پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

دختر قربانی تعرض جنسی درخواست مرگ کرد

دختر قربانی تعرض جنسی درخواست مرگ کرد

دختر قربانی تعرض جنسی درخواست مرگ کرد 

در کشور هلند افراد می توانند از پزشک خود درخواست مرگ کنند و در قانون هلند این اجازه به پزشکان داده شده است که بیماران را در صورت رضایت بکشند. پزشکان برای دختر 20 ساله درخواست مرگ کردند!پزشکان برای یک قربانی سو استفاده جنسی در هلند حکم «مرگ درخواستی» از طریق تزریق را صادر کرده اند. گفته شده این خانم از سن 5 تا 15 سالگی مورد سو استفاده جنسی قرار گرفته بود.

 

بنا به گزارش کمیته اوتانازی هلند، این خانم که نامش فاش نشده حالا بیش از 20 سال سن دارد و بین 5 تا 15 سالگی مورد سو استفاده جنسی قرار گرفته است.این خانم در حال حاضر از اختلال استرسی پس از ضایعه روانی (PTSD)، بی اشتهایی عصبی، افسردگی مزمن و توهم رنج می برد.

 

به رغم حاصل شدن پیشرفت های ذهنی پس از انجام دوره های درمانی فشرده، پزشکان بر این باورند که بیماری های چندگانه وی قابل درمان نبوده و آن ها دو سال پیش موافقت خود مبنی بر مرگ درخواستی این خانم را اعلام کردند.از نظر این گروه از پزشکان، وی «کاملا آگاه» بوده و مبتلا به «هیچ نوع افسردگی مهم یا انواع دیگر اختلال ذهنی نیست

 

که بر روی قوای ذهنی اش اثر منفی بگذارد.» اخبار مربوط به مرگ درخواستی وی موجب بالا گرفتن بحث و گفتگو در بریتانیا شده، چرا که مبحث اوتانازی (مرگ درخواستی، مرگ آسان یا مرگ کمک شده) همچنان بدون راه حل باقی مانده است.
دختر قربانی تعرض جنسی درخواست مرگ کردبسته ویژه مرگ درخواستی – بلژیک

 

نیکی کِنوار، عضو گروه حامیان حقوق معمولان Distant Voices می گوید: «این مسئله حقیقتی ترسناک و نگران کننده است، زیرا کارشناسان سلامت روان مرگ درخواستی را به عنوان پاسخی برای انواع زخم های پیچیده و عمیقِ ناشی از سو استفاده جنسی مطرح می کنند.»

 

رابرت فلِلو، نماینده حزب کارگر در پارلمان بریتانیا نیز می گوید: «در واقع این پیام داده می شود که اگر شما قربانی سو استفاده جنسی شده اید و در نتیجه از بیماری روانی رنج می برید، توسط مرگ مجازات خواهید شد. به عبارت بهتر، مجازات جرمِ قربانی بودن، مرگ است.»

 

وی در ادامه گفت: «بنابراین هرگونه تلاشی برای قانونی سازی خودکشی کمک شده یا مرگ کمک شده خطرناک است.»جزئیات پرونده این خانم توسط مقامات هلند و به منظور قانونی سازی اوتانازی منتشر شده که در آن بر نظارت پزشکی دخیل در مرگ یاری شده در هلند تاکید شده است.

 

مطالب مرتبط : 

این مرد به دوستانش گفت در حمام به زنش تجاوز جنسی کنند

تعرض جنسی 8 مرد همزمان به دختر 17 ساله

صدف طاهریان با درخواست رابطه های جنسی مواجه شد

ازدواج دختر 8 ساله و مرگ بخاطر فشار رابطه جنسی

تجاوز جنسی خواننده معروف به دختر در کلاس موسیقی

دختری که 4 سال با پدرش همخوابی می کرد

ارضا شدن زن و رابطه با کلیتوریس و دهانه رحم

مرد متجاوز در خانه خود دوازده دختر داشت

فتیشیسم پا یا علاقه جنسی به پای خانم ها

طوطی سخنگو همخوابی مرد پولدار و خدمتکار را لو داد

تجاوز جنسی به بازیگر زن ایرانی شبکه GEM

 

 

Loading...
دختر جذاب کره ای ملکه زیبایی اینستاگرام | زیباترین دختر اینستاگرام در کره
دختر جذاب کره ای ملکه زیبایی اینستاگرام | زیباترین دختر اینستاگرام در کره
مشاهده بیشتر