"> تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام

پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام

تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام

تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام

ستاره ها و بازیگران خارجی در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام عکس های جالبی از خود به اشتراک گذاشته اند که گزیده آن ها را در زیر می توانید مشاهده نمایید. 

 

عکسی اسرار آمیز از «جنیوری جونز» در حال رفتن به مراسم موزه هنر «همر».
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«کریستن استوارت» با این لباس های برند «شنل» در یک برنامه پرسش و پاسخ در مورد فیلم جدید خود به نام «خریدار شخصی» شرکت کرد.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«بن افلک» و «مت دیمون» در روخوانی فیلم نامه «ویل هانتینگ» خوب که «جان کراسینسکی» کارگردانی آن را به عهده داشت دوباره نقش هایی که حدود 20 سال پیش ایفا کرده بودند را تکرار کردند.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرامعجیب است که «امیلی بلانت» با این همه برنامه های مختلفی که به خاطر «فیلمی در قطار» باید در آنها حضور پیدا کند برای بودن در کنار همسرش«جان کراسینسکی» هم وقت دارد!
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگراماز اندازه شکم «اولیویا وایلد» معلوم است که چیز زیادی به زایمانش باقی نمانده است.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«برونو مارس» آهنگ «24k magic» که قرار است اولین آهنگ از سومین آلبوم او باشد را منتشر کرد.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«هریسون فورد» و «رایان گاسلینگ» که قرار است در «بلیدرانر 2049» که اکتبر سال آینده اکران خواهد شد ایفای نقش کنند در کنار «ریدلی اسکات»، تهیه کننده و «دنیس ولنو»، کارگردان این فیلم.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«هری استایلز» در مهمانی رونمایی از عکس روی جلد مجله «انادر من».
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگراماگر فکر می کنید «هیو جکمن» نقش گرگینه را خوب بازی می کند خودتان را برای تماشای دوباره او در نقش گرگینه در فیلم «لوگان» آماده کنید.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«آلیسیا کارا» در حال ژانگولر بازی در یک توالت عمومی؛ چرا همه تا این حد به عکس گرفتن در این محل علاقه دارند؟!
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«تیلور لاتنر» در این عکس دارد برای حضور در شوی تلویزیونی «الن دی جنرس» آماده می شود.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«آنا کندریک» ناراحت از این که دارد لندن را ترک می کند.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«جیک جیلنهال» در حال گردش با زنی ناشناس که علامت سوال های زیادی را بالای سر همه به وجود آورده است.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«لارن کوهان» و بقیه بازماندگان «مردگان متحرک» در آستانه آغاز فصل جدید این سریال.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«جنیفر لوپز» در یک جمع زنانه خانوادگی که مشخصا در آن تا می توانسته اند غیبت هم کرده اند.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«لیدی گاگا» با سبک جدید این روزهایش.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«جیمی دورنان» اسکاتلندی علاوه بر مهارتی که در هنرپیشگی دارد، گلف هم خوب بازی می کند و تا مرحله سوم مسابقات گلف آلفرد دانهیل پیش رفته است.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«جان لجند» در حال سخنرانی به نفع «هیلاری کلینتون» در اوهایو.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«لوک ایوانز» به عنوان چهره تبلیغاتی «مستر پورتر» جلوی دوربین رفت.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«دایانه کروگر» در شوی لباس برند «میو میو».
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«بیانسه» و دختر کوچولویش که از همین حالا درگیر دنیای مد و لباس شده است.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرامدیدن «برد پیت» و «ماریون کوتیار» در کنار یکدیگر پس از آن همه شایعاتی که درباره رابطه نامشروع آنها منتشر شد ناخودآگاه حساسیت برانگیز می شود. اما خوب باید خودمان را برای دیدن فیلم جدید آنها در کنار هم آماده کنیم.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«جرد پادالکی» ذوق زده در کنسرت گروه راک «آکیج دی الفنت».
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«میشا کالینز» گفته هرچند آدم خیلی عاقلی نیستم، اما یک درس زندگی می خواهم به شما بدهم، آن هم این است که سعی نکنید نرمال باشید و از غیر عادی بودن خودتان لذت ببرید. در این که خود میشا آدم نرمالی نیست که جای هیچ گونه تردیدی نیست.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«میسی ویلیامز» با موهای سبز روی جلد مجله «لفیسیل ایتالیا».
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«دیوید بکهام» جلوی مجسمه های مومی نه چندان خوش ساخت خودش و همسرش ویکتوریا در موزه مادام توسو.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«زک افرون» در کنار «کوربین بلو» و «لوکاس گریبیل» پس از تماشای اجرایی فوق العاده از کوربین.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«انسل الگورت» و دوست جانش در حال درآوردن ادای مدل های تبلیغاتی گوچی.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«بلا ثورن» که دو ماه بیشتر از جدایی او از عشق سابقش نمی گذرد، این روزها به شدت درگیر رابطه ای جدید با «تایلر پوزی» هنرپیشه سریال «تین ولف» است که مثلا قرار است عشق ابدی او باشد.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«ایان سامرهلدر» در یک زیر دریایی و در اعماق آب از هوادارانش خواست حتما در انتخابات امسال که یکی از مهم ترین انتخاب های تاریخ آمریکا است شرکت کنند.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگراماصلا این قیافه ای که «لئو مسی» برای خودش درست کرده نطق آدم را کور می کند و نمی شود هیچ نظری راجع به عکس هایش داد.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«رونالدینیو» قصد ندارد زمین فوتبال را به این سادگی ها ترک کند.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«ایکر کاسیاس» در کنار ستاره جوان فوتبال اسپانیا، «اولیور تورس».
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«آلیا بهات» در کنار پدرش «ماهش»، کارگردان، تهیه کننده و نویسنده سرشناس فیلم های هندی.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«سیدهارت مالهورتا» در مجموعه ای از عکس های روی جلد مجله های مختلف ماه سپتامبر و اکتبر.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«آرجون کاپور» دارد با خودش فکر می کند ریش هایش را بزند یا نزند.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«پریانکا چوپرا» مثل هر توریستی که به نیویورک می رود با مجسمه آزادی عکس یادگاری گرفته است.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«آکشای کومار» این روزها برای بازی در فیلم جدیدش در شهر زیبای مانالی به سر می برد.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«ارکان پتک کایا» و «ابرو ازکان» در صحنه ای از سریال «از هم گسیخته» یا به قول بعضی ها «گوزل» که این روزها فصل سوم آن از شبکه های تلویزیون ترکیه در حال پخش است.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«آراس بولوت اینملی» و «چائاتای اولوسوی»، پسرهای خوش تیپ سینما و تلویزیون ترکیه، این روزها با سریال «ایچرده» مهمان خانه های دوست داران سریال های ترکی هستند.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«ایرم دریجی» این روزها نه تنها از موسیقی پرطرفدارش درآمد زیادی دارد کسب می کند، بلکه تبلیغات هم به یکی دیگر از منابع درآمد او تبدیل شده است. 
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«کادیر دوئولو» و همسرش «نسلیهان آتاگول» موقع موتور سواری تمام اصول ایمنی را برای کلاس کار هم که شده رعایت می کنند.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«هولیا آوشار» امروز 53 ساله شد!
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرامپس از تأخیر فراوان، بالاخره این هم عکسی از یکی از فن پیج های «یو سئونگ هو» که ظاهرا خودش در اینستاگرام هیچ حسابی ندارد.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«کیم هی چول» در حال نوازش هاپویش با یک زیر شلوار خال خالی؛ اگر هی چول زیر شلوار «هلو کیتی» هم بپوشد تعجبی ندارد، این که خال خالی است.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«لی جون گی» و بقیه هم بازی ها و همکارانش در پشت صحنه سریال «عاشقان ماه».
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام«جی دراگون»، لیدر گروه بیگ بنگ.
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرامیک عکس مثلا یواشکی از «نام جو هیوک».
تصاویر بازیگران و ستاره های خارجی در اینستاگرام

 

برترین ها