پارس ناز پورتال

تبلیغات

اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)

اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)

اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)

آخرین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی را در سال جدید با هم مشاهده می کنیم که می توانید از اخبار آن ها در زیر باخبر شوید.

 

آخرین مطلب سال را با یک توصیه شروع میکنم. توصیه ای برای جلای روح. آلبوم “رگ خواب” همایون شجریان و سهراب پورناظری چند روزی است به بازار آمده. با تبلیغات اندک و سر و صدای حداقلی. مجاز بخرید و حلال گوش کنید تا با صدای بی انتهای همایون و ساز جادویی سهراب به استقبال بهار 96 بروید. یک بهار دلچسب.

اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)

بی صبرانه منتظر پخش سریال های نوروزی هستیم، علی الخصوص سریال “علی البدل”ِ سیروس مقدم با هنرنمایی محسن تنابنده، مهدی فخیم زاده و سایر عزیزان.

اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)

سلفی هستی مهدوی و مصیبت جدیدی که به خانه اش اضافه کرده است. شوآف با حیوانات و تظاهر به حیوان دوستی، ظلم به مدرنیته و اجحاف در حق حیوانات زبان بسته است.

اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)علی دایی و دخترکش در فروشگاه جدید علی آقا.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)توصیه های نوروزی جواد نکونام با این پستِ “کامنت ممنوع”. با کُتی که مناسب نوروز و دید و بازدید های نوروزی است و میتوان با آن ساعت ها فرزندان میهمانان را سرگرم کرد (با نقطه بازی) تا کمتر پسته و موز بخورند.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)سلفی سیامک انصاری و عمو اکبر عبدی در پشت صحنه برنامه “دورهمی”.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)مسعود جان تمدید کردن لمینیت دندان هایت در سال جدید را تبریک میگوییم. امیدواریم چرخشان برایت بچرخد.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)محسن چاوشی و کلاه عجیبش در کنار برادرش مهرداد، در کنار کلی تعریف و تمجید از برادرش.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)بابک جهانبخش در کنار هوادار کوچکی که او را با یک کیک تولد سورپرایز کرده است. واقعا هنرمندان ما باید قدر این عزیزان مهربان را بدانند، آن ها بهترین هواداران دنیا را دارند.اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)استوری امیر جعفری، عکسی قرار بود خیلی عاشقانه باشد ولی خب در اجرا خوب عمل نشده است!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)یغما گلرویی با این عکس قدیمی یاد مرحوم افشین یداللهی را زنده کرد. یغمای عزیز، شما که سابقه رفاقت چند ده ساله با افشین داری، خیلی عجیب است که نمیدانی این شعر “خداحافظ ای داغ بر دل نشسته” را افشین نسروده و از سروده های اهورا ایمان ترانه سرای خوب کشورمان است!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)یک سال دیگر گذشت و بینی و غبغب مهراب برای ما عزیزتر شد! امیدوارم سال خوبی برای او و خانواده اش باشد.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)عکس عالی کوروش سلیمانی و دختر خوردنی اش مهرآفرین جان.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)عکسی زیبا از عباس جدیدی و مادر عزیزش در سال های دور، زمانی که شروعِ دوران قهرمانی برای جدیدی جان بود. دورانی که ای کاش با خاطرات دلاوری هایش روی تشک کشتی پایان می یافت و رنگ سیاست نمیگرفت.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)تهیه کنندگان مجموعه “بازی تاج و تخت” دقایقی پیش طی یک بیانیه ضمن بیان اینکه خبری از فصل های جدید این سریال نیست، اعلام کردند که “ما دیگه نمیتونیم”.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)ارژنگ جان بخیه ها را میکشیدی بعد میرفتی جلوی دوربین عزیز دلم! هر جراحی ای یک دوره نقاهت دارد. چه عجله ای بود؟!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)سلفی مهدی صبایی و کیهان ملکی، دو چهره ای که یادآور خاطرات شیرین سریال “روزگار جوانی” ساخته شاپور قریب و اصغر فرهادی هستند، در مراسم چهلمین روز درگذشت حسن جوهرچی.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)مهرداد صدیقیان با این سلفی و کپشن خواست رفاقتش با کسی که 10 سال از خودش کوچکتر است را توجیه کند.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)گویا در سال جدید فِرفِری مد شده.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)رویای بی تکرار علی زند وکیلی، وقتی که این هدیه کوچک ولی با ارزش را از دستان استاد علی نصیریان گرفت.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)“لاو تَرَکانی” حدیث میرامینی با این عکس ضد نور از همسرش.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)سلفی جالب پوریا حیدری و پدر عزیزش که میزانسِن آن خیلی برایم آشناست…
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)یادم آمد کجا دیده ام!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)عکس یادگاری شهرام عبدلی در کنار جعفر دهقان و جهانبخش سلطانی دو هنرمند پیشکسوت. حواسمان کجا بود که سپید شدن موهای جعفر دهقان را ندیدیم؟ جهانبخش سلطانی کِی این همه پیر شد؟ چرا زندگی روی دور تند افتاده است؟!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)از سوشا مکانی خواهشمندیم در سال جدید هم همانند سابق با تیپ های جذابش سورپرایزمان کند و حامی ما در تهیه سوژه برای مطالبمان باشد!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)علی معلم در میان بهت و اندوه صد ها نفر از دوستان، آشنایان، هنرمندان و مردم در بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد و در خانه ابدی اش آرام گرفت. آرزوی صبر و تسلیت داریم برای بانو آذر معماریان و همچنین امید و ایمان عزیز.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)سلفی کادربندی شده و هوشمندانه ی شهنام شهابی و همسر عزیزش.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)پست علیرضا عصار به یاد رفیق فقیدش دکتر افشین یداللهی.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)عباس سجادی و ماجرای سفری که حالا باید تنهایی برود…
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)رضا کیانیان در مراسم تشییع زنده یاد علی معلم که با حضور چهره های بسیار زیادی برگزار شد.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)این چیزی که در تصویر ملاحظه میکنید، “محبت ویشکایی” نام دارد. یک چیزی مثل همان “دوستی خاله خرسه” خودمان است.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)سعید عرب با این پست تولد همسر عزیزش را تبریک گفت و از او بخاطر بودن اش، تشکر کرد.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)رویا تیموریان و دختران عزیزش دنیا و درنا، سال خوبی را برای همه شما آرزومند هستند.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)سکانسی تلخ از مراسم تشییع پیکر علی معلم. علی اوجی و امیر آقایی، بدون شرح.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)الناز شاکردوست هم در مراسم حضور داشت.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)رضا عطاران، ویشکا آسایش و سایر همکاران عزیز در پشت صحنه سریال “دیوار به دیوار”، ساخته سامان مقدم که در ایام نوروز روی آنتن خواهد رفت.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)تا این لحظه ترسناک ترین تبریکِ عید امسال را فلور نظری گفته است!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)سنگ تمامِ ناسیونالیستیِ نوید محمدزاده برای هوتن شکیبا در یک رقابت تلویزیونی که چند روزی است اینستاگرام را تحت تاثیر قرار داده.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)مهدی سلوکی و همسر عزیزش که هر ماه یک عدد سلفی، دقیقا با همین ژست و زاویه، فقط در طرح ها و رنگ های مختلف میگیرند و آپلود میکنند.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)جشن تولد سه نفره شهرام حقیقت دوست در کنار امیررضا دلاوری و دختر دوست داشتنی اش دیار خانم. تبریک بی پایان به شهرام عزیز، بازیگر توانای سینما.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)محمدحسین لطیفی کارگردان کاربلد سینما و تلویزیون در کنار دخترش.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)امین حیایی با ظاهری نزدیک به “گربه نره” در مراسم ختم علی معلم حضور پیدا کرده بود.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)بهت محمدرضا فروتن در مراسم خاک سپاری رفیق قدیمی اش، افشین یداللهی.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)سلفی حمید فرخ نژاد در کنار رفقای تایلندی اش، در پشت صحنه کار جدید عبدالرضا کاهانی که در تایلند در حال فیلمبرداری است.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)علی قربانی، یکی از نزدیک ترین رفقای افشین یداللهی در مراسم وداع با او. غم از دست دادن رفیق، واقعاً سخت و جانکاه است و امیدوارم هیچگاه آن را تجربه نکنید.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)احسان خواجه امیری هم در مراسم تشییع پیکر افشین یداللهی حاضر بود.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)ساعد سهیلی با ظاهر جدیدش در اکران مردمی فیلم “گشت ارشاد 2” در پردیس کوروش.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)واقعاً تعجب برانگیز است! ژست و حالت سولماز را نمی گویم، اینکه هنوز به آیفون سه نسل پیش وفادار مانده و عوضش نکرده است!
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)لوس و نچسب، دقیقاً مثل عروسک های جدیدت.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)ناهار دو نفره سیما تیرانداز و پسر عزیزش در یک رستوران ایتالیایی. از این رستوران هایی که روی نان لواش 2 میلیمتر سس کچاپ میریزند و با چیزمثقال پنیر، آن را با نام “امیلیونوزاپاتا” سی و پنج هزار تومن به خورد مردم میدهند.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)چه گل هایی که امسال از بین ما چیده شد… یک سال تلخ برای جامعه هنر، ورزش و در کل جامعه چهره ها. سالی که با بستری شدن عالیجناب کیارستمی شروع شد، معلوم بود که چه ادامه ای دارد، قدیمی ها خوب گفته اند که سالی که نکوست، از بهارش پیداست.
اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور کشور ایران (232)

 

مطالب مرتبط :

اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)

آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)

عکس بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (228)

اخبار جدید چهره ها و بازیگران مشهور (227)

تصاویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (226)