پارس ناز پورتال

تبلیغات

چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟

مجموعه : مدل لباس جدید
چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟

چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟

تیپ مشکی خصوصیت هایي دارد که آن را خاص و مادام العمر میکند; مثلاً ساده و کلاسیک هست, هیچوقت از مد نمی‌افتد و حالتی رازآلود و جذاب دارد.برای بسیاری تیپ مشکی, یک استایل هرروزه هست, همان‌هایي که وقتی در کمد لباس‌هایشان را باز کنید, پر هست از ردیف‌هاي مشکی تی شرت و شلوار و پیراهن.

 

آن‌ها دلشان میخواهند همه ي وقت و بدون هیچ زحمتی خاص و متفاوت به نظر برسند و گرچه پوشیدن مشکی برترین راه برای رسیدن به این هدف هست.اگرچه تیپ مشکی یک استایل آسان و دم دستی به نظر میرسد, اما قوانینی دارد که اگر رعایتشان نکنید به جای آنکه جذاب‌تر دیده شوید, یک تیپ خسته‌کننده خواهید داشت.

چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟

قانون اول: پارچه‌هاي متفاوت به کار ببرید

وقتی سرتا پا مشکی میپوشید, دیگر لازم نیست سر تا پای لباس‌هایتان هم یک جنس داشته باشد. پس مانتو و شلوار نخی یا پیراهن و شلوار پارچه‌اي مشکی را با هم ست نکنید.از پارچه‌هاي گوناگون در استایل خود بهره گیری کنید, مانند جین, کتان, مخمل و چرم.

چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟

قانون دوم: سایز درست را انتخاب کنید

انتخاب سایز درست هر لباس اهمیت زیادی در استایل شما دارد, به خصوص اگر سرتاپا مشکی میپوشید. مشکی این مزیت را دارد که اندام شما را خوش‌فرم و لاغرتر نشان دهد, برای آنکه از این خصوصیت رنگ مشکی بیشترین بهره گیری را کنید به جای لباس‌هاي گشاد و آزاد, لباس‌هایي را انتخاب کنید که درست فیت بدن شما هست.

چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟

قانون سوم: به اکسسوری‌ها دقت کنید

تیپ سراپا مشکی, یک استایل کاملا ساده و مینیمالیستی هست, بنابراین اکسسوری‌هایي که در این اساس مینیمال به کار می برید, میتواند اکثر دیده میشود.به همین علت هم وقتی برای استایل مشکی خود, ساعت, گردنبند, کمربند و … انتخاب میکنید, باید دقت بیشتری به هزینه دهید. رنگ جزییات چرمی و فلزهای به کار رفته در هر اکسسوری و فرم رسمی یا روزمره آن‌ها باید با یکدیگر همخوانی داشته باشند.

 

نکته: یک کمربند باریک و ظریف می تواند مانتو یا پیراهن مشکی بلند شما را جذاب‌تر نشان دهد.

چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟

قانون چهارم: برترین کفش‌ها را بپوشید

کفش‌ها همۀ وقت} می توانند تاثیری غیر قابل یقین در استایل شما داشته باشند, بدون اغراق می توان گفت که کفش‌ها نخستین بخش در تیپ شما میباشند که دیده میشوند.وقتی تیپ مشکی را گزینه می کنید, کفش‌ها حتی اکثر از همه ي وقت میتوانند دقت‌ها را به خودشان جلب کنند, پس بهتر هست کفش شما به اندازه کافی تمیز و درخشان باشد.

 

بوت‌های بندی و کفش رسمی مردانه و بوت پاشنه دار یا کفش کالج زنانه انتخاب‌هاي خوبی برای تیپ مشکی میباشند. مثلاً نیم بوت‌هاي تیمبرلند «Timberland» با حالتی نیرومند و منحصر به فرد میتوانند زیبایی خاصی به استایل مشکی شما بدهند.

چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟

قانون پنجم: مرتب باشید و به جزییات اهمیت بدهید

وقتی قرار هست همۀ لبا‌س‌هاي شما از بالا تا پایین مشکی رنگ باشد, باید مطمئن شوید که همۀ آن‌ها مرتب, تمیز و اتوکشیده میباشند.در تیپ تیره همۀ جزییات نمود بیشتری پیدا می کنند, از طرح روی تی شرت یا مانتو تا فرم لباس روی بدن. پس به تمام این جزییات دقت کنید.

 

نکته پایان این هست که به کیفیت اهمیت دهید. لباسی را انتخاب کنید که با یکبار شستن یا پوشیدن, از مشکی به زغالی و نوک مدادی تغییر رنگ ندهد. لباس‌هاي نخی برای فصل تابستان گزینه‌هاي بهتری میباشند و گرچه دوام بالاتری هم دارند.

 

منبع: مجله فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل – 5 قانون برای تیپ سرتا پا مشکی