پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

روابط عاطفی همسران شاد جایی در اینستاگرام ندارد

روابط عاطفی همسران شاد جایی در اینستاگرام ندارد

روابط عاطفی همسران شاد جایی در اینستاگرام ندارد 

زوج هایي که مدام روابط عاطفی خود را در شبکه هاي مجازی به خصوص اینستاگرام به اشتراک می گذارند،نوعی خلاء در زندگی خود دارند. در دوران بسیار عجیب و متفاوتی از قبل هاي نه عمده دور به سر می بریم. هرروز به شبکه هاي مجازی سر می زنیم و انبوهی از تصویر هاي دوستان و آشنایان خود را در اینستاگرام

 

فیس بوک و سایر این شبکه ها می بینیم. افراد در زیر تصویر هاي خود نوشته هایي را نیز به اشتراک می گذارند و ما نیز عمدتا زندگی انها را بر زمینه انچه در این تصویر هاي می بینیم قضاوت میکنیم و دیدنی هست که در اغلب موارد قضاوت هاي مان غلط از آب در می آیند.

 

مطالعات و آسیب شناسی هاي انجام شده نشان داده که زوج هاي شادتر عمدتا در مورد روابط عاطفی خود در شبکه هاي مجازی چیزی نمی گویند. بنابراین شاید بهتر باشد که نگاه خود به انچه راکه در چنین شبکه هایي می بینیم به سمت حقیقت تغییر داده و با واقع گرایی اکثر با چنین مسائلی روبرو شویم.

 

بعضی از دلایل عدم به اشتراک گذاشتن این شادی ها را با هم مرور می‌کنیم:

 

زمانی که زوج ها در رابطه عاطفی خود خوشحال میباشند، تنها در این جا و اکنون زندگی می‌ کنند

زمانی که زوجی در زندگی شخصی خود خوشحال میباشند و از آن لحظات احساس رضایت میکنند، هرگز آن لحظات خوشگل را با قرار دادن پستی در شبکه اي اجتماعی و به منظور اثبات خوشبختی و شادی خود تلف نمی‌ کنند. این بدان معنا نیست که آن ها در چنین زمان هایي عکسی از خود ثبت نمی‌کنند و یا به شبکه هاي مجازی سر نمی زنند بلکه زندگی آن ها آن قدر خوشحال و زیباست که نیازی ندارند در این شادی وقفه اي به وجود آورند.

 

زوج هایي که مشکلات خود را در شبکه هاي مجازی به اشتراک می گذارند، از اینکار نتیجه مطلوبی را کسب نخواهند کرد

یکی از روشهای بی نتیجه در هنگام برخورد با مشکلات شخصی این هست که آن موضوع را در شبکه هاي مجازی به اشتراک بگذارید. با اینکار تنها اوضاع رابطه شخصی خود با همسرتان را بدتر از قبل خواهید کرد.

 

شادی واقعی از سادگی یک رابطه عاطفی که باعث خوشحالی طرفین می شود به وجود می آید

باز هم باید به این نکته اشاره کنیم که به اشتراک گذاشتن لحظاتی خوشحال با همسرتان در فیس بوک نمی تواند گواهی بر شادی و رضایت شما از آن رابطه باشد چرا که رضایت و شادی حاصل از یک رابطه در کنار آن فرد بودن و نه به اشتراک گذاشتن آن لحظات با دیگران هست. افرادی که به خوبی از این امر آگاهی دارند، میل کمتری برای گذاشتن تصویر هاي شان در شبکه هاي مجازی وجود دارد.

 

هیچ کس لازم نیست چیزی را به دیگری اثبات کند

 به گزارش پارس ناز زوج هایي که از زندگی خود رضایت دارند و خوشحال میباشند علاقه چندانی به اثبات این حقیقت ندارند. انها در کنار یکدیگر میباشند چرا که این خواست اصلی آنهاست و حتی برای شان اهمیت چندانی ندارد که در صفحه فیس بوک شان اوضاع تاهل و یا یافتن فردی برای ادامه زندگی به نمایش درآمده باشد.

 

و اما مهم ترین نکته …

پژوهش هاي محققان نشان داده که افرادی که از شبکه هاي مجازی بهره گیری نمیکنند، در مجموع از دیگران شادتر میباشند. علت اصلی این امر نیز آن هست که انها مدام به مقایسه خود با دیگران نمی پردازند. انچه اغلب ما از آن غافل هستیم زندگی واقعی، روابط واقعی، تجارب و احساسات مان هست که به جای آن مشغول پست هاي ناتمام دیگران هستیم.

 

 

Loading...
a
استخدام دختران زیبا و خوش اندام در مک دونالد تایلند
استخدام دختران زیبا و خوش اندام در مک دونالد تایلند
مشاهده بیشتر