پارس ناز پورتال

تبلیغات

زن شوهردار و رابطه پنهانی با پسر منجر به قتل شد

زن شوهردار و رابطه پنهانی با پسر منجر به قتل شد

زن شوهردار و رابطه پنهانی با پسر منجر به قتل شد 

زن شوهرداری که با پسری آشنا شده بود در انتها تصمیم گرفت برای رسیده به عشقش،شوهر را بکشد و او را از سر راهش بردارد.  شامگاه دهم مرداد سال 93 دو خودرو در جاده ملارد با هم برخورد کردند که با گزارش این حادثه Incident به افسران، ماموران کلانتری 11برای بررسی به محل تصادف Crash اعزام شدند.

 

هنگام بررسی صحنه تصادف ماموران کلانتری در فاصله 20 متری با صحنه ای دلخراش روبه رو شدند . جنازه یک مرد جوان که ارتباطی با برخورد دو خودرو نداشت به صورت متلاشی شده کشف شد. بررسی جنازه نشان می داد یک خودرو بارها از روی وی عبور کرده ولی اثری از خون در جاده نبود.

 

به این ترتیب موضوع پیچیده تر شد و فرضیه قتل Murder عمد در ذهن کارآگاهان جنایی قوت گرفت. در ادامه ماموران آگاهی پی بردند این مرد شبانه در محل دیگری به قتل رسیده و جنازه اش برای گمراه کردن پلیس Police به کنار جاده منتقل شده است.

 

مدارک شناسایی همراه جنازه نشان می داد مقتول غلام 29ساله نام دارد.به گزارش رکنا، با افشای هویت جنازه پلیس به بازجویی از همسر وی به نام لیلا پرداخت. این زن گفت: دیشب همسرم از محل کارش به خانه برنگشت و من و دو فرزندم به خانه پدرم رفتیم.او اختلافی با کسی نداشت و نمی دانم چه کسی اور ا کشته است.

 

وقتی پلیس به اختلاف های دنباله دار غلام و لیلا در طول 7سال زندگی مشترک پی برد بار دیگر زن مقتول را تحت بازجویی قرار داد و لیلا مجبور شد پرده از رابطه کثیفی با یک مرد 30 ساله به نام محمد برداشت. زن جوان قتل را گردن محمد که دوست صمیمی غلام بود انداخت و مدعی شد که محمد دست به چنین جنایت Crime وحشتناک زده است.

 

در ادامه ماموران محمد را که با پاهای شکسته در بیمارستان بستری بود دستگیر کردند محمد به قتل اعتراف کرد.
وی گفت: لیلا به من ابراز علاقه می کرد و من هم کم کم به او وابسته شدم اما سد بزرگی به نام غلام مقابل ما قرار داشت. غلام لیلا را طلاق نمی داد و همین موضوع باعث شد لیلا نقشه قتل شوهرش را بکشد.

 

غلام به همراه لیلا و بچه هایش به سفر شمال بروند که من هم با نیسان وانت پدرم همراه آنها رفتم اما من و لیلا نتوانستیم آنجا نقشه قتل را عملی کنیم. به همین خاطر در راه بازگشت در جاده ملارد به غلام گفتم از رانندگی خسته شده ام و از او خواستم تا پشت فرمان ماشین بنشید.

 

وقتی من و غلام در حال جا به جا شدن بودیم لیلا ماشین را خلاص کرد و غلام را زیر گرفت. او هنوز زنده بود و نفس می کشید که من پشت فرمان نیسان نشستم و چند بار از روی او گذشتم. سپس جنازه را در حاشیه جاده رها کردیم و به تهران برگشتیم.

 

 به گزارش پارس ناز محمد و لیلا در شعبه 74 دادگاه کیفری سابق استان تهران پای میز محاکمه ایستادند و لیلا منکر معاونت در جنایت شد. قضات دادگاه با توجه به درخواست پدر قربانی محمد را به قصاص و 99ضربه شلاق Whip محکوم کردند.لیلا نیز از معاونت در جنایت تبرئه و به خاطر رابطه پنهانی با محمد به شلاق محکوم شد.

 

حکم صادره در شعبه 17دیوان عالی کشور تحت رسیدگی موشکافانه قرار گرفت و قضات دیوان عالی کشور حکم قصاص محمد را نیز تایید کردند اما با طرح چندین ایراد حکم تبرئه زن جوان از معاونت در شوهرکشی را شکستند.
قضات دیوان عالی کشور طی نامه ای از قضات دادگاه خواستند تا پس از رفع این ایرادات بار دیگر لیلا را محاکمه کنند.

 

محمد دیروز از زندان Prison به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل شد تا به عنوان مطلع به سوالات قضات پاسخ دهد اما لیلا که حالا با قرار وثیقه آزاد است در دادگاه حاضر نشد و وکیل مدافع وی ادعا کرد لیلا در سفر است. غیبت این متهم در دادگاه موجب شد تا پرونده برای رفع نواقص به دادسرا برگردانده شود

 

مطالب مرتبط :

رابطه جنسی زن با برادرزاده شوهر به قتل منجر شد

تجاوز پدر و پسر به دختر 14 ساله و باردار شدن وی

تجاوز جنسی وحشتناک به دختربچه 4 ساله و عاقبت آن

زنی که با همکاری دوست پسرش شوهر را کشت

اقدام شرم آور مردی با 170 دختر به بهانه کاریابی

همخوابی زن شوهردار و مرد غریبه در خانه

همکاری دختر با دوست پسر برای قتل داماد

پرت شدن دختر از ماشین از ترس تجاوز جنسی

رابطه جنسی دو پسر با دختر دانشجو در مزدا 3