پارس ناز پورتال

تبلیغات

بهترین فیلم های جدید و معروف جهان در آستانه اکران

مجموعه : اخبار سینما
بهترین فیلم های جدید و معروف جهان در آستانه اکران

بهترین فیلم های جدید و معروف جهان در آستانه اکران

فیلم های جدیدی که بازیگران مشهور در آن ها حضور دارند و کارگردان های تراز اول هم آن ها را ساخته اند بزودی روی پرده سینماها خواهند آمد. با نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال 2016 میلادی، کمپانی‌های مطرح فیلمسازی اطلاعات جدیدی را در مورد جدیدترین آثار خود ارائه می‌کنند.

 

از سوی دیگر، علاقمندان به دنیای سینما برای تماشای پرطرفدارترین فیلم‌هایی که در آینده نزدیک به نمایش عمومی در می‌آیند، روز شماری می‌کنند.

 

فرقه آدم کش ها
تاریخ اکران: 1 دی 1395
بهترین فیلم های جدید و معروف جهان در آستانه اکراندر این فیلم، مایکل فاسبندر در سفر به زمان گذشته، خاطرات مرگبار شخصیتی به نام آگیلار را مرور خواهد کرد. خیال طرفداران مجموعه بازی‌های «فرقه آدم کش ها» (Assassin’s Creed) راحت باشد. این فیلم، حال و هوای بازی‌های ویدیویی «فرقه آدم کش ها» را به خوبی القا می‌کند، اما ماجراهای شخصیت متفاوتی را به تصویر می‌کشد.

 

دکتر استرنج

تاریخ اکران: 14 آبان 1395
بهترین فیلم های جدید و معروف جهان در آستانه اکرانیک سال پس از نمایش عمومی فیلم «مرد مورچه‌ای» (Ant-Man)، تولید فیلم‌هایی براساس داستان کتاب‌های کمیک‌ مارول همچنان ادامه دارد. در فیلم «دکتر استرنج» (Doctor Strange)، بندیکت کامبربچ نقش جادوگری به همین نام را ایفا می‌کند. اسکات ادکینز همبازی کامبربچ در این فیلم، خاطر نشان کرده است

 

که فیلم «دکتر استرنج» با سایر آثار دنیای سینمایی مارول تفاوت خواهد داشت. احتمالاً حال و هوای این فیلم ترسناک‌‌تر از آثار مشابه خواهد بود.

 

جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها
تاریخ اکران: 28 آبان 1395

بهترین فیلم های جدید و معروف جهان در آستانه اکراناین فیلم اسپین‌آف مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» (Harry Potter) به حساب می‌آید و ماجراهای آن طی دهه 20 میلادی و در شهر نیویورک اتفاق می‌افتد. جی. کی. رولینگ نویسنده نام آشنای مجموعه کتاب‌های هری پاتر، نویسندگی فیلمنامه «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها» (Fantastic Beasts and Where to Find Them)

 

را نیز برعهده داشته است. ادی ردماین بازیگر نقش اصلی این فیلم می‌گوید که از حضور در دنیای پرماجرا، رمانتیک و سرگرم‌کننده رولینگ بسیار هیجان‌زده است.

 

روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان
تاریخ اکران: 26 آذر 1395
بهترین فیلم های جدید و معروف جهان در آستانه اکرانبا وجود اینکه داستان‌ «روگ وان» (Rogue One) پیش از ماجراهای قسمت اول «جنگ ستارگان» (Star Wars) اتفاق می‌افتد، این فیلم یک اثر سینمایی مستقل به حساب می‌آید و بعنوان پیش درآمدی بر فرانچایز «جنگ ستارگان» شناخته نمی‌شود. در این فیلم، فلیسیتی جونز نقش شخصیتی متمرد را بازی می‌‎کند که توسط نیروهای شورشی مامور می‌شود تا یک عملیات انتحاری را با موفقیت به پایان برساند.

 

زن شگفت‌انگیز
تاریخ اکران: 12 خرداد 1396
بهترین فیلم های جدید و معروف جهان در آستانه اکران به گزارش پارس ناز پس از گذشت 75 سال، سرانجام شاهزاده خانم آمازونیِ کمیک‌های DC یک بار دیگر در فیلمی اختصاصی ظاهر خواهد شد. حتی ناراضی‌ترین مخاطبان فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» (Batman v. Superman: Dawn of Justice) نیز احتمالاً از تماشای هنرنمایی گل گدوت در فیلم «زن شگفت‌انگیز» (Wonder Woman)، تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

 

مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه
تاریخ اکران: 16 تیر 1396
بهترین فیلم های جدید و معروف جهان در آستانه اکرانفیلم «کاپیتان امریکا: جنگ داخلی» (Captain America: Civil War) پروژه بازآفرینی مجموعه‌ فیلم‌های «مرد عنکبوتی» را به بهترین شکل ممکن مقدمه چینی کرد. تا لحظه انتشار این خبر، اطلاعات چندانی در مورد داستان فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) ارائه نشده است.

 

اما بی‌تردید حضور تام هالند (در نقش مرد عنکبوتی) و رابرت داونی جونیور (در نقش مرد آهنی) در پروژه‌های بعدی دنیای سینمایی مارول، پررنگ ‌تر خواهد بود.

 

نگهبانان کهکشان ۲
تاریخ اکران: 15 اردیبهشت 1396
بهترین فیلم های جدید و معروف جهان در آستانه اکرانقسمت اول فیلم «نگهبانان کهکشان» (Guardians of the Galaxy) بسیار موفق و پرفروش از کار درآمد. آیا قسمت دوم این فیلم در جلب رضایت مخاطبان خود با مشکل مواجه خواهد شد؟ به هیچ وجه. کریس پرت ستاره فیلم «نگهبانان کهکشان» در یک ویدیوی تبلیغاتی خاطر نشان کرد که قسمت دوم «نگهبانان کهکشان»، تماشایی‌ترین فیلم تاریخ سینما خواهد بود.

 

جنگ ستارگان: قسمت هشتم
تاریخ اکران: 24 آذر 1396
بهترین فیلم های جدید و معروف جهان در آستانه اکراندیزی ریدلی اعلام کرد که قسمت هشتم از مجموعه فیلم‌های «جنگ ستارگان»، ادامه ماجراهای فیلم «نیرو برمی‌خیزد» (The Force Awakens) را روایت خواهد کرد. وی همچنین با شوخ طبعی خاطر نشان کرد که در این فیلم، قرار است دو ساعتِ تمام به مارک همیل خیره شود. از شوخی گذشته،

 

ظاهراً بنیسیو دل‌تورو و لورا درن نیز به جمع بازیگران فیلم «جنگ ستارگان: قسمت هشتم» (Star Wars: Episode VIII) ملحق خواهند شد.

 

نگهبانان خلیج
تاریخ اکران: 29 اردیبهشت 1396
بهترین فیلم های جدید و معروف جهان در آستانه اکرانفیلم «نگهبانان خلیج» (Baywatch) داستان یک سریال تلویزیونی قدیمی به همین نام را به شکلی طنزآمیز روایت خواهد کرد. در این فیلم، دواین جانسون و زک افرون به ترتیب نقش میچ بوچانان و مت برودی را برعهده خواهند داشت. کلی روهرباچ نیز نقش نجات غریقی را بازی می‌کند که در سریال «نگهبانان خلیج»، پاملا اندرسون نقش آن را برعهده داشته است.

 

برج تاریک
تاریخ اکران: 29 بهمن1395
بهترین فیلم های جدید و معروف جهان در آستانه اکرانادریس البا و متیو مک‌کاناهی به ترتیب در نقش شخصیت‌های خوب و بدِ فیلم «برج تاریک» (The Dark Tower) بازی خواهند کرد. این فیلم با اقتباس از کتابی حماسی به قلم استیفن کینگ ساخته خواهد شد و تلفیقی از دنیای غرب وحشی، ارباب حلقه‌ها و افسانه شاه آرتور را به تصویر خواهد کشید.

 

تک شات

 

 

رابطه جنسی با اسب و سگ توسط دختران غربی (عکس)
رابطه جنسی با اسب و سگ توسط دختران غربی (عکس)
مشاهده بیشتر