پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

از چه راهی بفهمیم در تلگرام بلاک شده ایم؟

از چه راهی بفهمیم در تلگرام بلاک شده ایم؟

از چه راهی بفهمیم در تلگرام بلاک شده ایم؟ 

اگر میخواهید پی ببرید که در تلگرام بلاک شده اید یا نه می‌توانید راهکارهای مفیدی که در زیر معرفی کرده ایم را دنبال نمایید. تلگرام بعنوان قطب اول پیام رسانی در کشور، همۀ نوع کاربری را در خود پذیرا هست. وجود بعضی افراد سوء بهره گیری‌گر، مزاحم و به صورت کلی مخل و برهم زننده آرامش همانند آنچه در جامعه حقیقی دیده می شود، در جامعه مجازی نیز غیر قابل انکار بوده و در هر فرهنگی دیده میشود.

 

به علت وجود همین افراد هست که قابلیتی برای بلاک کردن در اپلیکیشن‌هاي پیام رسانی تعبیه می شود تا از برهم خوردن آرامش کاربر با دریافت پیام‌هاي نامربوط به صورت مرتب توسط اشخاص گوناگون جلوگیري شود. گرچه، تشخیص بلاک شدن در تلگرام حقی هست که هر شخص بعنوان یک کاربر داشته و باید متوجه سلب شدن امکان ارسال پیام به یک کاربر مشخص دیگر شود.

 

گرچه، مسدود کردن کاربران سودجو تنها یکی از موارد محتمل هست. بگو مگوهای مجازی، پیام‌هاي تبلیغاتی و تلاش برای پنهان کردن عکس پروفایل از دید کاربرانی مشخص، از جمله دلایلی میباشند که یک کاربر را به بلاک کردن دیگری وادار میکنند، اما در هر صورت کاربر تحت تاثیر قرار گرفته، حق دارد تا از این اتفاق با خبر شده و تشخیص بلاک شدن در تلگرام را به درستی داشته باشد.

 

برای تشخیص بلاک شدن در تلگرام ، فهرست مخاطبان خود را باز کرده و به دنبال فرد مورد نظر بگردید. گرچه، ممکن هست تاکنون این فرد هنوز جزو مخاطبان تلگرامی شما نبوده باشد، پس باید ابتدا نام و شماره او را در فهرست مخاطبان اصلی موبایل ذخیره کرده، و پس از بستن تلگرام، با باز کردن مجدد آن در فهرست مخاطبین تلگرام به دنبال نام این فرد بگردید.

 

اینکار برای زمانی هست که کاربری به محض عضویت در تلگرام، شما را به هر دلیلی بلاک کرده باشد، پیش از اینکه حتی پیامی به وی ارسال کنید.تشخیص بلاک شدن در تلگرامبرای تشخیص بلاک شدن در تلگرام ، باید سه نکته زیر را در نظر داشته باشید:

 

عکس کاربری که شما را بلاک کرده غیر قابل دیدن بوده و با لمس کردن دایره مربوط به عکس پروفایل، چیزی به شما نمایش داده نخواهد شد.

 

به گزارش پارس ناز عبارت last seen a long time ago بعنوان آخرین زمان بازدید کاربر به شما نمایش داده خواهد شد، در حالیکه ممکن هست اخیرا با این کاربر در ارتباط بوده و یا آخرین زمان بازدید وی در چند روز جدید، همه ي وقت به روز بوده باشد کاربر اخیرا همۀ وقت} آنلاین بوده، اما ناگهان آخرین زمان بازدید به عبارت last seen a long time ago تبدیل شده هست.

 

پیام از سمت شما ارسال می شود اما مخاطب هرگز آن را ندیده و هرگز خبری از خوردن تیک دوم کنار پیام ارسالی نخواهد بود.برای تشخیص بلاک شدن در تلگرام تکیه به همین موارد کافی هست، اما برای اطمینان یافتن کامل، ترجیحا شماره این مخاطب را در یک تلفن همراه دیگر با یک شماره تلگرام دیگر ذخیره کرده و سپس اوضاع توانایی یا عدم توانایی در دیدن عکس پروفایل و آخرین زمان بازدید را بازرسی کنید.