظه از طرف بانک تماس میگیرند و میگویند که چکت برگشت خورده است!
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)– کجا رو نگاه کنم تاثیر گذاریِ عکس بیشتر بشه؟

+ لوستر رو.

– اوکی.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)عکس زیبای علیرضا جعفری در کنار پدر عزیزش که میشود برادر بزرگترِ امیر جعفری. آرزوی سلامتی داریم برای همه پدر های عزیز.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)بر همگان واضح و مبرهن است که هر “به خود رسیدن” یک “سلفی” به دنبال خواهد داشت. استثنایی هم ندارد. البته این عزیزان در مواقعی که به خود نرسیده اند هم فرت و فرت سلفی میگرند، وای بر مواقعِ به خود رسیدن!
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)عکسی جدید از استاد اکبر گلپایگانی خواننده نامی موسیقی ایران در حاشیه یک مراسم. بله همانطور که شاهد هستید استاد گلپا در یک رقابتی که جزئیات آن فاش نشده، قهرمان و برنده مدال طلا شده اند! (انصافاً این چه گردنبندیه استاد؟!)
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)سلفی شهرام محمودی در کنار همسر و پسر عزیزش در حال تفریح و گشت و گذار در شمال. کاملاً مشخص است که ارسام هم از دست سلفی های پدرش کلافه شده!

اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)وقتی در پشت صحنه یک تئاتر کودک میخواهی صدای لولو خورخوره را اجرا کنی.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)عکس یادگاری عزیزان در پشت صحنه یک نمایش. با حضور استاد محمد رحمانیان، بانو پوری بنایی، مهرانه مهین ترابیِ مهربان، سیما خانم تیرانداز و پسر عزیزش رایان.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)عکسی قدیمی و عالی از علی آقا پروین و هوندا 125 معروف اش.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)سلفی هادی کاظمی در کنار امید حاجیلی و مهران خان مدیری در یک کفاشی. عکسی که به نظر قدیمی می آید ولی امید حاجیلی برای اینکه نیاز خون اش به لایک را تامین کند آن را دوباره به اشتراک گذاشته است.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)عکسی از جشن تولد گلاب آدینه عزیز، بازیگر توانا و با اخلاق سینما و تئاتر در پشت صحنه نمایشی که در این روز ها در حال اجرا دارند. در کنار شیرین بینا و سایر همکاران. باز هم این روز را به بانو آدینه و خانواده هنرمند مهدی هاشمی تبریک عرض میکنم.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)علی جان قبل از رفتن زیر وزنه و هالتر برنامه غذایی و ورزشی مخصوص “لوس های مامان” را حتما مطالعه کن تا بدنت به مشکل نخورد.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)سلفی آسانسوری شهاب رمضان برای اینکه به هوادارانش اطمینان بدهد که کسی جز خودش در آسانسور نیست! ساعت مچیِ شهاب هم در اصل ساعت دیواری بوده ولی خب شهاب کاربری آن را تغییر داده است. یادم است فرامرز خودنگاه یک کورنومتر در همین سایز داشت که هر سال عید از آن استفاده میکرد.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)وقتی پس از 17 فقره قتل دارند می‌برند اعدامت کنند که ناگهان چشمت به یکی از قناری های محل می افتد!
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)ویدا جوان؛ چهره محبوب این روز های تلویزیون.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)امروز دومین سالگردِ درگذشت سلطان احساس، زنده یاد مرتضی پاشایی است. دو سال از پرواز ابدی مرتضی گذشت و تقریبا هیچ نشانی از آن شور و غمزدگیِ افراطی مردم و هنرمندان وجود ندارد و تمامی پست های چهره ها به یاد مرتضی به تعداد انگشتان یک دست هم نمیرسد.

 

و چه تلخ و بی رحم است این گذرِ زمان! ما مرتضی را فراموش نکرده ایم. یادمان است که در زمان حیاتش چقدر از شوخی هایمان استقبال می‌کرد و روحیه می‌داد. یادمان است که چگونه با درد میخواند و یک اپسیلون هم به روی خودش نمی آورد. یادمان است که چقدر برای هواداران وقت میگذاشت و هیچگاه از عکس های یادگاری خسته نمیشد. روحت شاد باشد پسر خوش قلبِ موسیقی.

ممنون از امید جهان عزیز که یاد مرتضی را زنده کرد.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)گپ کافه ای و دوستانه امیر جعفری، سعید آقاخانی و سیدعلی صالحی به صرف موهیتو و آب معدنی. کاملاً مشخص که این سه رفیقِ قدیمی در دوره ای از سال های جوانی شان از یک شامپوی مشترک استفاده میکردند.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)هومن برق نورد پس از موفقیت در جدالی که بر سر جای پارک داشت.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)چه کسی گفته که “چهره” حتما باید سینمایی، هنری و یا فوتبالی باشد؟! چه کسی گفته همه قهرمان ها ورزشکارند؟ چهره های قهرمانی وجود دارند که نه هنرپیشه اند و نه ورزشکار، خیلی ساده و بی آلایش و به دور از هیاهوی شهرت و منافع آن روزگار میگذرانند و چشمشان به هیچ جایی جز خدای بالاسرشان نیست.

 

قهرمان هایی که از هر قهرمانی قهرمان تر و چهره هایی که از هر سوپراستاری سزاوارترند. أزبرعلی حاجوی (که به غلط او را ریزعلی خواجوی نامیده اند) یکی از همین قهرمان های ماست. کسی نیست که نام او را نشناسد و فداکاری اش را به خاطر نیاورد.

 

دهقان فداکار قهرمان کودکی های همه ماست و داستان فداکاری اش با گوشت و خون ما عجین گشته است. دعا برای سلامتی این بزرگمرد تنها کاری است که میتوانیم در پاسخ به این قهرمانی‌گری و فداکاری انجام دهیم.

ممنون از عباس سجادی بابت این عکس که باعث شد یاد دهقان فداکار زنده شود.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)سلفی احسان خواجه امیری در طبیعتِ به زعم خودش “زیبا”ی ونکور. احسان جان همین پارک چیتگر تهران از این جایی که شما رفتی خیلی با صفا تر است، چرا انقدر مرغ همسایه را طوطی می‌بینید؟!
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)دو عدد خَر و یک عدد خَر کِیف.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)امروز تولد مهدی یراحی هم هست. خواننده خوب و بی حاشیه کشورمان که امیدواریم بالاخره مشکلات روحی اش حل شود تا ما شاید یک آهنگِ غیرِ ناله هم از ایشان بشنویم. البته چند آهنگ عربیِ قِرماتیک دارد که در مقابل کلونی آهنگ های ناله اش تقریباً هیچ است.

پست تبریک پرستو صالحی بمناسبت تولد مهدی جان.

اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)خبر تلخ و شیرینِ روز گذشته خبر شهادت محسن خزائی خبرنگار اعزامی صدا و سیما به سوریه بود. با آرزوی امیرحسین هم صداییم و در انتظار پایان یافتن همه جنگ ها، امری که خودمان هم میدانیم هیچگاه شدنی نیست.روح محسن خزائی عزیز شاد باشد. امیدواریم خداوند متعال به خانواده این خبرنگارِ آسمانی صبر عطا فرماید و فرزند نازنینش را عاقبت به خیر کند.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)سلفیِ داغِ داغ از زهرا عاملی و سینا حجازی در پشت صحنه ضبط برنامه چارگوش که گویا در سری جدید سینا حجازی جایگزین مهراب در اجرای آن شده است. زهرا خانم نیازی نیست سلفی ها را انقدر داغ روی اینستاگرام بگذاری، بگذار کمی خنک شوند بعد آپلودشان کن. زیادی داغ باشد بخار میکند و نرم میشود و کیفیت خود را از دست میدهد!

اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)– (فریادی از دور) چیکار میکنی کُپَکین قیزی؟!! دوساعت زحمت کشیدم اون برگا رو جمع کردم! هووی با تواَم!!!

+ پاشو فرار کن هانیه! باغبون بد اخلاقه اومد!
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)نوید محمدزاده در شمایلِ یک بچه کابوی که تازه از مدرسه بازگشته است، در جشنواره فیلم کوتاه تهران حضور پیدا کرد.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)حبیب خان رضایی، مائده خانم طهماسبی، پانی پناهی های عزیز و شبنم فرشادجو سایر حضار شب گذشته در پردیس چارسو بمناسبت جشنواره فیلم کوتاه تهران بودند.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)رزیتا غفاری و همسرش عباس صالحی در کنار مهدی صبایی عزیز در پشت صحنه برنامه تلویزیونی “ماماهوت”. مهدی صبایی این روز ها کم کار تر از همیشه به زندگی خود ادامه میدهد و ما باید با همان خاطرات شیرین “روزگار جوانی” و “بدون شرح” سر کنیم.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)خاطره بازی آیدین آغداشلو با این عکس جالب و کلاسیک از کودکی اش. آرزوی سلامتی داریم برای اعتبار هنر نقاشی کشورمان.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)خب شد گفتی سامیه جان. اینجا بعضی از بچه ها بودند که تا امروز فکر میکردند لحظه ها برای رفت و آمدشان منتظرِ اجازه ما هستند. ممنون از این آگاه سازی.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)سلفی نجمه جودکی در یک گل فروشی. چه عجب با آن مانتوی گل گلی معروف عکس نگرفتی! در ثانی نجمه جان از این به بعد برای اینگونه پست ها خیلی خودت را اذیت نکن. یک عکس از حلقه ات با کپشنِ “من شووَر دارم” بگذار و تمام، نیازی به بود و نبودِ خودت نیست!
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)حمید حامی با این پست بابک صحرایی و رضا تاجبخش را در معذوریت کامل قرار داد! در حدی که رضا پس از دیدنِ پست در تلگرام از بابک پرسید که: “مارو میگه واقعاً؟!”

عزیزانی که ادبیاتشان خوب است پاسخ دهند؛ تپیدن قلب را با ط هم میشود نوشت؟!

اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)امیرحسین صدیق در نیشابور، پایتخت کتاب ایران. آن عینک هم عینک مخصوص جوشکاری نیست، عینک مخصوصِ امضا است که مختص برخی چهره های عزیز است.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)جدیدترین عکس از فرمانده ارتش پنج میلیون نفری اینستاگرام در کنار دو تن از دستیارانِ ارشدش. #سیگار_آزاد
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)مهتاب کرامتی به تماشای تئاتر “می سی سی پی نشسته میمیرد” رفته بود که در پایان این عکس را در کنار ویشکا آسایش و همایون غنی زاده گرفت. علاقه مندان به تئاتر یک بار دیگر توصیه میکنم تاشب های اجرای این نمایش تمام نشده حتما آن را ببینید. تبلیغ نیست و خوب میدانید که من همیشه شما را به آثار خوب و ارزشمند دعوت کرده ام و میکنم و این نمایش هم از دست دادنی نیست.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)پست عالی احمد مهرانفر در کنار مهران احمدی، برای جلوگیری از تکرار مشکل قدیمی اشتباه گرفتنِ فریبرز عرب نیا و ابوالفضل پورعرب! البته این مشکل درباره پوران درخشنده و رخشان بنی اعتماد هم وجود دارد!
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)عکسی متحیر و مغموم از فرزاد فرزین در سواحل کالیفرنیا. خدا میداند فرزاد در ساحل چشمش به چه چیزی افتاده که اینگونه او را تحت تاثیر قرار داده و مأیوس کرده است!
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)عکسی از خراب شدنِ و “چتر گشتن”ِ عمو پورنگ، امیر محمد، امیر سهیلی و سایر دوستان بر سر علی مسعودی در مشهد. آرزوی صبر داریم برای علی مشهدیِ عزیز.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)یاالله!
آرزوی سلامتی داریم محمود خان خوردبین، یار همیشگی و وفادارِ پرسپولیس.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)هادی حجازی فر، محمد بحرانی، لیندا کیانی و سایر همکاران در مراسم اکران فیلم کوتاهشان در جشنواره فیلم کوتاه تهران. نکته ی عجیب عکس آن عزیزی است که در ابعادی عجیب و غیر منطقی در پشت سر محمد بحرانی و لیندا به چشم میخورد. شما هم دیدید؟! او کیست؟! آدمِ واقعیست یا بخشی از پوستر است؟!
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)تصمیم امیر تتلو درباره حضور در فوتبال به صورت حرفه ای تغییر کرده و او تصمیم دارد به صورت “فوق حرفه ای” فوتبال بازی کند! خلاصه فوتبالیست ها حواسشان باشد! اما انصافاً تا حالا هیچکسی از از این زاویه سلفی نگرفته بود. دم عمو تتل گرم :))

 

جواب سوال روز مطلب دیروزمان هم که تقریباً همه درست حدس زده بودید، مینا ساداتی بود. به افتخار خودتان یه کف مرتب یزنید!

مطلب امروزمان هم به پایان خود رسید. تا فردا، یاعلی.
اخبار داغ چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (150)

 

برترین ها

 

 

Loading...

مطالب جنجالی سایت

زندگی برادران دوقلو با خواهران دوقلو زیر یک سقف
زندگی برادران دوقلو با خواهران دوقلو زیر یک سقف
مشاهده بیشتر