پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

ایرانی ها در اینستاگرام دونالد ترامپ رکورد زدند

ایرانی ها در اینستاگرام دونالد ترامپ رکورد زدند

ایرانی ها در اینستاگرام دونالد ترامپ رکورد زدند 

مردم ایران با هجوم به صفحه اینستاگرام دونالد ترامپ رئیس جمهور کشور آمریکا در جواب به سخنان اخیرش درمورد ایران جواب او را دادند. در پی انتشار سخنان ضد ایرانی دونالد ترامپ در صفحه رسمی وی در شبکه اجتماعی اینستاگرام, کاربران ایرانی با درج بیش از 2 میلیون کامنت, نسبت به این سخنان واکنش نشان دادند.

 

در عرض یک روز رخداد افتاد؛واکنش کاربران ایرانی اینستاگرام به پست ترامپ/ درج 2 میلیون کامنت

 

بعد از سخنرانی توهین آمیز دونالد ترامپ رئیس جمهور کشور آمریکا علیه ایران در روز جمعه 21 مهرماه و اعلام سیاستهای خصمانه قصر سفید علیه دولت ایران, کاربران ایرانی با حضور در صفحه رسمی اینستاگرام ترامپ, نسبت به این سخنان واکنش نشان دادند.

 

از آنجایی که در این اظهارات, رئیس جمهور ایالات امریکا با تحریف اسم خلیج فارس از آن با عنوان جعلی خلیج عربی یادکرد, کاربران ایرانی با به کارگیری هشتگهایی چون «persian_gulf_for_ever , persiangulf,» خلیج فارس, لبیک یا خامنه اي و «trump_is_stupid» در صفحه رسمی وی, اعتراض خود را به این اظهارات ایران ستیزانه اعلام کردند.

 

بررسیها نشان می‌دهد که در پست ضد ایرانی صفحه رسمی ترامپ که به تشریح محتوای سخنرانی زننده وی اختصاص یافته, بیش از ۲ میلیون کامنت «اظهارنظر» با هشتگهای فوق تا به حال درج شده و در عرض 24 ساعت نیز 1.3 میلیون کامنت به ثبت رسیده هست.

 

این درحالی هست که پیش از این پست هایي که در صفحه رسمی اینستاگرام ترامپ منتشر شده بود کمتر از 20 هزار کامنت داشته هست.در همین حال کاربران ایرانی در شبکه اجتماعی توئیتر نیز نسبت به اظهارات خصمانه ترامپ واکنش اعتراضی داشتند. به گونه ای که طبق برآوردها بالغ بر 150 هزار توئیت در کمتر از 24 ساعت در این خصوص منتشر شد.

 

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات نیز بر نقش شبکه های مجازی در انزوای تاریخی کشور آمریکا اشاره کرد و با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت; این از برکات گسترش شبکه های مجازی هست که پروپاگاندای ترامپ, با واکنش عالمانه و همبستگی باریکلا مردم و مسئولان, تبدیل به فرصتی تاریخی برای ایران و انزوای بی‌پیشینه ایالات امریکا شد.

 

وی در این مطلب از هشتگ «#NeverTrustUSA» بهره گیری کرده هست.

 

 

Loading...

مطالب جنجالی سایت

ماجراهای جالب عشق بازی عروس و داماد در شب زفاف +عکس و کلیپ
ماجراهای جالب عشق بازی عروس و داماد در شب زفاف +عکس و کلیپ
مشاهده بیشتر