پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

رابطه مقعدی با همسر چه تاثیری در زندگی دارد؟

رابطه مقعدی با همسر چه تاثیری در زندگی دارد؟

رابطه مقعدی با همسر چه تاثیری در زندگی دارد؟ 

رابطه مقعدی در تعداد زیادی از زوجین وجوددارد و این نوع از رابطه جنسی می‌تواند تاثیراتی در زندگی زوجین داشته باشد که بررسی می‌کنیم.

 

مهم‌ترين عارضه ای که مجامعت از طريق مقعد «پشت , دبر» براي زن دارد اين است که چون لذت حقيقي جنسي براي زن از طريق مقاربت از فرج و مجراي تناسلي حاصل مي شود نه از طريق مقعد, بنابراين زن دچار سرد مزاجي و بي ميلي جنسي شده ودر آينده نزديک خودرا موجودي مي يابد که وسيله دفع شهوت شده و خودش نبايد از اين عمل خدادادي لذتي ببرد.

 

 زن دراين نوع ارتباط دچار درد بسيار شديدي خواهد شد كه گاه تا مدتي امكان راه رفتن درست را از او خواهد گرفت ضمن اينكه اين درد فراوان, هيچ لذتي از اين رابطه جنسي براي او باقي نخواهد گذاشت.

 

از آنجا که ساختمان مقعد طوري است که گنجايش پذيرش آلت مرد را ندارد «برخلاف واژن يا فرج که خاصيت ارتجاعي و لغزنده دارد» و هر لحظه امکان صدمه ديدگي ماهيچه حلقوي «اسفنگتر» دهانه مقعد و حتي پارگي آن وجوددارد.

 

درنتيجه زن گرفتار درجاتي از بي اختياري مدفوع شده و نيازمند جراحي و عوارض بعدي مي شود. چون مرد در حال لذت جنسي فقط به فکر دفع شهوت خود است و حرکات بدون بازرسی او هر لحظه مي تواند به زن صدمه فيزيکي وارد کند.

 

مقعد محل ذخيره فضولات دستگاه گوارش «مدفوع» است که حاوي ميکروبها فراواني است. در اثر مالش و دخول آلت مرد اين ميکروبها مي توانند وارد دستگاه تناسلي مرد شده خود و وی را به عفونتهاي خاصي مبتلا سازند. در حالي که مقاربت از راه واژن يا فرج چنين عوارضي به همراه ندارد.

 

در ادامه‏ روند قبل, مرد همان‌ گونه به پر کردن ظرفیت جنسی خود مشغول شده ودر عرض چند لحظه کوتاه به حد بالای کام‏گیری «ارگاسم فعال» می رسد و سریعا حجم بالای شهوت رابا بیرون ریختن منی, تخلیه می کند. اما طرف مقابل, بدلیل ویژگی دیر فعالی جنسی, هنوز در تکاپوست تا به نحوی خودرا هماهنگ با مرد کرده

 

و دستکم به همان اندازه که او لذت برده, غریزه را پاسخ دهد. ولی هنوز در نیمه راه است که مرد با ریخته شدن سریع «و بلکه ناخواسته‏ي» منی به بیرون, به مرحله سرد حسی جنسی وارد شده و نمی تواند پاسخگوی خوبی به واکنش جنسی زن «که هم اینک گرم رابطه ‏سازی است» باشد. در نتیجه این زن است که ناکام می ماند

 

و لذا همان‌ گونه برداشت زن و سهم جنسی اش کمتر از مرد خواهد بود «پس, در عین رضایت, کراهت هم باقی است. چون دیگر دل زن به این حالات خوش و آرامی نمیگیرد و به هرحال, درصدی  حتی اندک  از ضربه‏ هاي روحی به سیستم عصب و ارگانیسم زن وارد می‌شود».

 

چون دخول از قسمت دبر, توام با محدودیت ‏هاي فیزیولوژیک مرد و زن است از این رو, نیاز به شدت و سختی از سوی مرد و لزوم اثرپذیری منفعلا نه‏ي زن بوده و این فشار به مقعد زن, عصب‏ هاي تناسلی مرد را تحریک کرده و موجب فعالیت کیسۀ منی ودر آخر, انزال زودرس منی مرد می شود. مشکل بعدی,

 

از هیجان افتادن مرد, سستی عضلات, دوگانگی مزاج جنسی و حتی سرد مزاجی مرد است. به عبارتی, فقط زن آسیب ‏پذیر نخواهد بود. مرد در دراز مدت ودر اثر استمرار این حالات, به نوعی حساسیت‏ هاي عصب‏ هاي الت جنسی مبتلا شده و نسبت به زود انزالی منی, ناتوان شده و ادامه‏ي این زود انزالی, میتواند نوعی سرد مزاجی در مرد پدید آورد.

 

سخنی لطیف از امام احساس و عقل, امام صادق «علیه السلام» از ايشان درباره آمیزش از مقعد پرسیدند. حضرت در نهايت زيبايي فرمودند: «همسرت, عروسک و عشق زندگی توست پس وی را با اینکار اذیت مکن. «وسائل الشیعه, ج20,ص143»

 

 

برچسب‌ها: