پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

جدیدترین صندل های مردانه در تابستان و بهار 1395

مجموعه : مدل کیف و کفش
جدیدترین صندل های مردانه در تابستان و بهار 1395

جدیدترین صندل های مردانه در تابستان و بهار 1395

در این مطلب با جدیدترین صندل های مردانه در تابستان و بهار 1395 که برای راحتی پای مردان و پسران ساخته شده است را خواهید دید.

 

1.Birkenstock Mayari
این مدل صندل از سال 1960 روانه بازار شده است. از خصوصیات خوب آن می توان به انعطاف پذیری و طراحی ساده و مینیمالیست اش اشاره کرد. طراحی این مدل به خصوص چرمی که به دور شست پا پیچیده می شود، کمی از کلاسیک و رسمی بودن این مدل می کاهد و ظاهری غیر رسمی تر به آن می دهد.

جدیدترین صندل های مردانه در تابستان و بهار 1395این مدل صندل به دلیل پیچیده شدن چرم دور شست پا از کلاسیک و رسمی بودن آن می کاهد

 

2.Hudson Matto
اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارند جلوی پاهایشان پوشیده باشد اما از طرفی هم تمایلی به پوشیدن کفش های کتانی در روزهای گرم سال ندارند، ما این مدل کفش حصیری را به شما پیشنهاد می دهیم.

جدیدترین صندل های مردانه در تابستان و بهار 1395این مدل کفش حصیری مناسب افرادی که می خواهند جلوی پاهایشان پوشیده باشد

 

3.River Island
این مدل کفش با بندهای چرمی و پهن و سگک طلایی رنگ خود، برای آقایانی که می خواهند ظاهر کلاسیک خود را حفظ کنند، توصیه می شود.

جدیدترین صندل های مردانه در تابستان و بهار 1395اگر می خواهید ظاهر کلاسیک خود را حفظ کنید، این مدل کفش تابستانی به شما توصیه می شود

 

4.Adidas Adilette
این مدل صندل های آدیداس نه تنها سبک و قابل حمل هستند بلکه بسیار هم کاربرد دارند. « Adidas Adilette» از جدیدترین مدل های به بازار آمده این برند لوکس است که طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

جدیدترین صندل های مردانه در تابستان و بهار 1395این مدل صندل ها نه تنها سبک و قابل حمل هستند بلکه بسیار هم کاربرد دارند

 

5.Mango Buckle
صندل «Mango Buckle» ساخت اسپانیا و از چرم گاو 100 درصد طبیعی درست شده است. مطمئنا اگر این صندل را بخرید، آن را تمام تابستان از پاهایتان در نخواهید آورد.

جدیدترین صندل های مردانه در تابستان و بهار 1395صندل «Mango Buckle» ساخت اسپانیا و از چرم گاو 100 درصد طبیعی درست شده است

 

6.Kurt Geiger
برند «Kurt Geiger» با تغییر مدل و رنگ صندل های سنتی و قدیمی خود به رنگ آبی و نواری سفید رنگ به دور آن، محصولی مدرن و اسپورت را روانه بازار کرد. شما می توانید این صندل را با شلوار یا شلوارک های کتانی ست کنید.

جدیدترین صندل های مردانه در تابستان و بهار 1395شما می توانید این صندل را با شلوار یا شلوارک های کتانی ست کنید

 

7.A.P.C.
این مدل به درد افرادی می خورد که دوست دارند از سر تا پا مشکی به تن کنند. این صندل از چرم مرغوب ایتالیا ساخته شده و از نظر راحتی بی نظیر است.

جدیدترین صندل های مردانه در تابستان و بهار 1395این مدل صندل مردانه به درد افرادی می خورد که دوست دارند سر تا پا مشکی به تن کنند

 

8.Teva
مطمئنا رنگ سبز یکی از رنگ های رایج در فصل بهار و تابستان است. فقط توصیه می کنیم که آن را با لباس های طرح نظامی به تن نکنید زیرا ممکن است توی ذوق بزند.

جدیدترین صندل های مردانه در تابستان و بهار 1395رنگ سبز یکی از رنگ های رایج در فصل بهار و تابستان است

 

9.ALDO
صندل های «ALDO» نیز یکی دیگر از مدل های زیبا و محبوب آقایان برای روزهای گرم سال است. این مدل با چرم پهن و قهوه ای که دارد، ظاهر کلاسیک شما را تکمیل خواهد کرد. شما می توانید آن را هم با لباس های رنگی و هم با لباس هایی به رنگ خنثی به تن کنید.

 

جدیدترین صندل های مردانه در تابستان و بهار 1395صندل های «ALDO» نیز یکی دیگر از مدل های زیبا و محبوب آقایان برای روزهای گرم سال است

 

10.Dries Van Noten
یکی دیگر از مدل های زیبا و البته بسیار راحت، صندل «Dries Van Noten» است. این مدل طوری طراحی شده که شما می توانید آن را هم برای ساحل و استخر و هم محیط کار به پا کنید.

جدیدترین صندل های مردانه در تابستان و بهار 1395این صندل طوری طراحی شده که می توانید آن را هم برای ساحل و استخر و هم محیط کار به پا کنید

 

 

Loading...
a
زندگی برادران دوقلو با خواهران دوقلو زیر یک سقف
زندگی برادران دوقلو با خواهران دوقلو زیر یک سقف
مشاهده بیشتر