پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

روش تهیه تارت گوجه فرنگی خوشمزه و عالی

روش تهیه تارت گوجه فرنگی خوشمزه و عالی

روش تهیه تارت گوجه فرنگی خوشمزه و عالی 

امروز به شما طرز تهیه تارت لذیذ گوجه فرنگی را تعلیم خواهیم داد که واقعا محبوب هست و برای مهمانی ها برترین انتخاب پذیرایی محسوب می‌شود. این تارت بی نظیر لذیذ و نیروبخش هست که توصیه می کنیم حتماً آزمون کنید.

 

میزان سرو; 6 الی 8 نفر

 

مواد لازم خمیر;

آرد; 3 پیمانه
آب; یک و یک دوم پیمانه
روغن زیتون; یک قاشق سوپ خوری
سرکه; یک قاشق سوپ خوری
نمک; یک قاشق چای خوری

 

مواد لازم سس;

فلفل قرمز; 6 شماره
روغن زیتون; یک دوم پیمانه + 3 قاشق سوپ خوری
سیر «ریز خرد شده»; 4 حبه
گوجه فرنگی «پوست کنده و خرد شده»; یک کیلوگرم
رب گوجه فرنگی; یک قاشق سوپ خوری
فلفل قرمز «پودر شده»; به مقدار لازم
برگ بو; 2 شماره
پودر آویشن; به مقدار لازم
نمک; به مقدار لازم

 

مواد لازم رویه;

زرده تخم مرغ; 1 شماره
سفیده تخم مرغ; 1 شماره

 

طرز تهیه;

برای تهیه سس, ابتدا فلفل قرمزها را در فر قرار داده و کباب کنید. سپس پوست انها را جدا کرده, خرد کنید و کنار بگذارید. سیر ریز خرد شده را در روغن زیتون حدود 5 دقیقه تفت دهید تا عطر و بوی آن بلند شود. گوجه فرنگی پوست کنده و خرد شده, رب گوجه فرنگی, برگ بو, پودر آویشن, فلفل قرمز پودر شده و نمک را اضافه کنید و اجازه دهید مواد حدود 30 دقیقه روی حرارت بپزند و گاه گاه هم بزنید. ظرف را از روی حرارت بردارید و فلفل کباب شده و خرد شده را اضافه کنید.

 

برای تهیه خمیر, آرد و نمک را در ظرف مناسبی با هم مخلوط کنید, آب را به تدریج اضافه و مخلوط کنید, خمیر را به خوبی ورز دهید, خمیر را به هشت قسمت مساوی تقسیم کنید و هر یک را به اندازه بشقاب پهن کنید. اندکی روغن زیتون روی چهار شماره از خمیرها بریزید و آن ها را

 

در قالب هاي تارت کوچک چرب شده قرار دهید. سفیده تخم مرغ را کمی زده و با برس روی خمیرها بمالید. سس را روی خمیرها اکران کنید. بقیه خمیرها را روی مواد داخل قالب ها بگذارید. زرده تخم مرغ کمی زده شده را با برس روی آن ها بمالید و به مدت 40 دقیقه در فر از گذشته گرم شده با دمای 180 درجه سانتی گراد «350 درجه فارنهایت» قرار دهید تا تارت ها بپزند, سپس سرو کنید.

 

 

Loading...
عمل زیبایی عجیب و باورنکردنی پیکسی مانکن مشهور جهان +عکس
عمل زیبایی عجیب و باورنکردنی پیکسی مانکن مشهور جهان +عکس
مشاهده بیشتر