پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)

خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)

خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)

بازیگران و چهره های معروف ایرانی در شبکه های اجتماعی برای طرفداران خود چه عکس هایی به اشتراک گذاشته اند؟ گلچین جالب ترین عکس ها را می توانید در زیر ببینید. 

 

امیر جعفری، سیدعلی صالحی و سعید آقاخانی در یک کافه گرد هم آمدند تا بر ثابت قدم بودنِ خود بر روند افزایش عرضی که در این چند سال داشته اند، تاکید کنند. اصلاً به ما چه، هیکل و سلامتی خودشان است و ما نباید دخالت کنیم! نوش جانتان!
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)ساره بیات و مهناز افشار در پشت صحنه “عاشقانه”، یکی از پروژه های جذاب این چند سال اخیر که خیلی ها منتظر به ثمر نشستن و پخش آن هستند. 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)این هم از پرتره خانوادگیِ عمر ابن سعد، بزرگِ نامردای کوفه! 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)سلفی لندنی امید حاجیلی و دوستان عزیز که احتمالاً چهره یکی از آن ها برای شما خیلی آشناست. اینطور نیست؟! 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)عکس زیبای مهناز افشار و دختر عزیزش لیانا خانم در کنار دریا. طبق معمول در این عکس هم تصویری واضح از صورت و چهره لیانا جان مشخص نیست. فازی که مهناز در این باره به خود گرفته را پرنس ویلیام و کیت میدلتون هم درباره عکس فرزندانشان نداشتند!  در ضمن امیدواریم مشکل پای مهناز افشار که گویا در آتل است، جدی نباشد و سریع خوب شود.
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)علیرضا جهانبخش نامزد خوشتیپ ترین بازیکن لیگ هلند شده و قرار است طی یک رای گیری اینترنتی با بقیه نامزد های این عنوان رقابت کند. از همین حالا برنده شدن علیرضا در این رقابت را تبریک میگوییم، چون هر جایی رای گیری اینترنتی باشد، ایرانی جماعت بی رقیب است

 

و معمولاً آماری غیر قابل تطبیق با جمعیت کره زمین را به نفع نامزد ایرانی رقم میزنند!  اگر شما هم میخواهید به علیرضای خوشتیپ رأی بدهید، لینک رای گیری را در بیوی اینستاگرامش گذاشته است.

خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)پست متفاوت سوسن عزیزی، بازیگر خوب و خونگرم سینما و تلویزیون.
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)آناهیتا همتی هم بالاخره تسلیم آتلیه های شهر شد. 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)سلفی عجیب بابک کریمی در حال تحمل عملیاتی ترسناک توسط یک پزشک سنتی کارِ چینی. از قرار معلوم، بابک جان، شما گوشِتون مورچه داره، لباسات مورچه داره، شما چایی تون مورچه داره، لای کتابات مورچه داره…، نگی نداره، انگاری داره، پس چرا میلرزه تنم؟ آتیش گرفته پیرهنم؟ پس چرا من تب میکنم؟ فکرای بد بد میکنم؟ چرا پاسخگو نیستی بابک جان؟ 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)وقتی حوصله هیچ چیزی را نداری و اتفاقاً دوستت روی دور نصیحت و پند دهی افتاده است و بخاطر بدهی ات به او نمیتوانی توی دهنش بزنی و باید تحمل کنی. بله، دقیقاً همین حالت!
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)مهتابِ سینمای ایران 46 ساله شد. تبریک این روز به سرکار خانم کرامتی و همه طرفداران ایشان، همچنین تمامی قالیباف های استان کرمان.
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)عکسی قدیمی از شهرام ناظری و پسرش حافظ، مربوط به لحظاتی که حافظ سعی در فراهم کردن شرایط و جَو برای به چنگ آوردن پول تو جیبیِ بیشتر دارد. 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)سلفی میلاد کی‌مرام و تهمینه خانم میلانی که قرار است در فیلم جدید ایشان هنرنمایی کند.
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)سلفی فرهاد ظریف و ترمه ی نازنین بدون هیچ توضیح دیگری. ترمه جان مراقب باش دلسترت مورچه نداشته باشد. 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)محرم نویدکیا، یکی از آخرین بازمانده های نسل طلایی دهه هفتاد و هشتاد فوتبال کشورمان مثل هر ستاره دیگری به پایان عمر هنرنمایی اش در مستطیل سبز رسید و طی مراسمی عجیب از فوتبال خداحافظی کرد. البته احسان حاج صفی و باقی هم تیمی ها مراسم نصفه و نیمه خداحافظی او را نیمه تمام گذاشتند

 

به این امید که از خداحافظی کردن منصرف شود، ولی با این کار تنها باعث شدند محرم بدون همان مراسم ساده کفش ها را بیاویزد. از لحافظ فنی و هوش فوتبالی، محرم یکی از تکرار نشدنی های نسل مذکور است و جایش به سختی پر خواهد شد. امیدواریم در ادامه زندگی هم موفق باشد.پست زیر واکنش علی کریمی به این خداحافظی تلخ است.
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)عکس بانمک مازیار فلاحی و دخترش باران خانم در جشن تولدِ شیکِ مازیار عزیز، خواننده محبوب و با احساس موسیقی پاپ کشورمان. چشمکِ باران خانم در این تصویر، این عکس را به زیباترین عکس این شماره تبدیل کرده است. شاعر حق داشته که بگوید “هر کی دختر داره، جاش وسط بهشته!”. 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)قرار نیست همیشه پریسما و سایر اپلیکیشن های گرافیکی عکس را قشنگ تر کنند، برخی اوقات ممکن است عکس را به یک نقاشی امپرسیونیسمِ ترسناک در قرن 18 تبدیل کند!
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)مارال فرجاد در کنار یک تصویر اشعه ایکس که ساعت 7 صبح از متروی ایستگاه دروازه دولت گرفته شده است. 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)چه شرحی میتوان برای این تصویر نوشت، جز همان لعنت که استاد پرستویی نثار چنین لذتی کرده است.
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)بابک جهانبخش و پسرش آرتا در حال بازگشت از جشنواره بین المللی کلاه.

خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)هستی مهدوی و آرمان درویش با گریم های پهلوی شان در نمایی از فیلم سینمایی “کمدی انسانی” ساخته محمدهادی کریمی که در مراحل پایانی ساخت به سر میبرد. فیلمی که هیچ ارتباطی به رمان مشهور با همین نام به قلم ویلیام سارویان و همچنین فیلم هالیوودی “کمدی انسانی” به کارگردانی کلارنس براون، ندارد و کاملاً وطنی است!

خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)بهزاد خداویسی و پسرش آریا به همراه آی دی کارت هایشان در حاشیه یک جشنواره سینماییِ خارجی.
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)سلفی نریمان به منظور رونمایی از سبیل های جدیدش که شبیه کله ی مورچه شده است. 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)سلفی یهویی کیهان ملکی، سری پل خواجو. 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)باز هم سلفی. این بار معصومه کریمی، مرجانه گلچین و رویا افشار بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر زحمتش را کشیده اند. پس از تماشای نمایش سردار. 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)تعطیلات چند روزه ای که اخیرا گذراندیم تعداد عکس های ساحلی عزیزان در شبکه های اجتماعی را تا حد قابل توجهی افزایش داده است. سلفی ساحلی روشنک عجمیان در کنار همسر محترم و دختر نازنین هم یکی از همین عکس هاست.
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)این دختر خانمِ زیبا، کسی نیست جز کودکی های لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون. 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)سوال روز: به دلیل وجود چه شئ ای گوشه پایین سمت راست تصویر اینگونه محو شده است؟ 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)بله عزیز دلم، میبینمت! مثل همیشه عین ماه میمونی قناری خوش آوازِ من! 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)طناز خانم طباطبایی، شب گذشته، پردیس کوروش، اکران خصوصی فیلم “اروند”. 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)پرستو صالحی با این عکس قدیمی ماجرای تغییر نامش از الهام به پرستو و دلیل این تغییر را بیان کرد تا یکی از دغدغه های مهم ایرانیانِ سرتاسر جهان رفع گردد. 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)ای کاش میشد در برخی عکس ها جای برخی چیز ها را با هم عوض کرد، مثلا جای عینک را با دکمه پیراهن، و یا جای لامپ را با خورشید! حیف که نمیشود امیرحسین جان! 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)– اوه اوه، یعنی واقعاً صدام اینجوریه؟!

(حسی مشترک بین همه، وقتی صدای ضبط شده خود را میشنوند).
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)حسین سلیمانی، مهرداد صدیقیان و علی شادمان هم در اکران خصوصی “اروند” حضور داشتند. اکرانی که قطعا اولین اکران خصوصی این فیلم نبوده و آخرین آن هم نخواهد بود.ای کاش ورود با شلوار خانگی به اماکن عمومی را ممنوع میکردند. شاید با اینچنین محدودیت هایی بساط لباس های مسخره برخی عزیزان هم جمع میشد!
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)ممنون از عکاس عزیز که برای لحظاتی کوتاه استاد خسروشاهی را از شر همکار عزیزش نجات داده است!
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)سلفی سقفیِ محسن یگانه که کماکان در اسپانیا در حال خوشگذرانی است.
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)این هم عکس جدید سردار آزمون در مونیخ. امیدوارم آلمانی ها این پستِ سردار و نحوه نگارش نام شهرشان توسط ستاره فوتبال آسیا را هیچگاه نبینند. 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)عکس یادگاری بهنوش بختیاری در کنار آقا رضا رویگری و همسر محترم در تئاتر شهر. 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)تصویری ناب از زمانی که هومن سیدی دکمه Off کنار چشمش را فشار داده است. 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)عکس زیبای کیانوش جان رستمی، دلاورمردِ کرمانشاهی در مکانی که کاملاً برازنده او و شخصیتش است. 
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)عیادت مسئولین وزارت ورزش از کیمیا علیزاده قهرمان ارزنده کشورمان که مصدومیت کهنه اش را به تیغ جراحان سپرده و به لطف خدا به زودی خوبِ خوب خواهد شد. این عمل جراحی بهانه خوبی شد تا به این واقعیت پی ببریم که او با پای مصدوم و کلی درد، برنز المپیک را برای کاروان ایران کسب کرده و لازم است

 

بار دیگر به او افتخار کنیم. مزاحم استراحت و عروسک بازیِ کیمیا نمی شویم و امیدواریم خیلی زود شاهد درخش اش روی تاتامی باشیم.
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)عکسی جدید از پشت صحنه فیلم سینمایی «بدون تاریخ، بدون امضا» ساخته جدیدِ برادران جلیلوند که در این روز ها در مرحله فیلمبرداری است. نوید محمدزاده، هدیه تهرانی و امیر آقایی بازیگران اصلی این فیلم هستند. این شماره از مطلبمان هم به پایان رسید، تا فردا مراقب خود باشید.
خبرهای داغ اینستاگرامی از بازیگران و ستاره های ایرانی (131)

 

برترین ها

 

 

Loading...

مطالب جنجالی سایت

آزمایش عجیب رابطه جنسی مردان و زنان آمریکایی در فضا (عکس)
آزمایش عجیب رابطه جنسی مردان و زنان آمریکایی در فضا (عکس)
مشاهده بیشتر