پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

تاثیر ورزش دویدن در افزایش عمر انسان ها

تاثیر ورزش دویدن در افزایش عمر انسان ها

تاثیر ورزش دویدن در افزایش عمر انسان ها 

طبق آخرین تحقیقاتی که دانشمندان انجام داده اند به ازای هر ساعت دویدن افراد، 7 ساعت به عمر آنها اضافه خواهد شد و این مثل یک معجزه هست.محققان دانشگاه ایالتی آیووا ادعا کرده اند که هر ساعت دویدن ۷ ساعت بر عمر شما خواهد افزود و شما در این ۷ ساعت خیلی کارها می‌توانید بکنید!

 

در این تحقیقات مشخص شده هست که ۵ تا ۱۰ دقیقه دویدن در روز خطر مرگ به علت مریضی هاي قلبی عروقی یا هر علت طبیعی دیگری را کاهش می‌دهد.

 

میتوانید از مرگ فرار کنید!

پروفسور چال لي متخصص حرکت شناسی و تیم تحقیقاتی او با انجام تحقیقات گسترده و بررسی داده هاي متعدد در مورد افرادی که به طور منظم ورزش فیتنس انجام میدهند به این نتیجه رسیده اند که دویدن خطر مرگ نابهنگام و در سنین پایین را به میزان ۴۰ درصد کاهش خواهد داد. در تحقیات قبل ي این گروه نیز مشخص شده بود که دویدن باعث خواهد شد مدت زمان بیشتری از ساعات دویدن به عمر فرد افزوده شود.

 

در افرادی که در این آزمایشات شرکت کرده و به طور منظم دویده بودند احتمال مرگ ۱۶ درصد و امکان حمله ي قلبی ۲۵ درصد کاهش یافته بود. بر زمینه این تحقیق دو ساعت دویدن در هفته به طور منظم باعث خواهد شد که بعد از سن ۴۰ سالگی تا ۶ ماه زندگی فعال تری به سن شما افزوده شود. اینکار در کل باعث افزایش عمر شما به میزان قابل توجهی خواهد شد.

 

پروفسور لي می‌گوید اگر چه با هر ساعت دویدن ۷ ساعت به عمر خود خواهید افزود اما این موضوع بدان معنا نخواهد بود که دویدن به شما زندگی جاودانه خواهد بخشید.

 

 

loading...
Xبستن تبلیغ
فوتبال
X
این خانم با ارواح رابطه جنسی دارد +عکس
این خانم با ارواح رابطه جنسی دارد +عکس
مشاهده بیشتر