پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

داغ ترین راه های تحریک جنسی همسر

داغ ترین راه های تحریک جنسی همسر

داغ ترین راه های تحریک جنسی همسر 

اگر می‌خواهید همسر خودرا قبل از رابطه جنسی حسابی تحریک کنید تا در نهایت یک رابطه داغ و عالی را تجربه کنید می‌توانید راهنمای امروز ما را بخوانید. انجام ماساژ تحریکی به‌ صورت یک عمل منظم در روابط جنسی یکی از مؤثرترین راههای افزایش تماس فیزیکی و احساسی است.

 

عشق ورزی و نوازشهای گرم دست ها بر روی پوست, طریقی که دست ها بر روی بدن میچرخند, و لمس آرام عضلات و بافتها همگان با زبان بیصدای لمس, گویای حس درونی شما نسبت به یک دیگر است.

 

تحریک جنسی زنان:
زنان برخلاف مردان که برای برقراری رابطه جنسی نیازی به معاشقه و پیشنوازی ندارند, زنان به تحریک جنسی و آماده سازی نیاز دارند.

 

برای مردها درصورت مساعد بودن شرایط روحی تنها یک جرقه ذهنی کافیست که تحریک شده و برای رابطه جنسی کاملا آماده شوند, حال آنکه تحریک زنان نیاز به پیشنوازی و آماده سازی دارند و دانستن راه‌هاي تحریک جنسی زنان لازم و ضروری است.

 

لمس کردن همسر یکی از روش هاي تحریک جنسی می‌باشد

* مردهایی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی می‌کنند و بانو خودرا تحریک میکند« آقایانی که به سرعت می‌روال سراغ لباس زیر خانمشان و عمل دخول را شروع می‌کنند و فوری و باعجله میخواهند کار را تمام کنند به این مضمون دقت کنند که اگر شعله هاي جنسی خانمشان رابه آرامی روشن کنند این شعله ها تا مدت بیشتری روشن خواهند ماند.»

 

* مردهایی که در بستر نیز با همسرشان صحبت میکنند و عمل تحریک جنسی همسر خودرا انجام میدهند « آقایونی که نمیخواهند احساساتشان رابا کلمات عاشقانه در حین رابطه جنسی بیان کنند, به این مضمون دقت کنند که بیان احساسات عاشقانه در قبل, هنگام و بعد از رابطه جنسی به زن احساس محبوبیت و امنیت می‌دهد, احساسی که همسرتان رابه وزیری محبوب در دربار شما مبدل خواهد کرد. »

 

* مردهایی که در بوسیدن مهارت دارند « هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان می‌زنید میتواند به مثل پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود می‌آید و وی را شعله ور سازد, این جمله را هرگز فراموش نکنید! »

 

* مردهایی که با چشمان خود به همسرشان نشان می‌دهند وی را دوست دارند و به او عشق می ورزند « این را بدانید که تماس چشمی بین دو نفر قدرتمند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه هاي دیگر بدن هردو طرف است, پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این تماس لذت ببرید. »

 

* مردهایی که لباسهای همسرشان رابه آرامی در می آوردند « قابل دقت آقایانی که تا شهوتی می شوند فوری و با عجله شروع می کننددر آوردن لباسهای خانمشان و حتی گاهی تمایل دارند که معشوقشان بدون لباس روی تخت آماده و منتظر خوابیده باشه ! زنان در فرآيند جنسی شان نیاز به آمادگی دارند و اینکار می‌تواند یکی از آمادگیهای لازم رابه آن ها بدهد.»

 

* مردهایی که در تحریک جنسی همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند « زن ها در فرآيند آمادگی برای رابطه جنسی نیاز دارند که با نوازش و لمس آرام, آماده دخول و عملیات جنسی شوند, این مضمون را هم به داشته هایتان اضافه کنید. »

 

* مردهایی که با مو هاي همسرشان بازی میکنند « فکر نمیکنم هیچ زنی در جهان وجود داشته باشد که درهنگام معاشقه از چنگ زدن دستهای معشوقش در مو هاي سرش لذت نبرد!»

 

* مردهایی که از معاشقه رابطه جنسی با همسرشان لذت می‌برند « خیلی ساده است هنگامیکه معاشقه بکنید و احساساتتان رابه بیرون تراوش کنید این خود مهم ترین جذب کننده برای همسرتان است. »
تحریک جنسی مردان آسان تر از تحریک جنسی زنان می باشد

 

* مردهایی که عشق خودرا در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان می‌دهند و وی را به احساس و باور محبوبیت مجبور می‌کنند « یک «دوستت دارم», یک شاخه گل, یک اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان احساس محبوبیت بدهد, می‌تواند در شب هنگام به طوفانی عشقی مبدل شود!»

 

* مردهایی که پیش از عشق ورزی خود رابه لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده میکنند. «کارهایی ماننده معطر کردن دهان, ازاله مو هاي زائد, عطر زدن و دوش گرفتن و … می‌توانند برای مهیا کردن جسمی شما موثر باشند.»

 

* مردهایی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت میبرند. «زبان عشق لمس کردن است, دستهای شما زایده هایي فیزیکی نیستند بلکه فرستده هایي قوی اند که نیروی جنسی شما را منتقل میکنند, با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید.»

 

* مردهایی که دستهای همسر خودرا در دست می‌گیرند و آنرا نوازش می‌کنند.

 

مردان چگونه تحریک جنسی می شوند؟
به طور کلی مردان هم آسانتر و هم زودتر از زنان تحریک می شوند البته این امر متاسفانه در بعضی از جوامع آن طور که باید و شاید جا نیفتاده و افراد مخصوصا بانو ها دید منفی به تحریک پذیری زود مردان دارند اما این یک امر خدادادی می‌باشد که در ژن جنس مذکر قرار داده شده است اما بعضی رفتارها و یا بلوغ زودرس و یا دیرس باعث تغییراتی در نوع تحریک پذیری افراد بوجود می آورد.

 

مردان از چه رفتارهای تحریک شده جنسی از سوی همسرشان لذت می‌برند؟

 

اطراف گردن, پشت گردن مردان یکی از مهم ترین نقاط برای تحریک جنسی می باشد

 

1. سعی کنید دو طرف گردن مرد رابا بوسه‌هاي آرام تحریک کنید. با لمس و بوسیدن این قسمت در حالیکه صدای نفس زنانه درکنار گوش باعث تحریک و لذت مرد میشود, سیستم گردش خون را تندتر میکند و هیجان مرد بالا میرود. به آرامی پشت لاله گوش و گردن را ببوسید و اجازه دهید با زبان نبض گردن مرد را حس کنید.

 

2. لب‌ها هم برای مردان و هم زنان از قسمتهای حساس بدن است, لبها را در شروع هم‌آغوشی ببوسید. خیلی ها معتقدند این زنان هستند که بیشتر با بوسیدن تحریک جنسی میشوند اما مردان بوسیدن در شروع رابطه را عاملی بسیار تحریک کننده می دانند.

 

3. بیضه ها یکی از عوامل تحریک جنسی در مردان می‌باشد, بیضه ها با پوست نازک نرمی پوشیده شده است و از قسمتهای محرک بدن مردان است که بیشترین میزان رگ و اعصاب در آنجا جمع شده‌است کشاله ران و بیضه‌ها رابه آرامی لمس کنید و با انگشتانتان به صورت دایره‌اي به آرامی بمالید.لمس دهانی بیضه‌ها برای مردان تحریک کننده‌تر و بسیار لذت‌بخش‌تر است.

 

4. قسمتهای داخل ران رابا فشار بیشتری مالش دهید. می‌توانید در حالی‌که مرد را در بغل گرفتید و پشت گردن و گوشها و لبانش را می‌بوسید از پهلو ران پای خودرا در میان پاهای مردتان قرار دهید آرام با پاهایتان این قسمت را لمس و نوازش کنید.
5. بجای این که فقط روی نوک آلت تناسلی تمرکز شود سعی کنید

 

تمام آلت مردانه را لمس کنید ودر هنگام تماس زبانی تنها به نوک آلت بسنده نکنید. زبان رابه صورت دایره وار دور کل آلت تناسلی بچرخانید و از دستانتان برای لمس بیضه‌ها استفاده کنید و این یکی از روش هاي تحریک جنسی همسر خود می‌باشد.

 

6. نوک سینه مردان نیز یکی از راه هاي تحریک جنسی می باشد, بعضی مردان بسیار نوک سینه حساسی دارند, اما بعضی خیلی طرفدار این قسمت نیستند. برای این که بفهمید مرد شما جزء کدام دسته است با بوسیدن و نوک زبان, نوک سینه مردان را لمس کنید. از او بپرسید که آیا دوست دارد تا ادامه دهید.

 

7. قسمتهایی ازبدن که مرکز تجمع اعصاب است برترین جا برای به اوج رساندن لذت و تحریک جنسی است می‌توان گفت حساس ترین نقطه بدن مرد هم جایی است که بیشترین میزان رگ هاي عصبی آن جاست این قضیه در مورد زنان هم صدق می کند.

 

زیر بیضه‌ها ودر ناحیه مقعد و پشت کشاله ران بسیار حساس است این قسمت رابا زبان وانگشتان به آرامی لمس کنید و سعی کنید با زبان خلاقیت داشته باشید و نوک زبان را در جهات مختلف حرکت دهید.

 

8. اطراف ران و استخوان شرمگاهی یا عانه از محرکترین و حساس ترین نقطه هاي بدن مرد است که بیشتر زنان آنرا نمیدانند. هنگامیکه مرد دراز کشیده است, سوی راست شکمش کمی بالاتر از استخوان شرمگاهی را ببوسید و با زبان لمس کنید. دو طرف شکم یک سوی پهلوها بالاتر از آلت تناسلی را فراموش نکنید.

 

9. درست مثل اطراف گردن, پشت گردن هم دارای مجموعه اعصابی است که بعنوان حساس ترین نقطه بدن مرد شناخته شده است که با تحریک جنسی و بوسیدن این ناحیه سیگنالهای حسی و جنسی رابه مغز می رساند. این قسمت رابا بوسه, ماساژ و مهمتر از همه ی با گرمای نفسهای خود تحریک کنید.

 

 

Loading...
خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب
خواستگاری که 80/000 بار جواب رد شنیده است +عکس و خبرهای داغ جذاب
مشاهده بیشتر