پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)

اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)

اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی «244»

آخرین و جذاب ترین عکس های بازیگران و ستاره هاي معروف ایرانی را برای شما در قالب آلبوم تصویر زیر آماده نموده ایم.

 

سلفی مفید هاي رادیو و تلویزیون در اختتامیه جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت! قرار هست یک جشنواره پزشکی سلامت هم توسط وزارت فرهنگ در روزهای آتی برگزار شود. امیرحسین مدرس و پسرش در کنار محمدرضا علیمردانی و همکار عزیزشان.

اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)عکسی مربوط به شبی که لیلا اوتادی میهمان برنامه دورهمی بود و مرزهای خودشیفته گری را کیلومتر ها جا به جا کرد! علی الخصوص آن حایی که خود را جزو پنج بازیگر برتر سینمای کشور ایران دانست و منجر به ترک خوردن صفحه تلویزیون میلیون ها نفر از هموطنان شد. کسانی که برنامه را دیدند می دانند که چه می‌گویم.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)رامبد جوان برای دریافت جایزه جشنواره فیلم کوتاه سما داشت روی سن میرفت که انگشت پایش به لبه پله برخورد کرد. این تصویر لحظاتی پس از این واقعه ي سهمگین را نشان می‌دهد.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)رد صلاحیت دو نفر از کاندیداهای معروف ریاست جمهوری دستمایه خنده دار تعداد زیادی از چهره ها بود که این پست ساعد سهیلی یکی از جالبترین آنهاست
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)امیر جعفری و پسرش در حال تماشای دقایق پایانی بازی استقلال — تراکتور 
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)علی اوجی این روز ها حال عمده خوبی ندارد و از دست دادن دو تن از نزدیک ترین افراد زندگی اش برای وی بسیار سنگین بوده هست. رضا صادقی با این استوری وی را دلداری داد و از وی خواست که دوباره مفید شود.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)خاطره بازی مهدی سلطانی با عکسی مربوط به روز ارائه پایان نامه لیسانس خود در دانشکده هنر دانشگاه استان تهران.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)زهرا سعیدی و محمود پاک نیت با گریم هاي خاص خود در نمایی از پروژه «فصل شکار» که در یاسوج در حال فیلم برداری هست و جزئیات دیگری از آن منتشر نشده هست.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)تصویر مادرانه شیلا خداداد و فرزند تازه مولود اش که امیدواریم همۀ وقت} سلامت و پیروز باشد.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)هانا کامکار با این پست تولد سامان احتشامی موزیسین مفید کشورمون را تبریک گفت. ما نیز این روز را به سامان عزیز تبریک عرض مي کنیم.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)بله ماه فروردین بعد از حدود 4 سال به پایان رسید و بالاخره وارد ماه اردیبهشت شدیم. بهاره کیان افشار هم به این قضیه واکنش نشان داده و بابت آن بسیار شاد هست. کاملا مشخص هست که تولد بهاره کیان افشار در اردیبهشت ماه هست..!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)باران کوثری و رخشان بنی اعتماد در یک مراسم پخش خصوصی در رشت.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)فرهاد جان دو سه غلت بروی عقب تر عکست خیلی بهتر میوفتد!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)آرمین این روز ها در پاریس هست و از این مسافرت انقدر تصویر گذاشته که به ما هم دارد خوش میگذرد! خلاصه جایتان خالی در پاریس هوا عالیست!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)آرزو به دل ماندیم شهرام محمودی یک‌بار عکسی با حجاب مناسب بگذارد!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)الهام پاوه نژاد در کنار همسر مرحوم عارف لرستانی در مراسم یادبودی که برای عارف برگزار شده بود. برای خانواده عارف علی الخصوص همسر عزیزش آرزوی صبر داریم.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)سیاوش خیرابی جواد عزتی و علی مسعودی در همین مراسم.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)جشنواره بین المللی فیلم فجر این روز ها در پردیس چارسو در حال برگزاری هست و فیلمهای مثلا بین المللی در این جشنواره به نمایش در مي آیند تا در پایان تمامی جایزه ها به ماجرای نیمروز مي رسد. ژست نگار جواهریان که کلا ارتباط‌ خوبی با دوربین عکاسی ندارد در حاشیه این جشنواره.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)عکسی هنری خفن از امیر آقایی که رفیق خارجی اش آن را گرفته هست.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)سلفی مجید یاسر در حال گشت و گذار در یزد جذاب.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)بر گل سرخ از نم اوفتاده لئالی همچو عرق بر عذار شاهد غضبان. منصور ضابطیان با شعری از حضرت سعدی به استقبال زیباترین ماه سال رقته هست.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)عکسی فوق العاده از سال هاي دور تلویزیون سال هایي که نسل ماندگار بازیگران خنده دار در روزهای ابتدایی درخشش خود بودند. رضا شفیعی جم، فاطمه هاشمی، یوسف صیادی و نصرالله رادش!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)تست گریم کار اخیر نیوشا ضیغمی حضور در کار اخیر نشانگر این هست که نیوشا از شوک و غم رفتن پدرش آسوده گشته که این خبری مفید هست. روح همۀ پدرهای سفر کرده قرین رحمت الهی باشد.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)اشکان خطیبی در کنار تابلویی که توسط همسرش خلق شده هست و نام آن پابلو اسکوبار هست. من و شما که عقلمان توانایی درک این آثار سنگین را ندارد بهتر هست زیادی مکث نکنیم و برویم سراغ تصویر بعدی!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)کوروش سلیمانی با این تصویر از خود در جوار مقبره حضرت سعدی، در روز بزرگداشت این شاعر گرانقدر به تجلیل از مقام شیخ اجل پرداخت.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)سلفی نو میک‌آپ تینا آخوندتبار در یک سفره منزل. چون هیچ جای دیگری از این پشتی ها نمی‌گذارند.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)بهاره رهنما آن گونه کافه ي روزبه نعمت اللهی را به صورت مرامی تبلیغ کرد.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)سلفی آقا مجید با آقا رشید دو چهره دوست داشتنی و نوستالژیک اصفهانی.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)برزو ارجمند و همسرش هم در یزد میباشند.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)جعفر پناهی این تصویر قدیمی در کنار عالیجناب کیارستمی را دقیقا روزی به اشتراک گذاشته هست که وزیر فرهنگ از مختومه شدن پرونده پزشکی ایشان خبر دادند. به همین سادگی همۀ چیز ماستمالی شد و آب از آب تکان نخورد. فقط در این بین نابغه اي بود که دیگر نیست. همین.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)شاید باورتان نشود ولی تصویر را خود سمانه پاکدل به اشتراک گذاشته نه یکی از دشمنانش!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)اگر تا 5 ثانیه توانستید کیمیا علیزاده را در تصویر پیدا کنید آنگاه می‌توانید پیام اخلاقی ایشان را نیز مطالعه کنید.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)امیر کاظمی با گریم مربوط به فصل دوم «لیسانسه ها» در حال گذراندن تعطیلات.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)جمعی از اهالی هنر به مناسبت تولد استاد محمدعلی کشاورز به دیدار ایشان رفته بودند که تصویر آن را ملاحظه می کنید. امین تارخ، فاطمه گودرزی، نصرت الله وحدت، اسدالله یکتا و سایر عزیزان در این دیدار حضور داشتند.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)مریم معصومی بر سر مزار زنده یاد علی معلم در چهلمین روز درگذشت ایشان. روحش شاد و یادش گرامی.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)بانو فاطمه معتمد آریا در جشنواره بین المللی فیلم فحر.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)امیرحسین رستمی و شقایق دهقان داور هاي بخش موسیقی جشنواره فرهنگی وزرات بهداشت میباشند. جمله اي که سر تا تهش پارادوکس هست :»»»
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)وقتی یک مارمولک نیم ساعت به سقف اتاق چسبیده و از جایش تکان نمی خورد.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)ترلان جان لطف می‌کنی یک قطعه تصویر و یک آدرس از عزیزی که این روایت را گفته به ما بدهی؟!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)سوسن حسنی دخت مجری شبکه خبر در کنار فواد بابان گوینده قدیمی اخبار صدا و سیما که هر کجا میباشند برایشان آرزوی سلامتی داریم.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)گلاب خانم آدینه برای شرکت در یک جشنواره فیلم به چین رفته اند که این تصویر مربوط به این حضور هست. خانم آدینه به نمایندگی از گروه فیلم «آبجی» به کارگردانی مرجان اشرفی زاده در این جشنواره شرکت کرده اند.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)از پوستر سری اخیر «ترمیناتور» رونمایی شد.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)

بانو رابعه مدنی بهاره افشاری متین ستوده شهین تسلیمی و مجید یاسر به اتفاق سایر همکاران در پروژه «سر دلبران» در حال بازگشت به استان تهران.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)مهدی میامی و مرجانه گلچین به تماشای نمایش الهام پاوه نژاد رفته بودند که این تصویر را در پایان گرفتند. نمایشی به نام «کافه پولشری» که نشستن تا انتهای آن تحملی بیشتر از تحمل طرفداران پرسپولیس می‌خواهد.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)جشن قهرمانی پرسپولیس دو هفته ماندهِ به پایان لیگ و با حضور صد هزار تماشاگر سرخپوش برگزار شد که خروجی آن یکی دو مدال کش رفته چند سر شکسته یکی دو مورد قهر کرده، چند نفر مفقودی و چندین مورد غشی بود، همۀ حواشی اي که زیر سایه بزرگ ترین انها گم شدند یعنی قلبی که شکستِ دو سال بود

 

که به هانی نوروزی پسر کاپیتان فقید پرسپولیس قول داده بودند که او جام قهرمانی را بالا خواهد برد دقیقا اتفاقی که نیافتاد و یا نگذاشتند که بیافتد. می گویند تقصیر یگان ویژه هست و بعضی می گویند که به علت زیاده خواهی هاي خانواده مرحوم نوروزی مسئولین پرسپولیس این اجازه را ندادند اما این وسط هیچکس به قلب شکسته و چشمان خیس هانی فکر نکرد.

 

همۀ کودکان در مراسم جشن قهرمانی آنجا بودند جز هانی، فرقشان این بود که آنها بابا داشتند و هانی نداشت. انشاالله کسانی که مقصر این اتفاق بودند بتوانند سر راحت روی بالشت بگذارند.

اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)سلفی حدیث میرامینی در کنار روناک یونسی و دوست عزیزشان در یکی از بوستان هاي شهر تهران. گویا روناک برای تعطیلات به وطن بازگشته هست.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)پروژه ي سینمایی عبدالرضا کاهانی به پایان رسیده و کل عوامل از تایلند به ایران بازگشته اند جز سه نفر که از سرنوشت این سه عزیز خبر دقیقی در دست نیست
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)گندم خانم دخترک زیبای آزاده نامداری که به مادرش کم شباهت ندارد.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)پس از ماجرایی که در جشن قهرمانی پرسپولیس اتفاق افتاد محسن مسلمان و مهدی طارمی به دیدار هانی نوروزی رفتند و مدال هایشان را به او نقدیم کردند. دمشان حسابی گرم.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)نمی دانم چه اصراری هست که اخیرا بیشتر چهره ها سعی در به رخ کشیدن قابلیت هاي خنده دار خود دارند شما همان عادی بنویسید بهتر هست بخدا بیشتر می‌خندیم تا وقتی طنازی می کنید
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)پیام نهفته ي این پست علی دایی ببین بچه وقتی تو تو مارلیک توپ دولایه می کردی من فیکسِ پرسپولیس بودم!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)شعر مریم حیدرزاده که برای هانی عزیز سروده هست. چرا هیچکس تو این جهان سر قولش نمیمونه؟
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)احسان علیخانی هم از این اتفاق بسیار شاکی بود و انتقاد کرد.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)منوچهر هادی خیلی راحت بخشی از داستان سریال اش را لود داد. همۀ با مشاهده این پست خواهند فهمید که نقشی که پانته آ بهرام در فیلم ایفا می کند حضور کمتری نسبت به سایرین در فیلم دارد که این یعنی بر اثر حادثه اي خواهد مرد…

اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایرانی (244)

 

مطالب مرتبط :

عکس بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام «243»

اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام «242»

عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی «241»

عکس های بازیگران در سوگ عارف لرستانی «240»

خبرهای داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایران «239»

عکسهای بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام «238»

 

 

Loading...
a
تصاویر توریست های مست لخت و برهنه در سوپرمارکت
تصاویر توریست های مست لخت و برهنه در سوپرمارکت
مشاهده بیشتر