پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

روان شناسی شخصیت خانم ها از روی آرایش

روان شناسی شخصیت خانم ها از روی آرایش

روان شناسی شخصیت خانم ها از روی آرایش 

هر زنی با توجه به علایق و سلایق های ذهنی که دارد یک مدل آرایش را روی صورت خود پیاده می کند. پس می توان به شخصیت وی پی برد. مدل آرایشی که هرگز نمی توانید بدون آن از خانه بیرون بروید چیست؟ از کانتورینگ استفاده می کنید؟ رژلب صورتی می زنید؟ خط چشم های حرفه ای می کشید؟ یا ابروهایتان را تیره می کنید؟

 

روش تان هر چه که باشد چیزهای زیادی درباره شخصیت شما می گوید. به نمونه هایی که در زیر آورده ام نگاهی بیندازید تا به شخصیت خودتان پی ببرید.

روان شناسی شخصیت خانم ها از روی آرایش

خط چشم تیره و رژلب صورتی
فردی هستید سازمان یافته و خود بسنده. انسان جزئی نگری هستید و تمام تولدها یادتان می ماند. شما تیرانداز ماهری هستید درست مثل خط چشم های ماهرانه ای که می کشید. بقیه آرایش شما نیز با شخصیت تان همخوانی دارد. جلابخش، کوچک اما تاثیرگذار. کانتورهای ملایم، رژلب صورتی و صورت براق. این ها برخی از نکات آرایشی موردعلاقه شما هستند.

روان شناسی شخصیت خانم ها از روی آرایش

گونه های سرخ، لب های رنگی و ابروهای پر
شخصیت شما زنانه قوی و محکم است. شما شخصی نیستید که کنار بنشیند و از یک کنفرانس جسورانه خجالت بکشد. آرایش شما نشان دهنده اعتماد به نفس و خلاقیت شماست. دوست دارید آرایشی که می کنید توجه همه را به سمت شما جلب کند.

 

بنابراین گونه های سرخ، لب های رنگی و ابروهای پر از جمله نکاتی هستند که در آرایش زیاد رعایت می کنید. از دید شما زندگی خیلی کوتاه است پس چرا کمی در رنگ ها افراط نکنیم.

روان شناسی شخصیت خانم ها از روی آرایش

رژلب تیره و مژه های سیاه
نمی توان گفت کدامیک بی پروایی شما را نشان می دهد: نوع آرایش یا رفتارتان. اصلا آدم خجالتی نیستید. همه شما را انسانی دراماتیک می شناسند. به گزارش پارس ناز  یک انسان دراماتیک هیچوقت آزارش به کسی نمی رسد. دوستان زیادی دارید که شما را به خاطر مهیج بودنتان دوست دارند.

 

اما برخی از آن ها به دیده تهدید نگاه می کنند بنابراین سعی می کنند از شما دوری کنند. اما با تمام این وجود شما دختری هستید که تکلیفتان با خودتان روشن است و می دانید که چه می خواهید و چه دوست دارید. این در رابطه با آرایش شما هم صدق می کد. سعی می کنید هر چیزی را یکبار تجربه کنید. مژه های بلند و لب های تیره از علایق آرایشی تان هستند.

روان شناسی شخصیت خانم ها از روی آرایش

آرایش طبیعی
از نظر شخصیتی شما شخصی هستید آرام چه در طول طوفان و چه بعد از طوفان آرامش خودتان را حفظ می کنید. البته ممکن است بعضی ها تصور کنند شما آدم آسان گیر و غیر فعال و خونسردی هستید. در واقع شما هم عقاید و نظریات زیادی برای بازگو کردن دارید اما آن ها را طوری بیان می کنید

 

که به کسی آسیب و زیانی نرسد. به دنبال آرامش هستید و تصمیم های منطقی در میان دوستانتان می گیرید. این مسائل در رابطه با آرایش شما هم صدق می کند. در حالی که آرایش غلیظ و تیره را تحسین می کنید اما برای خودتان چنین آرایشی را نمی پسندید. آرایش شما کاملا طبیعی است و شاید فقط ۵ دقیقه زمان ببرد. اگر کیف آرایش شما را باز کنیم تنها کرم، رژلب، رژگونه و ریمل پیدا می کنیم.

روان شناسی شخصیت خانم ها از روی آرایش

کانتورینگ و آرایش چشم اسموکی
بعضی ها شما را ملکه درام می خوانند اما شما در واقع فردی هستید هماهنگ با احساسات و عواطف خود. به خاطر فیلم های غمگین اشک می ریزید. هنگام تماشای کمدی با صدای بلند می خندید و هنگام بحث و مجادله خشمگین می شوید. درست مثل چهره تراشیده و آرایش چشم های تیره ای که دارید

 

می خواهید خودتان را نشان دهید. اطرافیانتان می دانند که کجا در کنار شما باشند و در هر لحظه چه احساسی را بروز می دهید. به خاطر همین شفاف بودنتان دوستتان دارند. مهم تر از همه این که به زندگی دید شگفت انگیز و جالبی دارید.

 

 

Loading...
لخت شدن دختر جوان در چین وسط خیابان جلوی مردم
لخت شدن دختر جوان در چین وسط خیابان جلوی مردم
مشاهده بیشتر