پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

ترفند دانلود فیلم های یوتیوب با استفاده از تلگرام

ترفند دانلود فیلم های یوتیوب با استفاده از تلگرام

ترفند دانلود فیلم های یوتیوب با استفاده از تلگرام 

همانگونه که میدانید فیلم های یوتیوب قابل دانلود در حالت عادی نیستند و با بهره گیری از تلگرام می‌توان آنها را دانلود نمود. تلگرام یکی از پیام‌رسان‌هاي محبوب هست که کاربران زیادی به‌دلیل امکانات ویژه این پیام‌رسان از آن به صورت مدام بهره گیری میکنند.

 

عضویت در گروه‌ها و کانال‌هاي گوناگون برای دریافت مطالب مورد نظر، بهره گیری از ربات‌هاي گوناگون برای انجام کارهای گوناگون، دو ویژگی تلگرام هست که آن را از سایر پیام‌رسان‌ها محبوب‌تر کرده هست. در این مطالب آموزشی می خواهیم به شما نحوه دانلود آسان ویدیو‌هاي یوتیوب را با بهره گیری از ربات تلگرام آموزش دهیم

 

ربات‌ها در واقع افزونه‌هاي جانبی میباشند که کاربر با آنها از طریق ارسال پیام، فرمان‌هاي گوناگون و درخواست‌هاي متفاوت در تعامل میباشند. یک ربات معمولاً محتویات مرتبط با خواسته‌هاي شما را به محض درخواست، در اختیار شما قرار میدهد. برای بهره گیری از خدمات ربات‌ها میتوانید نام‌ روبات بعد از علامت @ در قسمت جستجو تایپ کنید.

 

ربات utubebot@، ربات مربوط به یوتیوب هست. شما با بهره گیری از این ربات می توانید ویدیو مورد نظر خود را از یوتیوب به آسانی دانلود کنید. شما می توانید با بهره گیری از این ربات، ویدیوها را به صورت فایل صوتی و یا فایل ویدیویی با فرمت‌هاي گوناگون دریافت کنید.

 

برای دریافت ویدیو‌هاي یوتیوب، کافی هست لینک آن را برای ربات ارسال کنید و فایل ویدیویی و یا صوتی را دریافت کنید. این ربات امکان دانلود ویدئوها با رزولوشن‌هاي متفاوت و حتی تبدیل خروجی آن‌ها به فایل‌هاي MP3 را فراهم میکند.برای بهره گیری از این ربات، در بخش جستجو utubebot@ را تایپ کنید. بر روی آن کلیک کنید. بعد از باز شدن پنجره چت، سپس بر روی start کلیک کنید.

 

در گام بعدی زبان مورد نظر گزینه کنید.

در مرحله آخر، آدرس لینک ویدیو یوتیوب مورد نظر را برای ربات ارسال کنید.

 

شما از طریق این ربات، می توانید ویدیو‌ي مورد نظر را در یوتیوب جستجو کنید. اینکار را از طریق دستور vid@ انجام دهید.

 

یکی از ویژگی هاي مفید این ربات پشتیبانی زبان فارسی هست. این ربات می تواند ویدیو‌هایي را دانلود نماید که حجم آنها ۵۰ مگابایت هست، ویدیو‌هایي با حجم اکثر را قادر به دانلود نیست.

 

ربات دیگر یوتیوب در تلگرام YTAudio_Bot@ هست. این ربات قادر هست ویدیو‌هاي یوتیوب را در فرمت Audio برای شما دانلود نماید. نحوه بهره گیری از ربات مثل ربات utubebot@ هست.