پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

انتشار عکس های برهنه دختر 13 ساله توسط پسر جوان

انتشار عکس های برهنه دختر 13 ساله توسط پسر جوان

انتشار عکس های برهنه دختر 13 ساله توسط پسر جوان 

دختری که با اعتماد نا به جا به غریبه ها راه بدی را برای خود انتخاب کرد شاهد انتشار عکس های برهنه اش در فضای مجازی هم بود.

 

 انتشار عکسهای مستهجن دختر 13 ساله , مرد 40 ساله ای به دلیل ربودن دخترش به کلانتری سپاد مشهد مراجعه کرد.وی گفت دخترم 13 سال دارد و در مقطع راهنمایی تحصیل میکند.

 

اگرچه دوست داشتم دخترم همواره در مسیر مدرسه حجاب کامل خودش را رعایت کنداما هیچ وقت برای این کار به او اصرار نمی کردم در واقع هنوز او را دختر کوچکی می پنداشتمکه اگر کمی بزرگتر شود خودش مسیر درست را انتخاب میکند به همین دلیل شاید من هم در تربیت فرزندم غفلت کردم و راه و روش درست زندگی را به او نیاموختم.

 

دخترم با آن که کم سن بود ولی خواستگاران زیادی داشت که ما به هیچ کدام از آن ها پاسخ مثبت ندادیم تا اینکه حدود شش ماه قبل نوجوان 17 ساله ای در مسیر رفت و آمد به مدرسه سرراه دخترم سبز می شدو برای او ایجاد مزاحمت می‌کرد.

 

وقتی برای خواستگاری به خانه ام آمدند،محترمانه به انها پاسخ منفی دادم. با این وجود آن ها دست بردار نبودندو حتی مادر آن پسر نیز مدام مزاحم دخترم می شد.وقتی متوجه شدم آن ها هر روز کار زشت خودشان را تکرار میکنند، به ناچار مدرسه دخترم را عوض کردمتا این موضوع موجب افت تحصیلی اش نشود ولی انها بازهم به مزاحمت هایشان ادامه دادند.

 

وقتی ماجرای رفتارهای نامتعارف و خارج از عرف آن جوان در منزل ما پیچید، پسرانم ناراحت شدند و تهدید کردند که اگر بار دیگر مزاحمتی برای خواهرشان ایجاد شود او را تنبیه می کنند.مرد 40 ساله ادامه داد دخترم که این حرف ها را شنیده بود، از ترس اینکه حادثه تلخی رخ ندهدبه منزل خواستگارش میرود تا انها را از عصبانی بودن برادرانش آگاه کند.

 

ولی مادر آن پسر با حیله و نیرنگ دخترم را به داخل خانه می کشاند و دیگر به او اجازه خارج شدناز منزل را نمی دهد. از سوی دیگر ما که نگران دخترمان بودیمماجرای گم شدن او را به پلیس گزارش دادیم و پیگیر موضوع شدیم.

 

در همین حال، خواستگار دخترم که در جریان شکایت ما قرار گرفته بوداو را به منزل یکی از دوستانش منتقل و به زور و تهدید عکسهای زننده ای را از او ضبط کرده است.انها بعد از گذشت 10 روز از این ماجرا دخترم را با چادر و پوشیه به دادگاه آورده و آن جا رها کرده اند.

 

مدتی بعد هم تصاویر زشتی را که از دخترم گرفته بودند در فضایِ مجازی انتشار دادند.دراین هنگام یکی از خواستگاران قدیمی دخترم که هنوز به او علاقه مند است این تصاویر را دریافت کرده بود که آن ها را به ما نشان داد و ما را از ماجرا آگاه کرد.آن گونه عده ای از احساسات و دلسوزی یک دختر 13 ساله سوء استفاده کرده اند.

 

مطالب مرتبط :

تجاوز جنسی شوم به دختر خاله برهنه روی تختخواب

خودکشی آنلاین این دختر به خاطر تجاوز جنسی

برچسب‌ها: