پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

بهترین روش ها برای درمان فوری یبوست

بهترین روش ها برای درمان فوری یبوست

بهترین روش ها برای درمان فوری یبوست 

امروز روش هایي برای درمان یبوست به شما معرفی می‌کنیم که می‌تواند فورا این دشوار آزاردهنده را برایتان درمان کند. ممکن هست برای غلبه بر یبوست به مصرف یک ملین تحریک کننده نیاز داشته باشید, که هرچه اکثر حرکات عضلات روده را تحریک میکند.

 

اینکه هر چند وقت یک‌بار یا چند بار در روز اجابت مزاج می‌کنید, یک مساله شخصی هست, و بنابر نتایج یک نظرسنجی اخیر از بیش از 2,000 فرد بزرگسال در کشور آمریکا, تقریباً نیمی از شرکت کنندگان اشاره داشته اند که یک‌بار در روز اجابت مزاج انجام می‌دهند.

 

از سه بار اجابت مزاج در روز تا سه بار در هفته می‌توانند نشان دهنده شرایطی عادی باشند و جایی برای نگرانی وجود ندارد. اما اگر احساس میکنید گرفتار یبوست شده اید, برترین انتخاب انتخاب برترین شیوه درمانی هست.

 

چند روزی از آخرین باری که اجابت مزاج داشته اید, می گذرد
تا حد امکان مایعات مصرف کنید, اما نه نوشیدنی هایي که حاوی الکل میباشند زیرا انها موجب کم آبی بدن می‌شوند.مایعات مدفوع را نرم‌تر کرده و حرکت آن را در روده تسهیل میکنند. هم‌چنین, مصرف میوه هایي با محتوای فیبر بالا, مثل سیب «به همراه پوست زیرا نیمی از محتوای فیبر در آن قرار دارد», می‌تواند با انتقال مایع به روده در بهبود یبوست نقش داشته باشد. ورزش کردن نیز در کمک به دفع آسان‌تر مدفوع کارساز هست.

 

یک هفته اي از آخرین باری که اجابت مزاج داشته اید, می گذرد بهره گیری از داروهای بدون نسخه را مطلوب قرار دهید

 

امثال فیبر, عوامل اسمزی در شیر منیزیم و دیگر داروهای بدون نسخه که میتوان برای درمان یبوست بهره گیری کرد, مایع را به سمت بافت هاي روده شما هدایت میکنند. اما از آنجایی که آن ها به همراه مدفوع از بدن خارج می‌شوند, هم چنان نیازمند فراهم سازی آب مورد نیاز بدن هنگام مصرف انها هستید. با دوزهای پایین نخست کنید و در صورت لزوم بر زمینه دستورکار دوزهای مصرفی دارو را افزایش دهید.

 

مصرف داروهای قوی‌تر را مطلوب قرار دهید
ممکن هست برای غلبه بر یبوست به مصرف یک ملین تحریک کننده نیاز داشته باشید, که هرچه اکثر حرکات عضلات روده را تحریک می‌کند. اما بدن می‌تواند به این داروها وابسته شود و بازگشت به حالت عادی اجابت مزاج دشوار شود, از این جهت بیش از دو هفته از آن ها بهره گیری نکنید.

 

بیش از سه هفته از آخرین باری که بدون زحمت اجابت مزاج داشته اید, می گذرد برترین انتخاب مراجعه به دکتر هست.

 

در این شرایط یبوست حالت مزمن به خود گرفته و دکتر میتواند با انجام برخی آزمایشات روشهای درمانی مناسب را توصیه داده و داروها «مثل ضد افسردگی ها یا داروهای فشار خون» یا عوامل دیگر «مثل کم کاری تیروئید یا مریضی هاي عصبی» که ممکن هست به شکل گیری این دشوار منجر شده باشند را شناسایی کند.

 

 

Loading...
این خانم با ارواح رابطه جنسی دارد +عکس
این خانم با ارواح رابطه جنسی دارد +عکس
مشاهده بیشتر