پارس ناز پورتال

تبلیغات

باج 40 میلیونی دختر به خاطر رابطه شوم با دوست پسرش

باج 40 میلیونی دختر به خاطر رابطه شوم با دوست پسرش

باج 40 میلیونی دختر به خاطر رابطه شوم با دوست پسرش

دختری که با پسری سرباز ارتباط‌ از طریف شبکه هاي مجازی برقرار کرده بود سرانجام با فرستادن عکس های خصوصی اش خود را به دردسر انداخت. دختر 14 ساله که در دام سیاه سرباز جوان گرفتار شده بود برای پرداخت حق‌السکوت به او دست به سرقت میلیونی از حساب پدرش زد اما خیلی زود رازش فاش شد.

 

این پرونده با شکایت والدین دختر نوجوان به جریان افتاد. پدر او با حضور در پلیس فتای پایتخت به مأموران گفت مدتی گذشته متوجه برداشت 40 میلیون تومان از حساب بانکی‌ام شدم. تعجب کردم و به تصور این که اشتباهی رخ داده راهی بانک شدم اما بررسی‌ها نشان می‌داد که این مبلغ کاملا قانونی از حسابم برداشت شده هست.

 

از آنجا که به‌غیر از خودم و خانواده‌ام کسی مشخصات و اطلاعات حسابم را نداشت به ماجرا مشکوک شدم. بعد از پرس‌وجو از دخترم بود که فهمیدم او این مبلغ را برداشت و به‌حساب جوانی که قصد اخاذی از وی را داشته واریز کرده‌ هست.

 

شروع تحقیقات

با شکایت این مرد مأموران تصمیم به تحقیق از دختر او گرفتند. دختر نوجوان در ابتدا سعی داشت حقیقت را کتمان کند اما مأموران با اعتمادسازی و اقدامات روانشناسانه وی را قانع کردند که با پلیس همکاری کند. او در ادامه به مأموران گفت: مدتی گذشته با پسر جوانی که سرباز یکی از بیمارستان‌هاست در یکی از شبکه‌هاي اجتماعی آشنا شدم. آشنایی ما ادامه داشت و او توانست با دادن توصیه ازدواج اعتمادم را جلب کند.

 

برای همین وقتی خواست تصویر‌هاي خصوصی‌ام را برایش بفرستم، اینکار را انجام دادم اما پس از مدتی او با بهره گیری از تصویر‌هایم، عکسهایی مستهجن تهیه و برایم ارسال و تهدید کرد که اگر تن به خواسته‌اش ندهم، این تصویر هاي را در اینترنت منتشر کرده و آبرویم را می برد.

 

دختر نوجوان ادامه داد با مشاهده تصویر‌ها شوکه شده بودم. با دقت به موقعیت خانواده‌ام، از این که تصویر‌ها در اینترنت منتشر شوند وحشت داشتم. برای همین وقتی او گفت که حاضر هست در ازای دریافت مبلغی تصویر‌ها را پاک کند، قبول کردم. من در ابتدا طلاهایی راکه پدر و مادرم برایم خریده بودند، مخفیانه به او دادم تا به این کابوس پایان دهم اما او دست بردار نبود.

 

هر زمان تهدید میکرد که باید پول بیشتری به او بدهم و اگر این‌کار را نکنم تصویر‌ها را برای خانواده‌ام هم ارسال میکند.تهدیدهایش آرامش را از من گرفته بود و از ترس آبروریزی مدام کابوس میدیدم. در نهایت هم تصمیم گرفتم مبلغ درخواستی‌اش را پرداخت کنم.دختر 14ساله گفت: از آنجا که اطلاعات حساب بانکی پدرم را داشتم،

 

مبلغی برایش واریز کردم اما او نه‌تنها پول بیشتری میخواست بلکه تهدیدم می کرد که باید تن به خواسته سیاهش هم بدهم. این ماجرا ادامه داشت و من 40میلیون تومان به حسابش واریز کردم تا این که درنهایت پدرم متوجه و رازم فاش شد.

 

نقشه‌ هاي سریالی

به گزارش پارس ناز با اظهارات دختر نوجوان دستور دستگیر جوان اخاذ صادر و تحقیقات برای دستگیری او شروع شد. مأموران درادامه بررسی‌ها توانستند این جوان 26 ساله را دستگیر کنند. سرهنگ کاکوان رئیس پلیس فتای استان تهران با بیان این خبر گفت: متهم وقتی با شواهد پلیس روبه‌رو شد به اخاذی از دختر نوجوان اعتراف کرد و در ادامه مشخص شد که وی از دختران دیگری نیز با همین شگرد اخاذی کرده هست.

 

وی ادامه داد مرد جوان دربازجویی‌ها به جرایم خود اعتراف کرد و مدعی شد که قصد داشته از این طریق پولدار شود.سرهنگ کاکوان با اشاره به صدور قرار قانونی برای متهم و انتقال وی به زندان از والدین خواست بر فعالیت سایبری فرزندان خود بازرسی بیشتری داشته باشند و آموزش‌هاي لازم را به آن ها ارائه دهند که در این فضا چگونه رفتار کنند و اگر کسی قصد اخاذی از آن ها را داشت حتما ماجرا را با والدین خود و پلیس در بین بگذارند.

 

 

رابطه زناشویی و زندگی عجیب این مرد با دو همسر جوان در یک خانه
رابطه زناشویی و زندگی عجیب این مرد با دو همسر جوان در یک خانه
مشاهده بیشتر