پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

چطور از رابطه جنسی بیشترین لذت را ببریم؟

چطور از رابطه جنسی بیشترین لذت را ببریم؟

چطور از رابطه جنسی بیشترین لذت را ببریم؟ 

امروز بشما راهکارهایی را معرفی می‌کنیم که در زندگی زناشویی و جنسی تان میتواند برترین تاثیرات را داشته باشد. زن و شوهر چگونه می‌توانند از زندگیشان لذت بیشتری ببرند در عین این‌که در آرامش هستند ، یک دیگر را دوست دارند ودر تمام لحظات به فکر همسر خود هستند و هردو به دنبال راه حلی جهت تداوم بخشیدن به زندگی زناشویی خود هستند؟
بعد از چند سال زندگی زناشویی ، طبق معمول زوج ها دچار خستگی،

 

روزمرگی، سوء تفاهمات ساده اي که گاهی بسیار بزرگ می‌شوند و حتی تا مرز طلاق پیش می‌روال ، صحبت هایي که بسیار تند و زننده هستند و … . تمام توصیفات گفته شده خطرناک و مهلک هستند . این احساس در روابط بین زن و مرد یک زهر است زیرا این زهر روابط بین زوج ها را مسموم میکند و مسلما دراین میان زندگی خانوادگی قربانی میشود .

 

تمام مشاوران خانواده معتقد هستند در هنگامیکه بحثی بین زن و شوهر صورت میگیرد باید یکی از زوج ها یا هردو سکوت اختیار کنند تا بتوانند با تمدد اعصاب و آرامش بیشتری به مشکل پیش آمده فکر کنند . زیرا هنگام عصبانیت و بحث هاي زناشویی طبق معمول با فریادهای گوش خراش و پرخاش جویانه نسبت

 

بطرف مقابل صدایمان را بلند می‌کنیم و همین عمل نخستین جرقه اي برای شدت گرفتن بحث می باشد پس توصیه اکید می‌شود که در بحث هاي زناشویی هنگامیکه احساس می‌کنید صدای شما و همسرتان در حال اوج گرفتن هستند سکوت اختیار کنید و همسرتان را نیز دعوت به سکوت و آرامش کنید تا بتوانید در ساعتی دیگر که آرامش خود رابه دست آوردید به دور از احساساتی شدن به موضوع بپردازید.

 

اکنون به نقاط بسیار باریک و مهم در استحکام روابط زناشویی اشاره می‌شود که شاید بنظر ساده برسند اما بسیار مهم هستند :

 

1 – به صحبت هاي همسر خود همیشه بادقت گوش بدهید .

زیرا نوع صحبت کردن، بلندی یا کوتاهی صدا ، نوع کلماتی که استفاده می‌شود به خوبی بیانگر احساس، حالت روانی و درونی همسرتان می باشد . بخصوص این مورد را خانمها نسبت به همسرانشان باید فراموش نکنند .

 

اما چرا این توصیه را بعنوان نخستین راهکار بشما عرضه کردیم ؟
زیرا آقایان برعکس خانمها درون گرا هستند ، به ندرت و خیلی کم صحبتهای خودرا بروز میدهند اما شما با استفاده از این راهکار میتوانید به اوضاع درونی انها پی ببرید . جالب است بدانید که مشکل زیادی از زوج ها حول این موضوع میگردد که خانمها از این‌که همسرانشان با انها درد و دل نمی‌کنند شکایت دارند

 

و به قولی حرفهایی که در دلشان نهفته است رابه آن ها بروز نمی‌دهند و تنها خانمها هستند که با شوهرانشان صحبت می‌کنند و همیشه منتظر کلامی از طرف همسرانشان هستند اما این خواسته پاسخ داده نمیشود تا به صورت یک کمبود و عقده مبدل میشود . این مشکل و عقده به مرور خودرا در روابط عاطفی بین همسران نشان می‌دهد و بانو نیز دیگر تلاشی در جهت تقویت روابط انجام نمیدهد .

 

2 – همیشه همسرتان را در هر شرایطی که باشید حمایت کنید .

حمایت معنای گوناگونی دارد و تنها به معنای حمایت مالی نیست . گاه حمایت احساسی ، حمایت فکری بسیار مهم تر از حمایت هاي مالی می باشند .به همسرتان خاطرجمعی دهید که در هر موقعیت و هر زمانی به او اعتماد کامل دارید .

 

3 – همیشه در چشمان همسر خود نگاه کنید .

مثل روزهای اولی که باهم ازدواج کرده بودید و عاشقانه یک دیگر را نظاره میکردید . چشم ها تاثیر فوق العاده اي در جذب و استحکام بخشیدن روابط زناشویی دارند .همیشه با چشمانی عاشقانه همسر خودرا نگاه کنید تا او به یاد داشته باشد شخصی در جهان وی را دوست دارد و انتظارش را میکشد .

 

4 – از همسرتان راجع به علایق ، سلایقش سوال بپرسید

شاید هرگز دراین رابطه با شما صحبت نکند اما زمانی که سوال مستقیم پرسیده شود وادار به پاسخ دادن میشود .

چطور از رابطه جنسی بیشترین لذت را ببریم؟

5 – اجازه دهید همسرتان در رابطه با مشکلاتش صحبت کند حتی اگر شنیدن این مشکلات برای شما خوشایند نباشد یا ناراحت شوید .

برای مثال : اگر همسرتان بشما می‌گوید که در حال ورشکست شدن می‌باشد بجای این‌که به او بگویید : نه ! من طاقت ندارم ، پاسخ فامیل را چه بدهم ، از این پس چطور زندگی کنیم و یا سوالاتی بدین سبک … با همسرتان همدردی کنید اجازه دهید او به صحبت هایش ادامه دهد

 

از او بپرسید حالا چه فکری دارد ؟ چه طور میتوانید باهم راه حلی پیدا کنید ؟ فراموش نکنید همسرتان به کمک ،همدلی و همدردی شما نیازمند است نه ملامت و افکاری که دردهای وی را دوچندان کنند .

 

6 – نظرات خودرا بدون ترس مطرح کنید :

این مورد بیشتر در خانمها دیده میشود . بدین معنا که خانمها از ترس این‌که مبادا از چشم همسر خود بیافتند یا طرد شوند از گفتن نظراتشان ممانعت میکنند . اما با مرور دوران و ادامه یافتن این جریان ، خانمها دچار مشکلات روحی شدیدی می‌شوند پس نظرات خودرا بدون هیچگونه ترس و ابای بیان کنید .

 

7 – از غر زدن بر سر موضوعات کوچک و بی اهمیت جدا بپرهیزید :

تعداد زیادی از دعواها و بحث هاي جدی از همین مورد شروع می‌شوند . این‌که بانو یا آقا سر موضوع کوچکی آن قدر غر می‌زند تا عرصه را بر طرف مقابل تنگ میکند ودر نتیجه او نیز به دفاع از خود می‌پردازد

 

8 – یاد بگیرید که علاقه خود رابه همسرتان بروز بدهید :

گفتن جملاتی مثل : ” دوست دارم _ با آمدن تو زندگیم رنگ و بویی دیگری گرفت _ برایم ارزش مند هستی و …. ” در زندگی زناشویی معجزه میکند .تعداد زیادی از روابط زناشویی درخانواده هاي ایرانی به علت مشکلات عاطفی منجربه متارکه یا طلاق عاطفی می‌شود .

 

همسرتان را غافلگیرکنید
اگر دوست دارید همسرتان را غافلگیرکنید:
اگر شما دوست دارید همسرتان را شاد غافلگیرکنید، به پیشنهادهایی که در این جا برایتان آورده ایم، نگاهی بیاندازید. با انجام چند راه ساده میتوانید تاثیر مثبتی در رابطه و زندگی خود بگذارید. به یاد نخستین روزهای آشنایی تان بیافتید. چه چیزی در شما شریک زندگی تا را عاشق کرد؟ تمام جذابیت خود رابه کار گیرید و بار دیگر وی را عاشق کنید. سعی کنید رفتار و حرکاتی راکه وی را تحت تاثیر قرار می‌دهد، از خود نشان دهید.

 

به تماشای مکان هاي دیدنی شهر بروید، مکان هاي جدید یا حتی قدیمی که برای هر دوی شما جذابیت دارد. بعنوان مثال برای یک گپ رمانتیک دریک رستوران زیبا قرار بگذارید. فکر رژیم و کالری اضافه را از خود دور کنید و برای خود و شریک زندگی تان یک بستنی با مزه مورد علاقتان سفارس دهید. بستنی شادی آور است و بر شادی شما در چنین روزی نیز می افزاید.

 

کارهای جدید را تجربه کنید. بعنوان مثال اگر به فکر یادگیری هنری بوده اید یا دوست داشتید غذای جدیدی را بپزید، این مهلت را از دست ندهید. تجربه کارهای جدید درکنار فردی که دوستش دارید، خاطره فراموش نشدنی را در زندگی شما بر جای خواهد گذاشت.

 

چه چیزی رمانتیک تر از این‌که خاطره نخستین ملاقات خودرا دوباره زنده کنید. با اینکار به یاد خواهید آورد که چه راهی را تا بدین جا طی کرده‌اید و از یادآوری انها شاد خواهید شد. با شریک زندگی تان طوری رفتار کنید که احساس کند یک فرد ناب و منحصر بفرد در زندگی شما است. به او بیش از همیشه دقت کنید، بعنوان مثال برایش یک صبحانه لذیذ درست کنید

 

یا حتی میتوانید وی را با دسر مورد علاقه اش غالفگیر کنید. در هر صورت او باید احساس کند که مرد یا زن آرزوهای شما است.
تماشای یک فیلم درکنار عشق زندگی تان میتواند بسیار دلنشین باشد. اگر میخواهید کمی رمانتیک تر باشید، چراغ ها را خاموش و بجای آن شمع روشن کنید. این لحظات تاثیر مثبتی در زندگی شما خواهد گذاشت.

 

بد نیست از منزل بیرون بزنید، بعنوان مثال به مکانی که برای هر دوی شما جدید است و جذابیت دارد، بروید. رزور کردن یک اتاق برای یک شب در هتل ایده بسیار خوبی است. مکان جدید، احساس جدیدی نیز بشما منتقل خواهد کرد. در انتها باید بگوییم که لازم نیست یک کار شگفت انگيز انجام دهید.

 

گفتن یک «دوستت دارم» ساده هم می‌تواند تاثیر لازم را بر عشق تان بگذارد. به او بگویید که چه میزان دوستش دارید و چه میزان از با او بودن راضی و خوشنود هستید. شما می‌توانید بدون هیچ هزینه اي، خوش بگذرانید کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید.