پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

بهترین گوشی های دنیا از نظر کیفیت دوربین

بهترین گوشی های دنیا از نظر کیفیت دوربین

بهترین گوشی های دنیا از نظر کیفیت دوربین

مطمئنا دوربین اکنون یکی از ملاک های اصلی خرید موبایل برای کاربران است و شرکت های سازنده موبایل نیز به ساخت دوربین بسیار اهمیت می دهند. یکی از عجیب‌ترین اتفاقات دنیای تکنولوژی این است که گوشی‌های موبایل توانسته‌اند به سرعت جایگزین دوربین‌های دیجیتال شده و به عنوان دوربین اصلی یک شخص،

 

همه اتفاقات و لحظات زندگی او را در کمترین زمان ممکن پوشش دهند. این دوربین‌های جدید قادر هستند کارهای شگفت‌آوری انجام دهند؛ مانند یک دوربین کلاسیک عکس پرتره بگیرند و یا ما را در خریدهایمان همراهی کنند.گاهی نیز لحظاتی پیش خواهد آمد که علاوه بر کیفیت بالای دوربین،

 

سرعت آن نیز به گزینه‌ای بسیار مهم برای کاربران تبدیل می‌شود. اما آیا می‌دانید سریع ترین دوربین گوشی موبایل متعلق به کدامیک از گوشی‌های سال 2016 است؟ گرفتن عکس در کسری از ثانیه یکی از توانایی‌های دوربین‌های تلفن همراه جدید است که به روش‌های مختلف و متفاوتی این کار را انجام می‌دهند.

 

خوش‌بختانه سازندگان تلفن همراه به این خواسته کاربران توجه ویژه‌ای نشان داده و دوربین گوشی موبایل سال 2016 را به بهترین و سریع ترین شکل ممکن ساخته‌اند. اخیرا تستی بر روی گوشی های هوشمند سال 2016 انجام شده تا بتوان سریع ترین دوربین گوشی موبایل را از بین این گوشی‌ها شناسایی کرد.

 

در این تست، توسط دوربین هر یک از گوشی های موبایل سال 2016 چندین عکس از یک تصویر گرفته شده و سرعت آنها یادداشت می‌شود. در انتها، میانگین این سرعت‌ها به عنوان سرعت نهایی این دوربین انتخاب و بدین ترتیب، سریع ترین دوربین گوشی موبایل مشخص خواهد شد.

 

نتایج این تست را در زیر مشاهده خواهید کرد:

نتایج تست سریع ترین دوربین گوشی موبایل سال 2016

بهترین گوشی های دنیا از نظر کیفیت دوربین

همان‌طور که می‌بینید، رقابت بسیار تنگاتنگ و نزدیک است: گوگل پیکسل (Google Pixel) و آیفون 7 (iPhone 7) پیروز این رقابت هستند و موتورولا موتو زد دروید (Motorola Moto Z Droid)، ال جی وی 20 (LG V20) و سامسونگ گلکسی اس 7 (Galaxy S7) فاصله‌ای نسبتا نزدیک با آنها دارند.

 

حال بیایید کمی به عقب برگردیم. سریع ترین دوربین گوشی موبایل سال 2016 چه تفاوتی با نسخه قبلی خود داشته است؟ آیا بهبود قابل ملاحظه‌ای مشاهده می‌شود؟

 

جواب مثبت است. همان‌طور که در تصاویر بالا و پایین مشاهده می‌کنید، آیفون 7 که با امتیاز 1.1 سریع ترین دوربین گوشی موبایل سال 2016 است، بهبود نسبتا خوبی در مقابل آیفون 6 اس پلاس با امتیاز 1.6 یا آیفون 6 اس با امتیاز 1.7 داشته است. به علاوه اینکه، با نگاهی به بقیه امتیازات،

 

می‌بینیم که سرعت دوربین در همه گوشی‌ها نسبت به مدل سال گذشته بهبود داشته که این خبر خوبی برای کاربران به حساب می‌آید.

 

نتایج تست سریع ترین دوربین گوشی موبایل سال 2015

بهترین گوشی های دنیا از نظر کیفیت دوربین

 

گجت نیوز

 

 

Loading...
زندگی برادران دوقلو با خواهران دوقلو زیر یک سقف
زندگی برادران دوقلو با خواهران دوقلو زیر یک سقف
مشاهده بیشتر