"> بازداشت شدن زن مشهور شیر نما در برج ترامپ

پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

بازداشت شدن زن مشهور شیر نما در برج ترامپ

بازداشت شدن زن مشهور شیر نما در برج ترامپ

بازداشت شدن زن مشهور شیر نما در برج ترامپ

زنی که قربانی جراحی های زیبایی است و در گذشته اقدام به عمل های زیبایی زیادی کرده بود تا شبیه شیر شود،در برج ترامپ سکونت داشت. این حادثه در برج ترامپ جایی که «ژاکلین ویندلشتین» مشهورترین قربانی جراحی پلاستیک در جهان اتاقکی مخصوص به قیمت 5 میلیون دلار برای استراحت خریداری کرده بود، اتفاق افتاد.

 

روزنامه روسی «کامسامولسکایا پراودا» با عنوان این خبر نوشت، این زن میلیارد 76 ساله به جرم حمله به نامزد 49 ساله اش «لوید کلین» از سوی پلیس بازداشت شد.ماجرا از این قرار است که ژاکلین از این که نامزد اش به جای توجه به او در شبکه های اجتماعی به سر می برد، به شدت خشمگین شده بود.
بازداشت شدن زن مشهور شیر نما در برج ترامپوی سپس با خشم به سمت «لوید» حمله کرده و گردن او را چنگ انداخت سپس بر روی او اشک شمع ریخت و در انتها با برداشتن قیچی، آن را 2 مرتبه در سینه ی او برو برد.لوید که یک طراح لباس مد است، این زن را در کمد محبوس کرد و بلافاصله با پلیس تماس گرفت.ژاکلین میلیارد بلافاصله بازداشت و حبس شد ولی مدتی نگذشت که به قید وثیقه آزاد شد.
بازداشت شدن زن مشهور شیر نما در برج ترامپوی پیش از این، عمل های جراحی پیاپی خود را به خاطر همسرش «الک ویندلشتین» انجام داده بود.ژاکلین با این کار قصد داشت شبیه به شیر شود، چراکه همسرش به شدت علاقمند به شکار شیر بود

 

جام جم آنلاین