پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

برنامه های موبایلی که تمرکز را تقویت می کنند

برنامه های موبایلی که تمرکز را تقویت می کنند

برنامه های موبایلی که تمرکز را تقویت می کنند 

برنامه های موبایلی میباشند که می‌توانند برای تمرکز و تقویت آن موثر واقع گردند و چه بهتر که آنها را روی تلفن همراه خود نصب کنیم.گوشی ها و سرگرمی هاي آن باعث شده ما انسان ها نتوانیم لحظه اي بدون آن سپری کنیم. اما از این وسیله میتوان برای کاهش استرس و بالا بردن قدرت تمرکز هم بهره گیری کرد

 

که به این منظور اپلیکیشن ایی طراحی شده هست. این اپلیکیشن ها نه تنها به تمرکز زیادی نیاز ندارند بلکه آن را تقویت نیز میکنند. با این برنامه ها استرس خود را کاهش داده و خلاقیت و بهره وری را بالا ببرید.

برنامه های موبایلی که تمرکز را تقویت می کنندNoizio

Noizio و Noisli تنها در اسم نمونه هم نیستند بلکه کارایی شان هم شباهت زیادی به هم دارد. Noizio ساخت کننده صدای محیط هست و منحصر به گوشی هاي اپل مانند آیفون و مک هست. از صداهای موجود در این اپلیکیشن می‌توانید برای بالا بردن تمرکزتان بهره گیری کنید.

برنامه های موبایلی که تمرکز را تقویت می کنندNoisli

این اپلیکیشن هم درست مانند برنامه قبلی با موزیک و صدای محیط قدرت تمرکز را بالا می‌برد. در این برنامه میتوانید صداهای مورد علاقه خود را فهرست کرده و هنگام گوش دادن به انها خوشحال و ارام باشید. اما صداهای محیط چگونه میتوانند تمرکز و بهره ورری شما را بالا ببرند؟ صداهای محیط به قدری شما را کسل میکنند

 

که تدریجی ترجیح می‌دهید به جای گوش دادن کار کنید. در حالت عادی صداهایی که گوش می‌دهیم از فاصله و جهت هاي مختلفی می‌آیند اما این اپلیکیشن صداهایی مداوم و بدون تغییر اجرا میکند و باعث میشود ذهن تان بدون اینکه به خاطر ایجاد صدا فکر کند متمرکز شود. و این باعث میشود به زمان حال تمرکز کنید.

برنامه های موبایلی که تمرکز را تقویت می کنندForest

اپلیکیشن Forest اکثر مانند بازی می‌ماند. زمانی که این برنامه را نصب می‌کنید درختی مجازی شروع به رشد می‌کند و با خلاقیت شما درختان بیشتری شکوفا میشود. زمانی که درخت در حال رشد هست شما گوشی را گوشه اي رها کرده و تشویق به کار کردن میشوید. اگر گوشی را بردارید و برنامه را ببندید درخت می میرد.

برنامه های موبایلی که تمرکز را تقویت می کنندBrain.FM

تیم brain.fm از تعدادی روانشناس و روان درمان تشکیل شده که به دنبال کشف علم پشت موسیقی میباشند. این برنامه هم برای بالا بردن تمرکز از موزیک بهره گیری می‌کند. کانال هاي مختلفی در این اپلیکیشن وجود دارد که به شما در کارهای گوناگون مانند کار کردن کمک می‌کند و کانال هایي هم برای مدیتیشن و استراحت طراحی شده هست.

برنامه های موبایلی که تمرکز را تقویت می کنندHocus Focus

این اپلیکیشن با پنهان کردن برنامه هایي که کاربردی نیستند تمرکز را بالا میبرد.

برنامه های موبایلی که تمرکز را تقویت می کنندSelf Control

این اپلیکیشن هم یکی از برنامه هایي که تمرکز را بالا میبرد اما ویژگی متفاوتی که نسبت به بقیه برنامه هاي تمرکزی دارد این هست که هیچوقت خاموش نمیشود. حتی اگر دستگاه را خاموش کنید باز هم کار می‌کند.

 

 

Xبستن تبلیغ
فوتبال
X
مردان و زنان لخت در پارک حمام کشور ژاپن
مردان و زنان لخت در پارک حمام کشور ژاپن
مشاهده بیشتر