پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

ارگاسم زنان برای مردان با اهمیت است

ارگاسم زنان برای مردان با اهمیت است

ارگاسم زنان برای مردان با اهمیت است 

هنگام رابطه جنسی ارضا شدن برای مردان راحت تر است . اما همیشه این سوال در ذهن مردان است که آیا شریک جنسی شان هم ارضا شده یا خیر . بسیاری از ما مردان بعد از پایان یک عشقبازی و آمیزش موفق از طرف مقابل می پرسیم چطور بودیم و اگر امکانش بود حتی میخواهیم بـه کیفیت کار ما نمره هم بدهند. از همه ی ي مهمتر می خواهیم بدانیم آیا بـه مرحله اوج رسیده اند یا نه؟

 

متوجه هستیم که اغلب زنان دوست ندارند از آنها پرسیده شود اما اجازه دهید از زاویه حس و وجود مردان بـه این مسئله بنگریم. اینها بخشی از دلایل ما است:

ارگاسم زنان برای مردان با اهمیت است

1- ذات ما مردان با رقابت و مسابقه گره خورده است. دلیل خیلی ساده ای هم داریم، ما می خواهیم بهترین باشیم و بـه همین دلیل میخواهیم بدانیم چه احساسی دارید. میخواهیم بدانیم چقدر خوب بوده ایم.

 

2 – بـه اوج رساندن شما، نشانه ای است از مردانگی ما… ما می خواهیم سربلند و مغرور از رختخواب بیرون بیاییم.

 

3 – ما چه بخواهیم یا نخواهیم حسود هستیم و دانستن این که نیاز جنسی تان را بـه خوبی و کافی برطرف کرده ایم بـه ما احساس اطمینان مطمئن می‌دهد.

 

4 – بـه قول مشهور ترین روزنامه نگار و روانشناس رابطه جنسی انگلیس خانم Tracey Cox« لحظه ارگاسمِ زنان و گونه هـای کمابیش سرخ شده شان، دهان باز و دیدن صورت شان در ان لحظه، برای مردان خیلی زیبا است» و ما میخواهیم آن لحظه واقعا زیبا را هر بار شاهد باشیم.

 

5 – لحظه ارگاسم خیلی خصوصی و صمیمی و طبیعی است. صدای خیلی غریزی که حکایت از لذت واقعی شما است تا مدتها در روح و روان ما خواهد ماند. احساس غرور و افتخاری در ایجاد این لحظه است که قادر بـه توصیفش نیستیم.

 

6 – اگر همه ی ي این دلایل بالا نبود چرا اینقدر خود را بـه دردسر، مشکل، صرف وقت و عاطفه می انداختیم. چطور می توانستیم نه شنیدن ها و تحقیرهای مختلف را تحمل کنیم؟ می ماندیم خانه و خودمان را ارضا می کردیم.

 

7 – لذت بخشی و حتی دانستن کیفیت لذتی که می‌توانیم در زنان ایجاد کنیم بـه ما احساس بـه اتمام رساندن یک هدف و مسئولیت دوست داشتنی می دهد. ما زیاد اهل ابراز احساس نیستیم. بگذارید حداقل در این لحظات خصوصی و مشترک، بـه دور از زد و بندها و تربیت هـای اکتسابی، احساست مان را بروز دهیم.

 

 

برچسب‌ها: