پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

دلیل خیس کردن بادام قبل از خوردن چیست؟

دلیل خیس کردن بادام قبل از خوردن چیست؟

علت خیس کردن بادام قبل از خوردن چیست؟ 

خیس کردن بادام گذشته از اینکه آن را نوش جان کنیم مي تواند کار خوبی باشد علت آن را در ادامه برای شما عزیزان شرح مي دهیم. غذا هاي زیادی میباشند که باید با نحوه خوردن آنها آشنا شویم. اما برخی غذاها هم میباشند که نیاز چندانی به توجه و مراقبت ندارند و مي توان انها را ساده و طبیعی میل کرد.

 

یکی از غذاهایی که نمی‌توانید ساده و طبیعی میل کنید بادام هست. همه ي وقت بادام را گذشته از خوردن خیس کنید و به دلیل داشته باشید که هرگز آن را بدون خیس کردن میل نکنید.

 

علت خیس کردن بادام چیست؟

 به گزارش پارس ناز بادام خام دربردارنده مهار کننده هاي آنزیم هست. خیس کردن بادام با فعال کردن این مهار کننده هاي آنزیم پتانسیل تغذیه اي بادام را آزاد مي کند. اضافه بر این خیس کردن بادام باعث هضم راحت تر آن مي شود.

 

چگونه بادام را خیس کنیم؟

بادام ها را در ظرفی پر از آب بریزید. آب باید روی بادام ها را کاملا بپوشاند. و اجازه دهید به مدت 8 الی 12 ساعت در آب بماند. سپس آن را آبکشی کنید و 12 ساعت دیگر داخل دستمال کاغذی قرار دهید. در آخر آن را در یخچال قرار دهید و به مدت یک هفته بهره گیری کنید.گرچه خوردن بادام به صورت خام و خیس نخورده هم مفید هست. خیس کردن آن فقط پتانسیل هاي تغذیه اي آن را اکثر مي کند.

 

 

Loading...
قاچاق کوکایین با دختران زیبای پرطرفدار اینستاگرامی (عکس)
قاچاق کوکایین با دختران زیبای پرطرفدار اینستاگرامی (عکس)
مشاهده بیشتر