پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

دوئل جنجالی لیونل مسی و پسرش +عکس

دوئل جنجالی لیونل مسی و پسرش +عکس

دوئل جنجالی لیونل مسی و پسرش +عکس 

لیونل مسی و پسرش با هم دوئل بزرگی در بازی فیفا به راه انداختند که هر دو به خوبی میتوانند با تیم هاي خود بازی کنند. مسابقه مسی و پسرش در بازی «FIFA 18» همزمان با ملاقات دلنازک ایتالیا با سوئد در آخرین پلی آف اروپا در راه جام جهانی غوغایی بزرگ به راه انداخت.

 

 به گزارش پارس ناز همسر مسی با انتشار عکس هایي از مسابقه همسر و فرزندش باعث و بانی غوغایی بزرگ در میان رسانه ها و شبکه های مجازی برای سوپراستار این روزهای بارسلونا و تیم ملی آرژانتین شد، غوغایی که به نظر نمی‌رسد به این زودی فروکش کند.

دوئل جنجالی لیونل مسی و پسرش +عکسمسی با پسرش

 

این عکسهای نشان می‌دهد لیونل مسی و پسرش در حال مسابقه پلی استیشن و FIFA 18 هستندو به قدری در جو این رقابت قرار دارند که متوجه حضور همسر و مادر نمی‌شوند. آخرین عکس هم نشان میدهد مسابقه اي که پدر و پسر برگزار کردند بین بارسلونا و رئال مادریددر الکلاسیکوی مطرح لالیگا هست که با نتیجه 3-1 به سود کاتالان ها به آخر رسیده هست.

دوئل جنجالی لیونل مسی و پسرش +عکسپسر مسی

 

اما ازدحام از آن جا شروع میشود که مشخص نیست پدر«لیونل» بارسلونا را انتخاب کرده بودیا پسر«تیاگو» از همین رو این پرسش که کدام یک بارسلونا بوده و کدام یک رئال مادرید به غوغایی بزرگ در میان رسانه ها و شبکه های مجازی تبدیل شده استکه میتواند برای مسی و خانواده اش تبعاتی به همراهداشته باشد.

دوئل جنجالی لیونل مسی و پسرش +عکسمسابقه مسی با پسرش

 

 

Loading...
بچه دار شدن خانم معلم 43 ساله از شاگرد 13 ساله + عکس
بچه دار شدن خانم معلم 43 ساله از شاگرد 13 ساله + عکس
مشاهده بیشتر