پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)

اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)

اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته «257»

آخرین عکس های بازیگران و ستاره هاي مشهور ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را برای شما که طرفدار انها هستید آماده نموده ایم.

 

استوری ویکتوری طورِ آرش مجیدی و دخترش میشا خانم در حال قدم زدن و پیاده روی در شب. گرچه آرش در حال پیاده روی هست و میشا خانم در واقع دارد آرش روی می کند.

اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)ذوق زدگی اینستاگرامی اشکان خطیبی از غذایی که همسرش برای وی تهیه کرده هست. از آنجایی که اشکان ما را تهدید کرده که در مطلبمان مراقب حرف زدنمان باشیم و از آن مهم تر به علت این که شغل خود را دوست داریم و علاقه اي به راهروهای دادگاه جرایم اینترنتی نداریم، می رویم سراغ تصویر بعد.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)جدید ترین متد حجاب اینستاگرامی توسط پانته آ بهرام رونمایی شد. بهره گیری از گل طبیعی! «گذشته از این با گل استیکری و مجازی اینکار را کرده بودند.»
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)خدا پدر کسی که برای نخستین بار سیگار را وارد ادبیات ایران کرد، نیامرزد. علت بالای پنجاه درصد سرطان هایي که امروزه در جامعه وجود دارد، همان عزیز خدانیامرز و نوآوریِ کذایی اش هست!اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)در مقاله دیروز دیدیم که امیر ژوله به بهانه حضور تتلو در جمع حامیان یکی از نامزدهای انتخابات، با این پست ایستگاه تتلو را گرفته و سوژه اش کرده بود که گویا تتلو خیال کرده ژوله از روی دلسوزی این حرف را زده هست و در کامنتی که شاهدش هستید از وی تشکر کرده هست! به قول عادل فردوسی پور “میتونم سرمو بکوبم به این میز؟”.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)این هم پاسخ مهراب قاسمخانی به درخواستی که یکی از منافقین کوردل از وی داشته هست و خنده هاي همکارانش در زیر پست :»»»
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)اگر امروز مهدی رحمتی پل شد و چهل متری خورد، خودتان دلیلش را بدانید!
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)مسئول تدارکات تیم ملی والیبال کیست؟! چرا به تغذیه بچه ها اهمیت نمی‌دهد؟!
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)سلفی یوسف تیموری در کنار جواد عزتی و اشاره اي بیربط به ماه تولدشان که در دی ماه هست! یوسف جان همان می گفتی همکار خوبم کافی بود.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)ما نمی خواهیم مطلبمان خیلی رنگ و بوی تتلو بگیرد ولی آن قدر حاشیه میسازد و سایر چهره ها را وارد این حواشی می‌کند که نمی‌توانیم از انها چشم پوشی کنیم. دوست دارد دیده شود، شب می‌خوابد و صبح پا می‌شود و علی دایی را – بی علت – به فحش میبندد. قطعا علی آقا هیچگاه جواب وی را نخواهد داد ولی مجتبی محرمی کسی نیست که در این مواقع ساکت بنشیند و همانگونه که می بینید بسیار تند و کوبنده جواب وی را داده هست.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)تیر خلاص به پیکر نیمه جان ورزشی ها در شورای شهر دیروز توسط خودشان زده شد. وقتی که عباس جدیدی به اعضای اخیر و منتخب شورا و علیرضا دبیر فحاشی کرد و با حواله اي سنگین از علیرضا دبیر مواجه شد و صورتش شکافت. جدیدی رفت سالتوی دبیر را بگیرد تا فن بارانداز را روی او اجرا کند

 

که دبیر با یک فت پا وی را غافلگیر کرد و با یک حرکت 5 امتیازی سالن شورای شهر را به غوغا کده اي تبدیل کرد. خسته نباشی دلاور، خداقوت پهلوان! خدا بهت رأی بده نازنین پهلوان!
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)شقایق دهقان در حاشیه یک مراسم که احتمالاً افتتاحیه یک فیلم و یا اجرای یک تئاتر هست. شاید هم رونمایی از یک گالری و یا جشن امضای یک کتاب باشد! هر چه که باشد قطعا کنسرت نیست.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)عامل شکستن بیست درصد از درختان توت قلهک و زرگنده خودش را لو داد! 
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)احسان کرمی جایزه ویژه ساره بیات از یک جشنواره فیلم آمریکایی را دریافت کرده هست و قرار هست با خود به ایران بیاورد. جایزه برترین بازیگر زن برای فیلم “فصل فراموشی فریبا” ساخته عباس رافعی عزیز. فیلمی که سه سال پیش پخش شده بود.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)سلفی سپهر حیدری و خانه جان در حال گشت و گذار در کیش. اینستاگرام باید برای بعضی کاربران بی جنبه در بهره گیری از بعضی ایموجی ها محدودیت تعریف کند.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)سعید روستایی کارگردان جوان سینما به تماشای تئاتر “ضیافت پنالتی ها” نمایش مفید و پر سر و صدای این روز ها رفته بود. با متنی از پوریا کاکاوند و بازی خیره کننده امیر جعفری.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)سلفی امیرحسین رستمی و متین ستوده در پست صحنه فصل دوم “لیسانسه ها” که دقیقا زمان پخش مجدد آن معلوم نیست.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)فردا ششمین سالروز درگذشت ناصر خان حجازی، اسطوره بی تکرار فوتبال کشورمون هست. بزرگمردی که هیچگاه خود را آلوده به تحزب گرایی ها و بی اخلاقی ها نکرد و دغدغه اي جز فوتبال و معیشب مردمش نداشت. روح گلبرگ مغرور فوتبالمان خوشحال و در آرامش باشد.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)یکنا ناصر در یک مراسم. همان مراسمی که شقایق دهقان هم در آن حضور داشت و اطلاعات دقیق و شفافی درمورد آن ارائه شد.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)در صفحات طرفداری چهره ها و وبسایت ها آمده بود که لیلا برخورداری در کنار خواهر عزیزش ایستاده هست. ما نیز به این صفحات و منابع استناد می کنیم و می‌گوییم لیلا برخورداری و خواهر عزیزش.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)گرچه این صندلی زمانی شما را بس هست که هیچ قسط و قبض و بدبختی دیگری شما را نباشد.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)امروز زادروز همایون شجریان، شاهزاده ي موسیقی ایران هست. تبریک به همایون عزیز و با شخصیت. امیدواریم سال هاي سال صدای گرمش را بشنویم و از این که از نعمت شنوایی برخوردار هستیم خدا را شکر کنیم. پست تبریک سهراب پورناظری به همایون را شاهد هستید.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)لپ کلام را هومن به خوبی گفته هست. تهِ همه ي این اداها هیچی نیست!
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)خیلی مفید هست فرزاد جان فقط جسارتاً یک مقدار در رنگ آبی زیاده روی نکرده اي؟ خلاصه منتظر اقدامات پروپکانی از سمت هواداران پرسپولیسی ات باش.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)او هنوز همانجاست. ساکت و بی غل و غش محو طبیعت بکر لواسان هست و زیبایی را از قاب عینک دودی اش نگاه می کند. آن مرد زیبا، هنوز همانجاست.تشکر ویژه از احمد کیارستمی بایت شکار و پست کردن این تصویر.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)متاسفانه اینستاگرام محدودیت طولی در آپلود تصویر دارد و رفیق خوش قد و بالای سعید مشهور را نتوانسته مفید پوشش بدهد.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)سلفی مازیار فلاحی با طبیعت سرسبز شمال که این روزها دیدنی تر از هر زمانی هست.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)عکسی زیرخاکی از مهدی پاکدل مربوط به دورانی جوانان با مو هاي بلند و ژل خورده سوار یک جیپ میشدند و با هم در پارک جمشیدیه گیتار میزدند. دوران سختی بود که سپری شد.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)در ایران آن گونه هست که وقتی از یک پدیده استقبال می‌شود، سایر هموطنان در اسکی رفتن روی آن به یکدیگر رحم نمی‌کنند. مانند همین کافه سیاری که خیلی از آن استقبال شد و از فردای آن روز تمامی ون ها مسافربری استان تهران صندلی هاي خود را در آوردند و آن را کافه کردند و چای نبات دست مردم دادند. تجربه هاي نمونه همین در آیس پک و نوتلابار هم دیده بودیم که طرف قصابی پدرش با 70 سال سابقه را تعطیل کرد و نوتلابار زد.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)سلفی سینا سرلک با امیرحسین فتحی پسر حسن فتحی که در فصل یک شهرزاد نقش بازی کرده بود.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)علی کریمی در فکر راه انداختن یک کافه سیار با تصویر خودش در پیراهن بایرن روی بدنه ي وَن.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)واقعا یعنی کسی نبود هُلَت بدهد؟! اطرافیانت چقدر با شخصیت و با طمأنینه میباشند! ما در این جا دو دقیقه به تراس می رویم باید هزار بار التماس و هفت جد قسم بخوریم تا کسی نقش آسفالتمان نکند.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)به روزهای پرترافیک کنسرت ها نزدیک می‌شویم و احسان خواجه امیری مانند هر سال به باشگاه می‌رود تا در اجرای زنده آبروداری کند.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)وقتی صاحبخانه ات بداخلاق باشد و سر موعدِ تخلیه، خانه را تحویل بگیرد.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)کمال هم نشین بر آناهیتا دُری اثر کرده هست و متاسفانه چند وقتی هست او نیز به سرودن شَراویـر* روی آورده هست.
* جمع مکسر شِر و وِر
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)نیما کرمی در حال بچگی کردن با دخترش و پسرخاله ي دخترش.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)فلور نظری در حافظیه. حالا تا چهار ماه قرار نیست بیخیال شال بنفش شوند!
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)هدایت هاشمی در کنار همسر و فرزند عزیزش و سایر رفقا در جشن پیروزی انتخابات.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)عکسی دیدنی و قدیمی از برادران پیروانی زمانی که در برق شیراز تیم ریشه دار و متاسفانه سقوط کرده ي شیراز بازی می‌کردند. لازم هست پیروزی دلچسب شاگردان امیرحسین پیروانی در جام جهانی جوانان را به همه ي ملت ایران تبریک عرض کنیم. ایران تیم خوبی در این رقابت ها دارد و می تواند مانند فوتسال و فوتبال ساحلی در رده جوانان هم شگفتی آفرین شود.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)سودابه بیضایی در حاشیه جشنواره فیلم کن. سینمای کشور ایران امسال سهم چندانی در این جشنواره ندارد.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)سلفی نازنین کریمی در کنار برادرش، سهرابولوی دوست داشتنی!
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)امیر جدیدی هم آن گونه تولد رفیقش همایون شجریان را تبریک گفته هست.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)از وقتی امیریل ارجمند سرش را برق انداخته، به همسرش شوک وارد شده و تحت تاثیر تألمات شدید روحی، دچار بحران هویت گشته و فکر می‌کند دختری از هندوستان هست.
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)پس اسمش امید هست… «گوشه سبیلش را فر می کند و ذره بین زنجیردارش را روی چشمش می‌گذارد»
اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته (257)

 

مطالب مرتبط :

مجله خبری بازیگران و هنرمندان اینستاگرامی «256»

تصاویر بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی «255»

تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام «254»

خبرهای داغ بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام «253»

تصاویر بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام «252»

آخرین عکس های بازیگران در اینستاگرام «251»

 

 

مطالب جنجالی سایت

رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس
رابطه ملکه زیبایی آمریکا در حرمسرای سلطان +عکس
مشاهده بیشتر