پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

معرفی روش های عالی برای رسیدن به ثروت

معرفی روش های عالی برای رسیدن به ثروت

معرفی روش های عالی برای رسیدن به ثروت 

ثروتمند شدن آرزوی همۀ افرادی هست که در طبقه متوسط و پایین جامعه قرار دارند،برای رسیدن به آن نیز قطعا باید از اصولی پیروی نمود.امروزه یکی از مهم ترین مسایل پیش روی افراد ثروتمند و حتی افرادی که ثروت چندانی ندارند، این هست که بتوانند برای خود یک سرمایه بلند مدت و قابل اطمینان ایجاد کنند.

 

معمولا برترین استراتژی‌هاي اقتصادی برای هر انسانی، عادت‌هاي ساده‌اي میباشند که وقتی به درستی پیاده‌سازی و اجرا می شوند، در انتهای کار سود بسیار خوبی برای فرد به همراه خواهند داشت. مدیریت اقتصادی و مالی کار ساده‌اي نیست. مخصوصا هنگامی که درآمد شما افزایش پیدا می کند ولی احساس می کنید

 

که نمی توانید این پول را ذخیره و پس‌انداز کنید. این‌جا هست که باید به فکر ساختن سرمایه و ثروت خود باشید. در واقع با اینکار همواره رو به جلو گام خواهید برداشت.اگر علاقه‌مند به ساختن سرمایه و ثروت صحیح هستید، توصیه میکنیم موارد زیر را بعنوان عادت‌هاي اصولی اقتصادی و مالی خود در نظر داشته باشید تا هر چه سریع‌تر و گرچه مطمین‌تر به اهداف خود نزدیک شوید.

 

1. برای خودتان مالیات در نظر بگیرید

 

2. اگر دولت قانون جدیدی تصویب کند و به موجب آن شما مجبور به پرداخت مالیات بیشتری باشید، چه خواهید کرد؟ پاسخ ساده هست. باید راهی برای پرداخت مالیات پیدا کنید. هنگامی که صحبت از پس‌انداز کردن می شود، هر کدام از ما دلیلی برای عدم انجام اینکار می‌آوریم. درواقع سعی داریم با این دلایل، عدم توانایی خود در ذخیره و پس‌انداز کردن مقداری از پول خود را توجیه کنیم.

 

3. عادت کنید به محض این که حقوق خود را دریافت کردید، بخشی از آن را در حساب پس‌انداز خود ذخیره کنید. نکته مهم‌تر این هست که باید پیش خود فکر کنید که اصلا چنین حسابی وجود ندارد «تا هوس نکنید که از آن برداشت کنید». مطمین باشید پس از گذشت چند سال، وقتی موجودی این حساب را مشاهده نمایید، خودتان را تحسین می کنید.

 

4.یک منبع در‌آمد جانبی برای خود ایجاد کنید

 

5. پیروز‌ترین کار‌آفرینان جهان نیز به یک شغل بسنده نمی کنند و منابع در‌آمد مختلفی دارند. گرچه در راه‌اندازی تجارت‌هاي گوناگون و چند‌گانه خود باید بسیار حساس باشید و با دقت عمل کنید. یکی از مهم‌ترین مسایلی که باید مد نظر داشته باشید این هست که کالایی که می‌سازید یا خدمتی که ارایه میکنید، ارزش سرمایه‌گذاری داشته باشد و برای شما سود‌دهی در پی داشته باشد.

 

6. همۀ وقت} با دقت به موجودی کارت اعتباری خود خرج کنید

 

7. اگر شغل شما به نحوی هست که میزان در‌آمد ماهیانه اثبات و مشخصی ندارید، سعی کنید هیچ گاه بیش از موجودی کارت اعتباری و حساب خود خرج نکنید.

 

8. بهتر هست همواره تصمیمات مالی خود را بر زمینه آن چه که در حال حاضر دارید، اتخاذ نمایید، نه به امید آن چه که فکر میکنید قرار هست به دست بیاورید. صبر کنید تا پول خود را بگیرید، سپس به فکر خرج کردن آن بیفتید.

 

9. در ابتدای هر فصل و هر سال، اهداف مالی آن فصل و سال را برای خود تعیین کنید

 

10.هنگامی که هدف داشته باشید، احساس مسیولیت بیشتری در قبال پول و سرمایه خود خواهید کرد. اگر هدف خاصی نداشته باشید، برای خرج کردن پول و شاید خرید‌هاي غیرضروری، خیلی ساده‌تر خودتان را قانع میکنید.

 

11. در ابتدای سال یک هدف بزرگ برای خود تعریف کنید. سپس آن هدف را به اهداف کوچکتر سه ماهه تقسیم کنید. بدین صورت میتوانید روند پیشرفت خود تا رسیدن به هدف اصلی را به سادگی بررسی و مدیریت کنید.

 

12. از قانون 50-30-20 پیروی کنید

 

13.بیشتر کارشناس‌هاي اقتصادی قانون 50-30-20 را توصیه می کنند. حال این قانون چیست؟ بر زمینه قانون 50-30-20، 50 درصد از در‌آمد شما می‌بایست خرج نیاز‌هاي‌تان شود «مثل خرج منزل، خودرو، غذا و مواردی از این قبیل». 30 درصد از در‌آمد نیز باید صرف چیز‌هایي شود که شما می خواهید و از آن لذت میبرید، مثل خرید لباس، شام خوردن در رستوران و غیره. 20 درصد باقیمانده اما باید پس‌انداز شود.

 

14. در مورد افراد جوان‌تر این اعداد و ارقام کمی تغییر میکند. در واقع جوان‌ها در‌آمد خود را معمولا بصورت 70-20-10 خرج می کنند. ولی اگر بتوانند از ابتدا قانون 50-30-20 را اجرا کنند، آینده بسیار بهتری خواهند داشت.

 

15. با افرادی که از نظر مالی مسیولیت‌پذیر میباشند رابطه داشته باشید

 

16. برقراری رابطه با افرادی که پیش از این به موفقیت‌هاي مالی دست یافته‌اند، پیشرفت‌ها و موفقیت‌هاي اقتصادی بسیاری برای شما به ارمغان خواهد آورد. یک روش بسیار مفید برای فرا گرفتن هنر اقتصاد، یافتن یک دوست
خانوادگی هست که بتواند در این مسیر نقش مربی را برای شما ایفا کند، شخصی که خودش قبلا به یک موفقیت مالی دست یافته هست.

 

اگر علاقه جدی به یادگیری داشته باشید و بخواهید شما هم یک تجارت پیروز برای خود راه بیندازید، مطمین باشید شانس هم با شما یار خواهد بود.

 

17. در پایان سال خودتان را قضاوت کنید، نه در پایان ماه

 

18. هرچند بررسی عملکرد ماهیانه بسیار مهم هست و می تواند در پیش‌برد اهدافتان کمک شایانی به شما بنماید، ولی نکته مهم‌تر این هست که قضاوت در مورد موفقیت خود را به انتهای سال موکول کنید.

 

 

Loading...
فحشا در آذربایجان با انتخاب زیباترین دختر برهنه دنیا + عکس
فحشا در آذربایجان با انتخاب زیباترین دختر برهنه دنیا + عکس
مشاهده بیشتر