پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

دو و نیم میلیون خانه خالی در کشور ایران

دو و نیم میلیون خانه خالی در کشور ایران

دو و نیم میلیون خانه خالی در کشور ایران 

وجود منزل هاي خالی در کشور باز هم خبرساز شده هست،منزل هایي که ساخته میشوند و به حال خود رها شده اند و کسی در آنها سکونت ندارد. وزیر مسکن گفت مسکن مهرهایی که در بیابان‌ها ساخته شده طرفدار چندانی ندارد و تعداد زیادی از آنها خالی مانده هست اما سیاستی که ما گزینش کرده‌ایم این هست که از منزل دار شدن منزل اولی‌ها حمایت کنیم.

 

عباس آخوندی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به کیفیت پیگیری موضوع مسکن مهر در دولت یازدهم، اظهار کرد: بازار مسکن یکی از بازارهایی هست که بیشترین دستکاری در آن انجام شده اما من برنامه مان را در سال نود و پنج مرتب برای مردم گزارش کرده ام و معتقدم که به علت یک همکاری و اتحادی که بین مدیریت شهری تجارت با سوداگران صورت گرفته بیش از 250 میلیارد دلار از ثروت ملی ایران در این بخش عاطل و باطل مانده هست.

 

 به گزارش پارس ناز وی افزود: آخرین آمار مرکز آمار ایران نشان می دهد دو میلیون و پانصد و هشتاد و هفت هزار منزل خالی وجود دارد که عمدتا در مناطق شمال شرق هست و شاهدی بر سیاست هاي کاملا ناصحیحی مدیریت شهری بوده هست.

 

آخوندی گفت: در کنار این همۀ سرمایه می‌بینید که بیش از نوزده میلیون نفر در بد مسکنی شدید به سر می‌برند که نشان میدهد هم ثروت ملت ایران هزینه شده و هم بهره وری اش چیزی در حدود صفر هست بنابراین ما نمیتوانیم سیاست دولت قبل را ادامه دهیم که مبتنی بر اتلاف منابع بوده هست.

 

وی تاکید کرد: مسکن مهرهایی که در بیابان ها ساخته شده طرفدار چندانی ندارد و تعداد زیادی از آنها خالی مانده هست اما سیاستی که ما گزینه کرده ایم این هست که از منزل دار شدن منزل اولی ها حمایت کنیم.

 

 

Loading...
جنجال شنا کردن مختلط زنان و مردان برهنه در ایران +عکس
جنجال شنا کردن مختلط زنان و مردان برهنه در ایران +عکس
مشاهده بیشتر