پارس ناز پورتال

تبلیغات

رابطه جنسی با دوست پسر پس از قتل عام خانواده

رابطه جنسی با دوست پسر پس از قتل عام خانواده

رابطه جنسی با دوست پسر پس از قتل عام خانواده 

دختری که به نوعی جنون مبتلا بود ابتدا همه اعضای خانواده اش را کشت و سپس با خیال راحت با دوست پسرش رابطه جنسی برقرار کرد. زن جوان که در جنونی هولناک مادر، برادر و سه فرزند خردسالش را کشته بود در اتاقی دیگر با دوست پسرش همخوابی کرد و ساعتی بعد خودکشی کرد.

 

به گزارش پلیس، در این جنایت هولناک، زنی به نام مارتینا که از مدتی قبل با مرد جوانی آشنا شده بود، وقتی با مخالفت‌های خانواده‌اش برای ازدواج با او روبه‌ رو شد درجنایتی هولناک برادر، مادر و فرزندان 7، 9 و 10 ساله‌اش را به قتل رساند. بعدهم مرد موردعلاقه‌اش را به خانه دعوت کرد و درطبقه پایین خانه با اوهمخوابی کرد. این زن ساعتی پس از رفتن مرد رؤیاهایش پیامکی برای او فرستاد و برای روز بعد هم قرار ملاقات گذاشت اما بلافاصله خودکشی کرد.

 

این مرد که روز بعد برای دیدن مارتینا به خانه‌اش رفته بود، بارها زنگ زد اما هیچ‌کس جواب نداد. او که بشدت نگران شده بود بلافاصله با پلیس تماس گرفت. مأموران نیز پس از ورود به خانه مورد نظر با اجساد مارتینا و اعضای خانواده‌اش روبه‌رو شدند. هنوز انگیزه این زن از جنایت هولناک‌اش مشخص نشده است و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

 

مطالب مرتبط : 

رسم تجاوز و همخوابی با دختران باکره در مالاوی

این مرد به دوستانش گفت در حمام به زنش تجاوز جنسی کنند

تعرض جنسی 8 مرد همزمان به دختر 17 ساله

صدف طاهریان با درخواست رابطه های جنسی مواجه شد

دختری که 4 سال با پدرش همخوابی می کرد

 

 

مطالب جنجالی سایت