پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

آیا انجام بادکش درمانی برای شما مناسب است؟

آیا انجام بادکش درمانی برای شما مناسب است؟

آیا انجام بادکش درمانی برای شما مناسب است؟ 

بادکش درمانی طب سنتی که مي تواند برای بعضی از افراد مثل معجزه عمل کند و درستی آن در طب نوین نیز کاملا پذیرفته شده هست.حتما شما نیز اسم بادکش درمانی را بارها و بارها شنیده اید. زمانی که به دنبال روشهای درمانی جایگزین برای مریضی خود مي گردید مي توانید از این روش بهره مند شوید. حالا سوال اینجاست که بادکش درمانی چیست

 

و آیا مي تواند برای شما مناسب باشد؟ اکثر افراد درک درست و کاملی از این روش خاص ندارند به همین دلیل برای تصمیم گیری دچار مشکل مي شوند و نمیتوانند به خوبی تصمیم بگیرند. در این مطلب قصد داریم در مورد روش بادکش درمانی صحبت کنیم و ببینیم این شیوه چگونه مي تواند مریضی را درمان کند. پس همراه ما باشید.

 

بادکش درمانی چیست؟
بادکش درمانی نوعی درمان جایگزین طب باستانی هست که در آن فنجان هاي مخصوصی برای مکش بر روی پوست قرار مي گیرد و برای چند دقیقه بر روی آن مي ماند. این شیوه درمانی به تشکیل یک ناحیه قالب مثل بر روی پوست کمک مي کند و مکشی را ایجاد مي کند که به بهبود سطح درد در ناحیه موردنظر مي انجامد.

 

این شرایط باعث بهبود کلی التهاب، سطح جریان خون و نیز ایجاد آرامش مي شود. هر فردی که از آسیب هاي مرتبط با ورزش رنج مي برد یا دارای درد عمومی در بدن هست مي تواند از این شیوه درمانی بهره مند شود. فنجان هاي مخصوصی که برای این کار بهره گیری مي شود از مواد مختلفی ساخته شده اند که به فرد و شرایط آن بستگی دارد.

 

بعضی از افراد دوست دارند از فنجان هاي شیشه اي بهره گیری کنند. این در حالیست که بعضی دیگر ترجیح مي دهد از فنجان هاي سیلیکونی، بامبو یا سایر موارد بهره گیری نمایند. در زمان هاي قدیمی گذشته از این که فرایند بادکش زدن به شیوه امروزی انجام شود، درمانگر تلاش مي کرد یک ماده آتش زا را در فنجان قرار دهد و آن را روشن نماید

 

تا به آرامی شعله ور شود. سپس آتش خاموش مي شد و فنجان بر روی پوست قرار مي گرفت. این شیوه ممکن هست گرم باشد اما باعث سوزاندن پوست بدن نمی‌شود. سردی و خنکی هوا به ایجاد خلاء کمک مي کند و همین امر باعث مي شود مکش رخ دهد. فنجان به مدت سه دقیقه بر روی پوست باقی مي ماند. امروزه از مواد آتش زا بهره گیری نمی‌شود

 

بلکه یک پمپ پلاستیکی به کار مي رود که باعث ایجاد خلاء مي گردد و مي تواند همان اثر و نتیجه نهایی را برای فرد داشته باشد. اگر فردی را مي شناسید که در طب سوزنی تبحر و تخصص کافی دارد مي توانید از او در مورد بادکش درمانی سوال کنید.

 

آیا بهره گیری از بادکش درمانی برای شما مناسب هست؟
اکثر افراد با سوالات این چنینی مواجه مي شوند. ایا این شیوه مي تواند برای شما مناسب باشد؟ آیا باید از این روش درمانی بهره گیری کنید؟ بعضی از نشانه ها و شرایط وجود دارد که در آن بهره گیری از بادکش مي تواند خوب باشد. این شرایط دربرگیرنده اختلالات متعدد مرتبط با خون همچون کم خونی، مریضی هاي روماتیسمی و آرتریت،

 

مشکلات پوستی، مسائل مربوط به باروری، فشار خون بالا، میگرن، اضطراب و افسردگی هست. این نوع شیوه درمان ممکن هست به افرادی که دارای رگ هاي واریسی میباشند نیز کمک کند. گرچه باید بدانید که بادکش درمانی نیز عوارض جانبی خود را دارد. افرادی که از این شیوه درمانی بهره گیری مي کنند ممکن هست در ابتدا ناراحتی اندکی را در موقعیت مورد نظر تجربه کنند.

 

 به گزارش پارس ناز اضافه بر این، ممکن هست ناحیه اي که فنجان در آن قرار گرفته و کمی بالاتر از آن دچار سوزش شود و روز بعد احساس خستگی ایجاد گردد.بعضی از افراد بعد از انجام چند جلسه بادکش درمانی خستگی شدیدی را تجربه مي کنند. بنابراین سعی کنید برنامه هاي خود را به گونه اي تنظیم کنید که وقت برای استراحت وجود داشته باشد.

 

این کار شما را مطمئن مي سازد که بدنتان فرصت کافی برای تکمیل فرآیند بهبود را دارد. بنابراین گذشته از انجام این روش باید حقایق و اطلاعاتی را در مورد آن بدانید. این گزینش مي تواند یک شیوه درمانی بینظیر برای افرادی باشد که از سایر روشهای درمانی خسته شده اند و به دنبال تسکین درد خود میباشند.

 

 

Loading...
خوش اندام ترین و جذاب ترین زن کشور چین | عکس زیباترین دختر چین
خوش اندام ترین و جذاب ترین زن کشور چین | عکس زیباترین دختر چین
مشاهده بیشتر