پارس ناز پورتال

تبلیغات

ست کردن لباس زنان بر اساس شکل بدن

مجموعه : مدل لباس جدید
ست کردن لباس زنان بر اساس شکل بدن

ست کردن لباس زنان بر اساس شکل بدن

خانم ها برای خوش تیپ بودن می توانند از لباس هایی استفاده کنند که متناسب با شکل بدن انها است مانند بدن سیبی شکل. تا به حال برایتان پیش آمده که لباسی را از پشت ویترین فروشگاه می پسندید اما تن که می کنید اصلا آن چیزی نیست که انتظارش را داشتید؟ این به علت عیب یا نقصی در هیکل شما نیست.

 

تنها مشکل این است که بر اساس تیپ بدنی خودتان آن لباس را گزینش نکرده اید. اما دیگر نیازی به نگرانی نیست چون بدونیم برای حل این مشکل چند نکته در این باره آورده تا بتوانید با انتخاب درست لباس بهترین تیپ را برای خودتان بسازید.

ست کردن لباس زنان بر اساس شکل بدن

تیپ بدنی سیب

لباس هایی بپوشید که توجه را به سمت کمر و قسمت میانی بدن جلب نکند. لباس ها و تاپ های یقه هفت و کمر زیر سینه، لباس های لنگی یک طرفه و لباس های بالا تنه تنگ و از کمر به پایین گشاده شبیه حرف A برای این تیپ بسیار مناسب هستند. تاپ هایی را گزینش کنید که روی شکم و باسن را بپوشاند.

 

هیچوقت لباس هایی که سینه را درشت نشان می دهد، تاپ های ضخیم و لباس های چسبان استفاده نکنید. بهتر است تاپ های چند لایه، توری و تونیک بپوشید.اگر بالا تنه درشتی دارید هرگز جین های لوله تفنگی و شلوارهای پارچه ای راسته نپوشید. شلوار دم پا یا بوت کات که جیب پشتی دارند

 

بهترین گزینش برای شما هستند.برای استفاده از کمربند بهتر است به جای کمر کمی بالاتر در قسمت میان تنه بزنید تا کمتر باسن را نشان دهد.

ست کردن لباس زنان بر اساس شکل بدن

تیپ بدنی گلابی

شانه ها را کمی برجسته تر کنید تا در فرم تیپ تان تعادل ایجاد شود. برای این کار می توانید از شال و دستمال گردن یا گردنبندهای درشت استفاده کنید.بیشتر تاپ های طرح دار و کارشده بپوشید. با لباس های یقه قایقی و آستین های پفی شانه ها را وسیعتر کنید.

 

شلوارهای تنگ، شلوارک های زیر زانوی تنگ، دامن کوتاه و دامن مدادی استفاده نکنید. در عوض شلوارهای دم پا، راسته و دامن های گشاد بپوشید.برای پایین تنه رنگ های تیره و برای بالا تنه رنگ های شاد و طرح دار گزینش کنید.

ست کردن لباس زنان بر اساس شکل بدن

تیپ بدنی مستطیلی

اگر تیپ بدنی شما مستطیلی است و هیچ پستی بلندی و انحنای خاصی ندارد سعی کنید با لباس ها و لوازم جانبی انها را ایجاد کنید. به باریک ترین قسمت کمر کمربند بزنید تا کمی آن برجسته کنید. بیشتر لباس های زیر سینه و لنگی یک طرفه بپوشید.

 

تاپ های نیم تنه بپوشید و قسمت شانه و سینه را با تاپ های پلیسه دار و چین دار برجسته تر کنید و گردنبندهای بزرگ استفاده کنید.کت های کوتاه که از قسمت کمر گشاد می شوند با دامن تیپ بدنی مستطیلی را کمی شبیه تیپ ساعت شنی می کند.

ست کردن لباس زنان بر اساس شکل بدن

تیپ بدنی ساعت شنی

اگر تیپ ساعت شنی دارید باید انحناهای بدنتان را برجسته تر کنید. بنابراین باید لباس هایی بپوشید که بیشتر توجه به سمت قسمت کمر جلب شود.لباس های گشاد نپوشید. فراموش نکنید که باید مرکز توجه را به سمت کمر باریک تان جلب کنید تا قسمت سینه و باسن زیباتر نشان داده شود. در گزینش لباس زیر هم توجه بالایی داشته باشید.تاپ های یقه هفت و دامن مدادی بپوشید.

 

 

مطالب جنجالی سایت