پارس ناز پورتال

تبلیغات

روان شناسی شخصیت خانم ها از روی آرایش

روان شناسی شخصیت خانم ها از روی آرایش

روان شناسی شخصیت خانم ها از روی آرایش 

هر زنی با توجه بـه علایق و سلایق هـای ذهنی که دارد یک مدل آرایش را روی صورت خود پیاده می کند. پس میتوان بـه شخصیت وی پی برد. مدل آرایشی که هرگز نمی‌توانید بدون آن از خانه بیرون بروید چیست؟ از کانتورینگ استفاده میکنید؟ رژلب صورتی می زنید؟ خط چشم هـای حرفه ای میکشید؟ یا ابروهایتان را تیره میکنید؟

 

روش تان هر چه که باشد چیزهای زیادی درباره شخصیت شما میگوید. بـه نمونه هایی که در زیر آورده ام نگاهی بیندازید تا بـه شخصیت خودتان پی ببرید.

روان شناسی شخصیت خانم ها از روی آرایش

خط چشم تیره و رژلب صورتی
فردی هستید سازمان یافته و خود بسنده. انسان جزئی نگری هستید و تمام تولدها یادتان میماند. شما تیرانداز ماهری هستید درست مثل خط چشم هـای ماهرانه ای که می کشید. بقیه آرایش شما نیز با شخصیت تان همخوانی دارد. جلابخش، کوچک اما تاثیرگذار. کانتورهای ملایم، رژلب صورتی و صورت براق. این ها عده ای از نکات آرایشی موردعلاقه شما هستند.

روان شناسی شخصیت خانم ها از روی آرایش

گونه هـای سرخ، لب هـای رنگی و ابروهای پر
شخصیت شما زنانه قوی و محکم است. شما شخصی نیستید که کنار بنشیند و از یک کنفرانس جسورانه خجالت بکشد. آرایش شما نشان دهنده اعتماد بـه نفس و خلاقیت شماست. دوست دارید آرایشی که میکنید توجه همه ی ي را بـه سمت شما جلب کند.

 

بنابر اینگونه هـای سرخ، لب هـای رنگی و ابروهای پر از جمله نکاتی هستند که در آرایش زیاد رعایت میکنید. از دید شما زندگی خیلی کوتاه است پس چرا کمی در رنگ ها افراط نکنیم.

روان شناسی شخصیت خانم ها از روی آرایش

رژلب تیره و مژه هـای سیاه
نمی توان گفت کدامیک بی پروایی شما را نشان میدهد: نوع آرایش یا رفتارتان. اصلا آدم خجالتی نیستید. همه ی ي شما را انسانی دراماتیک می شناسند. بـه گزارش پارس ناز  یک انسان دراماتیک هیچوقت آزارش بـه کسی نمی‌رسد. دوستان زیادی دارید که شما را بـه خاطر مهیج بودنتان دوست دارند.

 

اما عده ای از آن ها بـه دیده تهدید نگاه میکنند بنابراین سعی میکنند از شما دوری کنند. اما با تمام این وجود شما دختری هستید که تکلیفتان با خودتان روشن است و می‌دانید که چه میخواهید و چه دوست دارید. این در رابطه با آرایش شما هم صدق می کد. سعی می کنید هر چیزی را یکبار تجربه کنید. مژه هـای بلند و لب هـای تیره از علایق آرایشی تان هستند.

روان شناسی شخصیت خانم ها از روی آرایش

آرایش طبیعی
از نظر شخصیتی شما شخصی هستید آرام چه در طول طوفان و چه بعد از طوفان آرامش خودتان را حفظ میکنید. البته ممکن است بعضی ها تصور کنند شما آدم آسان گیر و غیر فعال و خونسردی هستید. در واقع شما هم عقاید و نظریات زیادی برای بازگو کردن دارید اما آن ها را طوری بیان میکنید

 

که بـه کسی آسیب و زیانی نرسد. بـه دنبال آرامش هستید و تصمیم هـای منطقی در میان دوستانتان می‌گیرید. این مسائل در رابطه با آرایش شما هم صدق می کند. در حالی‌که آرایش غلیظ و تیره را تحسین میکنید اما برای خودتان چنین آرایشی را نمی پسندید. آرایش شما کاملا طبیعی است و شاید فقط ۵ دقیقه زمان ببرد. اگر کیف آرایش شما را باز کنیم تنها کرم، رژلب، رژگونه و ریمل پیدا می کنیم.

روان شناسی شخصیت خانم ها از روی آرایش

کانتورینگ و آرایش چشم اسموکی
بعضی ها شما را ملکه درام می‌خوانند اما شما در واقع فردی هستید هماهنگ با احساسات و عواطف خود. بـه خاطر فیلم هـای غمگین اشک می ریزید. هنگام تماشای کمدی با صدای بلند میخندید و هنگام بحث و مجادله خشمگین می‌شوید. درست مثل چهره تراشیده و آرایش چشم هـای تیره ای که دارید

 

میخواهید خودتان را نشان دهید. اطرافیانتان می دانند که کجا در کنار شما باشند و در هر لحظه چه احساسی را بروز می دهید. بـه خاطر همین شفاف بودنتان دوستتان دارند. مهم تر از همه ی ي این‌که بـه زندگی دید شگفت انگیز و جالبی دارید.

 

 

ماجرای دختری که برده جنسی شد اما خود را نجات داد
ماجرای دختری که برده جنسی شد اما خود را نجات داد
مشاهده بیشتر