پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

ستاره هایی که زیر تیغ جراحی رفتند اما زنده ماندند

مجموعه : اخبار سینما
ستاره هایی که زیر تیغ جراحی رفتند اما زنده ماندند

ستاره هایی که زیر تیغ جراحی رفتند اما زنده ماندند 

مریضی و پیشامد می‌تواند گریبانگیر افراد مشهور و ستاره ها نیز شود, در این مقاله به بازیگران و افراد مشهور اشاره میکنیم که تجربه عمل جراحی سخت داشته اند. شمار زیادی از ستاره ها دوست ندارند که دشواری های جسمی و مریضی هاي خود را با هوادارانشان در بین بگذارند, احتمالاً به این علت که فکر میکنند

 

این دشواری های آینده شغلی آن ها را تحت تاثیر قرار می‌دهند یا اینکه از شمار هوادارنشان می کاهد. اما برخی از ستاره میباشند که با دلیری تمام, نه تنها بر مریضی خود غلبه کردند بلکه تجربه هاي تلخ خود را با طرفدارانشان نیز به اشتراک گذاشتند. اگر شما هم دوست دارید بدانید که ستاره ها با چه مریضی هاي مرگباری دست و پنجه نرم میکنند, در ادامه مقاله با سایت پارس ناز همراه باشید.

 

1. پیوند کلیه سلنا گومز

ستاره هایی که زیر تیغ جراحی رفتند اما زنده ماندند

هیچ خبری از سلنا گومز در طول تابستان 2017 نبود, تا اینکه او عکسی از خود و دوست خودمانی اش, در حالیکه روی تخت بیمارستان دست در دست هم دراز کشیده بودند, را منتشر و به هوادارانش اعلام کرد که به علت پیوند کلیه زیر تیغ جراحی بوده هست. او در صفحه 127 میلیونی اینستاگرامش نوشت; “من می‌دانم

 

که شما از غیبت من در طول تابستان غمگین و نگران بوده اید و برایتان سوال بود که چرا آهنگ جدیدم را منتشر نکرده ام, دلیلش این بود که من به علت مریضی لوپوس مجبور به بستری و عمل پیوند کلیه شدم.”او همین طور تصویر هایي از کاهش وزن اش در این دوره و روز عمل جراحی اش, در حالی‌که لباس بیمارستان به تن کرده بود, را در شبکه هاي مجازی منتشر کرد.

 

سلنا گومز سال قبل نیز به علت مریضی لوپوس از افسردگی و ناراحتی هاي عصبی رنج می‌برد. او می‌گوید; “مریضی لوتوس تمامی ندارد و کاملا غیر قابل پیش بینی هست اما من کوشش دارم که با آن مبارزه کنم.”

 

2. عمل زانو کلویی کارداشیان

ستاره هایی که زیر تیغ جراحی رفتند اما زنده ماندند

چندین سال قبل, کلویی کارداشیان در پاسخ کامنت هاي مردم به مدل زانوهایش گفت; “اگر به نظر شما زانوی من طنز هست, باید بگویم که من 3 عمل جراحی زانو داشته ام که به دلیل تصادفم در 16 سالگی به وقوع ضمیمه. درست هست که فرم زانوی من برای شما طنز هست اما خداروشکر من حالا سالمم و همین برای من کافی ست.”

 

زمانی که او 16 سال داشت, در یک تصادف, از شیشه جلویی خودرو به بیرون پرتاب شد. اضافه بر شکستگی زانو, او بخشی از حافظه بلند مدت خود را نیز از یاد برد. او در این راستا می‌گوید; “این رخداد مرا شوکه کرد. من از اینکه نمی‌توانم شمار زیادی از خاطرات بچگی ام خود را به یاد بیاورم, واقعا ناراحتم. من حتی اسم رئیس جمهورهای قبل را نیز از یاد برده ام.”

 

3. سرطان سینه آنجلینا جولی

ستاره هایی که زیر تیغ جراحی رفتند اما زنده ماندند

زمانی که آنجلینا جولی, پس از کاهش وزن شدیدش, روی فرش قرمز قدم گذاشت, چشمان زیادی را نگران خود کرد. او که مادر 6 فرزند هست تا مدت ها مریضی خود را مخفی کرده بود اما در نهایت مجبور شد که در گفت و گو اي به مریضی خود اعتراف کند. مادر, خاله و مادر بزرگ او بر اثر سرطان سینه جان خود را از دست دادند و حال این مریضی گریبان این ستاره پرطرفدار را نیز گرفت.

 

او در این خصوص میگوید; “من هم مثل زنان دیگرم. در این دوران به خودم دلداری می دادم و می‌گفتم که باید آرام, صبور و قوی باشم. من نمی‌خواستم بدون اینکه بزرگ شدن فرزندان و نوه هایم را ببینم, از جهان بروم. به علت یائسگی, من دیگر نمیتوانم حامله شوم اما اصلا از این موضوع غمگین نیستم زیرا هر چی پیش آید, بخشی از زندگی هست و من هیچ ترسی از آن ندارم.”

 

4. جراجی ستون فقرات اورلاندو بلوم

ستاره هایی که زیر تیغ جراحی رفتند اما زنده ماندند

اورلاندو بلوم در سن 21 سالگی از یک ساختمان 3 طبقه سقوط کرد و ستون فقرات اش صدمه دید. صدمه وارده به او آن قدر چندان بود که دکتر اش از راه رفتن مجدد او قطع امید کرد. اما خوشبختانه او پس از عمل جراحی توانست به زندگی عادی خود باز گردد.اورلاندو میگوید; “آسیبی که به ستون فقراتم وارد شده, نتوانست مرا از ادامه زندگی منع کند. ترس دوست من نیست, بلکه تنها زندگی و خلاقیت را از من می‌گیرد, در واقع ترس مرا از آن چه هستم, دور می‌کند.”

 

5. عمل زیبایی رودریگو آلوز

ستاره هایی که زیر تیغ جراحی رفتند اما زنده ماندند

رودریگو آلوز 30 ساله, پس از عمل هاي جراحی زیبایی به مرد عروسکی لقب گرفت. از سال 2004 تا به حال او 42 عمل زیبایی از جمله 6 عمل بینی, لیپوساکشن, سیکس پک, عمل عضلات پا, ایمپلنت چانه و… انجام داد. در واقع او بیش از 500000 دلار را صرف زیبایی ظاهرش کرد.

 

سال قبل او ناگهان به علت تنگی نفس به بیمارستان منتقل شد. به گفته او; “من به سختی نفس می کشیدم, به همین علت مجبور شدم که بار دیگر بینی ام را عمل کنم. عمل بسیار دردناک و سختی بود اما چاره اي جز این نداشتم.”

 

6. سوختگی تراویس بارکر

ستاره هایی که زیر تیغ جراحی رفتند اما زنده ماندند

در سال 2008 , هنگامی که بارکر با هواپیمای Learjet ۶۰ به همراه ۴ نفر از همکارنش از یک اجرا باز می‌گشت, هواپیمای آن ها دچار نقص فنی شده و در کلمبیا سقوط کرد. تمامی همراهان بارکر از جمله مدیر برنامه‌هایش در این پیشامد جان خود را از دست دادند اما او بعد از درمان, مجدد بهبود یافته و به کارش ادامه داد.

 

او در این پیشامد 60% از اندامش دچار سوختگی شد; “من در را باز کردم و کوشش کردم که از هواپیما خارج شوم اما ناگهان آتش گرفتم.در آن لحظه فقط می دویدم, به هیچ چیزی جز اینکه بار دیگر خانواده ام را ببینم, فکر نمی‌کردم.”او پس از این ماجرا مجبور به 27 عمل جراحی شد. آن قدر در اوضاع بدی به سر می‌برد که به رفقا اش توصیه داد در ازای گرفتن پول, وی را بکشند.

 

7. پیوند کلیه سارا هایلند

ستاره هایی که زیر تیغ جراحی رفتند اما زنده ماندند

زمانی که پدر سارا هایلند یکی از کلیه هاي خود را به دخترش هدیه داد, او تازه به عشق پدرانه اش پی برد. سارا از مریضی دیسپلازی کلیه رنج میبرد, بدین معنی که کلیه هاي او زمانی که در رحم مادرش بود, به خوبی رشد نکرد. او جزییاتی در مورد عمل اش منتشر نکرد, تنها پس از عمل موفقیت آمیزش گفت; “خانواده هیچگاه ترکت نمی‌کنند.

 

مهم نیست که چه مشکلی داری, آن ها همۀ وقت} در کنارت خواهند بود. پدر من یکی از کلیه هایش را به من هدیه داد و این شکفت آور بود. این رخداد چشمان مرا به روی واقعیت باز کرد, اینکه اطرافیانم چه افرادی میباشند و چقدر دوستم دارند.”

 

8. عمل صورت کانیه وست

ستاره هایی که زیر تیغ جراحی رفتند اما زنده ماندند

در سال 2002, کانیه وست تصادف وحشتناکی با خودرو اش داشت که در نهایت منجر به جراحی کل صورت او شد. او هفته ها در بیمارستان بستری بود و به علت نداشتن بیمه, مجبور بود که تمام مخارج بیمارستان و عمل را خودش بدهد. او در گفت و گو اي گفت; “در آن زمان من در حال ضبط آهنگ بودم. آن آهنگ برترین کار هنری من نشد اما از آن زمان به بعد هنگام ضبط آهنگ هایم تصور می‌کنم که احتمالاً این آخرین کار من باشد.”

 

9. بارداری کیم کارداشیان

ستاره هایی که زیر تیغ جراحی رفتند اما زنده ماندند

کیم کارداشیان در مورد بارداری خطرناکش و حتی جزییات آن با هوادارانش گفتگو کرده بود. او در سال 2015 نخستین فرزند خود را به جهان آورد که به گفته خودش دردناک ترین تجربه همۀ عمرش بود. او که از مریضی جفت سر راهی در دوران بارداری اش رنج می‌برد, دچار خونریزی شدیدی در بارداری شد

 

که گاهی به مرگ مادر می انجامد, اما در نهایت او توانست عمل خود را با موفقیت پشت سر بگذارد.او میگوید; “دکتر مجبور شد که با زحمت بسیار جفت را با دست هایش جدا کند.”

 

10. مریضی لوپوس تونی برکستون

ستاره هایی که زیر تیغ جراحی رفتند اما زنده ماندند

تونی برکستون از مریضی لوپوس رنج می‌برد. این مریضی کلیه, مفاصل, پوست, سلول هاي خونی, قلب و ریه هاي وی را نیز تحت تاثیر قرار داد. نه تنها او بلکه برادر او نیز دچار چنین مریضی هست و عمویش نیز به علت همین مریضی جان خود را از دست داد.

 

او میگوید; “برخی روزها نمی‌توانم تعادل خود را حفظ کنم و تنها مجبورم که در تختم دراز بکشم. این مریضی شبیه آنفولانزاست اما من نمیگذارم که این مریضی زندگی ام را تحت تاثیر قرار دهد. روزهایی که حال خوشی ندارم به کودکانم میگویم که دوست دارم امروز را در تختم استراحت کنم.”