پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

بن افلک در سن 44 سالگی همچنان محبوب

مجموعه : اخبار سینما
بن افلک در سن 44 سالگی همچنان محبوب

بن افلک در سن 44 سالگی همچنان محبوب 

بن افلک همان رفیق با معرفتی است که در فیلم گود ویل هانتینگ همواره هوای رفیقش مت دیمون را داشت.بن افلک اکنون 44 ساله شده است. آقای افلک در روز 15 اوت 1972 به دنیا آمد و در کنار پدر و مادر و برادر کوچکش، کیسی، کریستوفر آن و تیموتی، در ماساچوست بزرگ شد. خانواده اش لیبرال بودند و به همین خاطر علاقه این دو برادر به بازیگری را تشویق می کردند.

 

در نتیجه بن بازیگری را وقتی بچه بود آغاز کرد. مادرش برای کالج او پول جمع می کرد، ولی بن تحصیلات را به امید ورود به هالیوود رها کرد.

بن افلک در سن 44 سالگی همچنان محبوببعد از دبیرستان، بن که با بهترین دوستش مت دیمون کار می کرد، تصمیم گرفت بازیگری را بطور حرفه ای در نیویورک دنبال کند. اولین نقش سینمایی او در فیلم «گیجی افتخار» بود و پس از آن بن در چند فیلم سینمایی به کارگردانی کوین اسمیت بازی کرد.

 

با این حال، اولین فیلم مهم و بزرگ او فیلمی بود که او و دیمون با هم فیلمنامه اش را نوشتند و در آن بازی کردند. «ویل هانتینگ نابغه» فیلمی بود که بن و مت برایش جوایز اسکار بردند.پس از بردن یک جایزه اسکار، حرفه بن بلافاصله رو به رشد و ترقی گذاشت و او خیلی زود بازیگر نقش اصلی بسیاری از فیلم های هالیوودی شد،

 

طوری که دیگر همه او را می شناختند. بازی در فیلم های «شکسپیر عاشق»، «تعصب» و «پرل هاربر» باعث شده بود که همه فکر کنند آقای افلک در کارش اشتباه نمی کند.
بن افلک در سن 44 سالگی همچنان محبوببا این حال دوره ای کوتاه در دوران بازیگری او بود که بعضی ها نگرانش شده بودند، ولی بن با شروع حرفه کارگردانی، بازگشت موفقی به این صنعت داشت.بدست گرفتن سکان کارگردانی فیلم هایی همچون «شهر» و «آرگو» باعث شد که او را به عنوان یکی از درخشان ترین و مستعدترین های هالیوود بشناسند.

 

اخیراً موفقیت دیگری نصیب افلک شده و طرفدارانش شاهد آن بوده که او کاراکتر بتمن یا همان بروس وین را بازی کرده است.از آن مهمتر این است که این آقای بازیگر قرار است در آینده فیلم جداگانه ای از بتمن بسازد و در حال حاضر همراه با جیوف جانز در حال نوشتن یک فیلمنامه است.

 

زندگی شخصی بن افلک نیز همیشه سوژه خوبی برای نشریات زرد بوده است. وی در نوامبر 2003 نامزدی اش را با جنیفر لوپز اعلام کرد و این خانم خواننده از آن موقع انگشتر نامزدی 3.5 میلیون دلاری به دست کرد. افلک با نامزدش در فیلم «جیلی» همبازی شد.
بن افلک در سن 44 سالگی همچنان محبوبعلیرغم هیجانی که برای اکران این فیلم راه افتاده بود، فروش آن در گیشه فقط به 3 میلیون دلار در هفته اول اکران رسید. این فیلم شروع دورانی سخت در طول حرفه بازیگری و زندگی شخصی افلک بود.اوایل سال 2004 بود که افلک و لوپز اعلام کردند که قرار ازدواج را لغو کرده اند و گفتند

 

که توجه بیش از حد رسانه ها دلیل جدایی شان بوده است. همان سال، افلک در یک فیلم مهیج علمی-تخیلی به نام «فیش حقوقی» بازی کرد که در گیشه خوب نفروخت و منتقدین آن را تحسین نکردند. دو فیلم بعدی او، «دختر جرسی» (2004) و کمدی «زنده ماندن در کریسمس» (2004) هم به سختی توجه مخاطب را جلب کردند.

 

پس از جدایی از لوپز، افلک با جنیفر گارنر، همبازی اش در فیلم «بی‌باک» آشنا شد.این دو پس از نه ماه دوستی، نامزد کردند و در ژوئن 2005 ازدواج کردند. اولین دخترشان وایولت در دسامبر 2005 به دنیا آمد. سال بعد از آن برای افلک سال پرکاری بود: او در فیلم «آس های دودی» (2006)، نقش آفرینی کرد،

 

سپس در فیلم مورد تحسین منتقدین یعنی «سرزمین هالیوود» (2006)، فیلم «مستخدمان 2» (2006) و «مرد درباره شهر» (2006) بازی کرد که همه آنها در گیشه تقریباً خوب بودند.در سال 2007 بود که افلک در سمت مخالف دوربین کارش را شروع کرد و کارگردانی و نویسندگی فیلم «رفته عزیزم رفته» را به عهده گرفت.

 

این فیلم درام جنایی که در بوستون رخ می داد، هنرپیشه ای مانند برادرش افلک، یعنی کیسی افلک را در صدر داشت که از سوی منتقدین نقدهای فوق العاده مثبتی دریافت کرد.در ژانویه 2009، گارنر دومین دخترشان یعنی سرافینا را به دنیا آورد.

 

افلک نیز همان سال در سه پروژه سینمایی جدید کار کرد: فیلم «با تو حال نمی کند» که در گیشه موفق بود و دو فیلم اکشن به نام های «وضعیت فعلی» و «شیره». اولین پسر این زوج به نام ساموئل در فوریه 2012 به دنیا آمد.
بن افلک در سن 44 سالگی همچنان محبوبدر سال 2015 بود که پس از توجه بیش از حد رسانه ها به زندگی مشترک شان، افلک و گارنر اعلام کردند که در حال متارکه هستند. خبر جدایی آنها درست روز پس از دهمین سالگرد ازدواجشان در ماه ژوئن پخش شد. در هر صورت، بن افلک امروز 44 ساله شد که تولدش را تبریک می گوییم!

بن افلک در سن 44 سالگی همچنان محبوب

 

برترین ها

 

 

مطالب جنجالی سایت

آزمایش عجیب رابطه جنسی مردان و زنان آمریکایی در فضا (عکس)
آزمایش عجیب رابطه جنسی مردان و زنان آمریکایی در فضا (عکس)
مشاهده بیشتر