پارس ناز پورتال

تبلیغات

لوازم آرایشی

تبلیغات

رضا عطاران در خیریه 5 میلیون به یک اعدامی کمک کرد

مجموعه : اخبار سینما
رضا عطاران در خیریه 5 میلیون به یک اعدامی کمک کرد

رضا عطاران در خیریه 5 میلیون به یک اعدامی کمک کرد 

چقدر خوب است که افراد مشهور در جامعه اینچنین کارهایی انجام می دهند تا در جامعه این کارها رواج پیدا کند.رضا عطاران در مراسم خیریه فیلمش این کمک را انجام داد. مراسم اکران خیریه فیلم «دراکولا» به کارگردانی رضا عطاران در پردیس کوروش برگزار شد.
رضا عطاران در خیریه 5 میلیون به یک اعدامی کمک کردپس از بیان مقدمات مجری برنامه، رضا عطاران گفت: من نمیتوانم مدت زیادی اینجا باشم چون برای فیلمبرداری «نهنگ عنبر2 » باید بروم.وی افرود: عاجزانه خواهش دارم که در این چند روز آینده این اتفاق بیفتد تا یک اعدامی به نام علیرضا بتواند آزاد شود.رضا عطاران در خیریه 5 میلیون به یک اعدامی کمک کردحضور رضا عطاران در اکران خیریه فیلم دراکولا

 

مجید مظفری با اشاره به تلاش 5 ماهه برای نجات دادن علیرضا گفت: با کمک آقای طوفان و آقای قدرتی دو روز مانده به اعدام، توانستیم اعدام را 5 ماه عقب بیندازیم. خوشبختانه اولیای دم راضی به گرفتن دیه در قبال رضایت شدند.وی اظهار داشت: علیرضا بی‌گناه است و می‌تواند انسان مثمرثمری باشد و دست خیلی‌ها را بگیرد.

 

اگر علیرضا بی ‌گناه نبود من وارد این کار نمی‌شدم و دخالت نمی‌کردم. امیدوارم این حرکت ادامه یابد و جلوگیری از اعدام علیرضاها باشد.
رضا عطاران در خیریه 5 میلیون به یک اعدامی کمک کردصحبت های مجید مظفری در کنار رضا عطاران گفتنی است؛ در این مراسم رضا عطاران برای آزادی یک اعدامی 5 میلیون تومان کمک کرد.

 

 

لوازم آرایشی