پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

ترفند داشتن چندین اکانت تلگرام همزمان

ترفند داشتن چندین اکانت تلگرام همزمان

ترفند داشتن چندین اکانت تلگرام همزمان 

شما می توانید چندین اکانت تلگرام را به صورت همزمان داشته اید و از آن ها استفاده نمایید با استفاده از ترفندی که به شما معرفی می کنیم. با یک روش ساده شما میتوانید به صورت همزمان چند خط آنلاین تلگرام را در اختیار داشته باشید.بسیاری از کاربران از چند خط تلفن بهره میبرند و یکی از مشکلات آنها استفاده همزماناز چند خط در تلگرام است.

 

اما این نرم افزار روشهایی را برای برطرف کردن این مشکل برای کاربران فضای مجازی آماده کرده است. شما میتوانید با استفاده از دو روش زیر خطوط دیگر تلفن همراه خود را آنلاین در اختیار داشته باشید.

 

در روش اول می‌توانید از نسخه وب استفاده کنید

در این روش کاربران با استفاده از نسخه وب تلگرام که همانند نسخه دسکتاپ عمل میکند است روی مرورگر انتخابی خود تلگرام آنلاین داشته باشند. کاربران میتوانند به‌جز نسخه نصب شده روی کامپیوتر، با مرورگر از نسخه وب نیز بهرهمند شوند. برای استفاده از نسخه وب به آدرس web.telegram.org زیر بروید شماره همراه خود را ثبت و منتظر ارسال کد تایید از سوی اپراتور اصلی تلگرام باشید. کد دریافتی را وارد کنید و اکانت خود را فعال کنید.

ترفند داشتن چندین اکانت تلگرام همزمان

ترفندهای تلگرام،آموزش تلگرام،کار کردن با تلگرام

 

در روش روش دوم از نسخه پرتابل استفاده کنید

اکثر برنامه‌ ها و نرم‌ افزار های جدید از نسخه پرتابل بهرهمند هستند. شبکه اجتماعی تلگرام نیز از این قائده مستثنا نیست. اگر میخواهید این نسخه تلگرام را دریافت کنید به سایت desktop.telegram.org رفته و بر روی گزینه Portable Version For Windows کلیک کنید تا دانلود نسخه پرتابل انجام شود. سپس فایل دانلود شده را اجرایی کنید.

ترفند داشتن چندین اکانت تلگرام همزمان

وصل شدن از چند خط به تلگرام،استفاده از اکانت های مختلف تلگرام

 

منبع:yjc.ir