پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

با دارچین می توانید مورچه ها را دور کنید

با دارچین می توانید مورچه ها را دور کنید

با دارچین می‌توانید مورچه ها را دور کنید 

دور کردن مورچه ها از منزل و محل زندگی برای بعضی از افراد کار سختی هست اما اگر از دارچین بهره گیری کنید همه ي مورچه ها دور خواهند شد. شاید دارچین مورچه ها را از بین نبرد اما می‌تواند مسیر مورچه ها را تغییر دهد و به ناچار به دنبال راه دیگری بگردند و دیگر در مکانی که دارچین هست تجمع نکنند. روشهای زیادی به این شکل وجود دارد اما با امتحان کردنشان پی می‌برید که هیچ کدام به اندازه دارچین موثر نیستند.

 

ساده ترین روش بهره گیری از دارچین این هست که مقداری دارچین برداشته و در جایی که مورچه ها وارد منزل میشوند بپاشید. بوی دارچین به قدری قوی هست که مسیر مورچه ها را به کلی مختل میکند و دیگر در آن مسیر حرکت نمیکنند.روش دیگر کشیدن خط مرزی با دارچین هست. میتوانید با دارچین در مسیر مورچه ها خط مرزی بلندی بکشید

 

که دیگر نتوانند از روی آن عبور کنند. اینکار را با بهره گیری از گوش پاک کن انجام دهید. آن را به دارچین آغشته کرده و خط مرزی را بکشید.از روغن ضروری دارچین بهره گیری کنید. روغن دارچین تاثیر قوی تری نسبت به پودر دارچین دارد. برای بهره گیری از آن یک عدد گوش پاک کن را آغشته به روغن کنید و در جاهایی که مورچه جمع میشود بمالید.

 

یکی دیگر از روش هایي که تمیزتر از روشهای قبلی هست بهره گیری از چوب دارچین هست. چوب ها در جاهایی که مورچه ها وارد می‌شوند قرار دهید.

 

سرکه سفید:  به گزارش پارس ناز مورچه ها از بوی تند سرکه فراری میباشند. مقداری سرکه داخل آب پاش بریزید و در مکان هایي که مورچه ها جمع می‌شوند بپاشید. اگر سرکه را روی مورچه بریزید انها را می‌کشد. اگر باز هم مورچه دیدید دوباره سرکه بهره گیری کنید.

 

ریختن آب جوش روی تپه مورچه ها: یکی از روشهای طبیعی مبارزه با مورچه ها بهره گیری از آب داغ هست. آب داغ تمام مورچه ها را از بین نمیبرد اما دو سوم انها را میکشد. داخل هر حفره به اندازه ۱۱ لیتر آب داغ بریزید.

 

بهره گیری از برگ بو: برگ بو یکی از روشهای قدیمی مبارزه با مورچه هاست. در هر مکانی از این برگ ها قرار دهید مورچه ها جمع نمی‌شوند.

 

 

Loading...
فروش دختران زیبا و جوان در بازار بلغارستان (عکس)
فروش دختران زیبا و جوان در بازار بلغارستان (عکس)
مشاهده بیشتر